Привітання з днем народження сина зворушливі своїми словами

Лише деякі батьки мають привілей бути благословенним обдарованим сином, подібним тобі. З днем народження кращий син у всьому всесвіті! В той день, коли ти народився, у нас з’явився новий сенс життя! Ти відповідаєш за всю енергію, доброту і радість в нашому домі. З-за тебе кожен день у нашому житті наповнений пригодами, новими відкриттями і розвагами, забавою! Я не можу повірити, що цей рік пройшов швидко, мій милий син. Ти продовжуєш рости, вчитися і дивуватися всьому навколо. Я з нетерпінням чекаю ще одного щасливого року з тобою в нашому житті. У мене самий чарівний син у всіх відносинах. Ти змінив світ, як тільки ти ввійшов у нього. Час летить так швидко, і ти став набагато сильніше і більше, але ти завжди будеш моєю дитиною. Ти – подарунок від нашого Всевишнього. І я вірю, що після того, як Бог створив тебе, сину мій, він, мабуть, відступив і сказав: «Ух ти, оце я постарався!» З Днем Народження дивовижне творіння.

Я дякую Бога кожен день за чудове благословення, якими він наділив мене, зробивши мене твоєю матір’ю. Наш Син – частина нас, ми ніколи не могли подумати, що ти виростиш так швидко і станеш зрілим так рано. Я ціную тебе так сильно. У твій день народження я молюся за твоє здоров’я і благо! Я щаслива, що у мене є ще один рік, щоб провести його з тобою. Ти завжди будеш нашим маленьким ангелом. Я не можу знайти точні слова, щоб сказати тобі. Сказати, як ми так пишаємося тим, ким ти став через всі ці роки. В твій особливий день я хочу говорити тобі слова подяки, за те, що завжди був готовий бути своїм батькам не тільки сином, але й другом і підтримував нас. Деяким батькам пощастило так, як нам. Мій малюк на цілий рік старше! Ми так раді спостерігати, як ти перетворюєшся на сильного чоловіка, стаєш самостійним і мудрим. Зі святом, мій хлопчик!

Ми так вдячні, що Бог дав нам такого хлопця, як ти. Ми раді мати сина, який висвітлює наші дні яскравіше сонця. Ми вдячні за всі зворушливі моменти, які ти даруєш нам протягом усього свого життєвого шляху. Своїми словами ти може втамувати наші печалі і подарувати радість. А твої теплі обійми завжди дарують нам відчуття спокою і щастя. Я хочу, щоб ти досяг слави і доторкнувся до зірок. Але завжди пам’ятай своїх батьків. Ми завжди намагалися допомогти тобі досягти всіх цілей, що ти собі намітив. Тому що нам так важливо бачити тебе щасливим. Люди зазвичай кажуть: «Слава Богу за те, що він дав мені таких чудових батьків». Я хочу порушити це правило в день твого народження і сказати: «Слава Богу, що він дав мені такого чудового сина». Мені хочеться, щоб в цьому році ти отримав благословення, яких ти дійсно заслужив.

Сьогодні прекрасний день, щоб відсвяткувати тебе, мій дивний маленький хлопець! Ти завжди будеш моїм милим маленьким хлопчиком. І іноді мені не віриться, що ти уже так виріс і сьогодні є яскравим прикладом справжнього чоловіка. Коли ми чекали тебе, ми попросили Бога дати нам сина, який виросте, щоб стати працьовитим, чесним і успішною людиною. Ти живий доказ того, що Бог відповідає на молитви. Ти зробив нас самими гордими батьками в світі! Це твоє свято. Час веселитися і насолоджуватися своїм днем! Ти єдина причина, по якій ми посміхаємося кожен день. І особливої причини для цього не треба. У нас є все що потрібно, для того, щоб бути щасливими. Ти наша причина радості! Зі святом, дорогий сину! Знай, що батьківська любов безмежна. Спасибі за те, що ти такий прекрасний син!

Ти виріс і став дивним молодим чоловіком. Не знаю, як так вийшло, але схоже, що від своїх батьків ти взяв лише найкраще, і перетворив ці якості в силу, за допомогою якої ти пробиваєш собі шлях до успіху. Ти сильний і впертий, але у тебе таке щире і добре серце. Спасибі, що залишив в ньому місце для нас, навіть коли подорослішав і залишив батьківський будинок. Це для нас так важливо. Адже ти завжди залишишся для мами і тата маленьким хлопчиком, якому хочеться допомагати і оберігати його. Як же нам пощастило називати тебе своїм сином. Сьогодні настав час для святкування. Веселися і не забувай подякувати Небеса за всі можливості, які вони послали тобі в минулому році. Ми всі сподіваємося, що в майбутньому у тебе буде ще більше шансів стати тією людиною, якою ти хочеш бути. Ми сподіваємося, що всі твої прекрасні мрії збуваються!

Вся родина святкує твоє народження сьогодні! Такі чудові люди як ти здатні зробити цей світ набагато краще. Скільки б років не було тобі, в серцях своїх батьків ти будеш займати особливе місце. Просто пам’ятай про це. Не забувай всі зворушливі моменти дитинства. У важкі дні вони допомагають впоратися з сумом і печаллю. Ну а ми, своїми словами спробуємо тебе підтримати і дати зрозуміти, що ти завжди можеш розраховувати на нашу підтримку. Життя буває складною. Але ти повинен пам’ятати, що ти не один. І в досягненні своїх цілей тобі готові допомогти твої батьки, яким так важливо, щоб ти був щасливий і займався тим, що приносить тобі радість. Будь впевнений у завтрашньому дні, ми подбаємо про тебе, щоб то не було. Наш милий дитина, ти наша гордість і радість. Я сподіваюся, у тебе був такий день народження, яким ти хотів його бачити!

День, коли ти народився, був найкращим днем в нашій долі. Тоді ми переоцінили речі і знайшли сенс життя. Наша мета – робити тебе щасливим. Але ти навіть сам не знаєш, що робиш нас щасливими батьками. Лише тим, що ти посміхаєшся. І тим, що залишаєш нам місце у своєму житті, хоч і йдеш своєю дорогою. Це привілей спостерігати за тим, як ти перетворюєшся на такого чудового хлопця. Ми з твоїм батьком не могли й уявити, що одного дня будемо пишатися тобою! Спасибі, що кожен день даєш нам приводи для щастя. Ми так раді відсвяткувати твій особливий день! Раді, що ти задоволений тим, де знаходишся і якими оточений людьми. Ти завжди прислухався до нас, але не забував і сам давати нам поради. І завдяки цьому ми змогли стати кращими батьками. Без тебе б у нас це вийшло. Ти – скарб зверху. Чудесного року, дорогий!

В цей день твої батьки хочуть побажати тобі щасливих днів і яскравого, здорового майбутнього. Ти наше сонце. Ми й уявити не могли, що час може летіти так швидко. І ось тепер ти не маленький хлопчик, яким ми тебе завжди бачили, а дорослий і сильний чоловік. Чоловік, який вибрав свій шлях і впевнено йде на зустріч своїм мріям і цілям. Хіба ми можемо не пишатися тобою? Ти такий чуйний і турботливий і вже допомагаєш нам. Даєш нам надію на прекрасне майбутнє, радуєш нас своїми досягненнями та перемогами. І не забуваєш бути вдячним Богові за всі благословення, які він дарує тобі. Схоже, що всі життєві уроки, які ми тобі викладали, не пройшли даром. Сьогодні один з моїх улюблених свят року! Все найкраще нашого дивовижного хлопчика. Бажаємо тобі найкращого сьогодні і завжди. Як пощастило, що ми відсвяткуємо з тобою ще один рік твого життя! Ми любимо тебе!