Поздоровлення в прозі маленькому синові з Днем Народження

Доброго ранку мій улюблений син. Сьогодні ми з твоїм татом вирішили привітати тебе по-особливому. Адже ти вже дорослий хлопчик, і тобі зовсім не маленький, і можеш прекрасно сам про себе подбати. Ось чому ми залишаємо тобі твій подарунок в кімнаті, і віддаляємося. В цей день ти повинен гарненько повеселитися, забути все погане і сумне, і просто бути самим собою. Світить чудове сонце, співають птахи. Така ж погода була тоді, коли ми з твоєю мамою вперше побачили тебе. Тоді твоя поява на світ святкували всі. І зараз мені б хотілося, щоб з тебе вийшов хороший чоловік. Щоб ти вів себе добре, і також надходив. І наостанок треба сказати тобі всі ті слова настанови, які зазвичай кажуть у таких випадках. Але ми цього робити не будемо. Ми просто побажаємо тобі щастя і посмішок, в також море нови і незвичайних для тебе вражень. Ми тебе міцно цілуємо.

Привітик мій старший син. Ось і підійшов, нарешті, те, цей день. День, коли ми святкуємо твоє народження. От дивлюся на тебе зараз, і відразу в пам’яті спливає той день, коли ти вперше з’явився в цьому світі. Мені тоді так було незвично тримати невеликий згорток у руці, і слухати, як з нього доносяться крики. Хто тоді, дивлячись на тебе, можу подумати, що ти виростеш таким хорошим хлопцем. Високий, ставний, красивий, розумний і привабливий, ось такий ти. Коли люди проходять повз тебе, вони мимоволі озираються, бо ти залучаєш їх увагу ще здалеку. Як би хотілося, щоб ти в цьому житті був щасливий. Щоб всі твої мрії виконувалися. Постарайся досягнути успіху. І незважаючи ні на що, сміливо йди до своєї мети і до своєї мрії. Тоді у тебе все обов’язково вийде. І постарайся жити так, щоб тобі потім не було соромно за свої вчинки.

Доброго часу доби мій хлопчик. Ми, твої улюблені батьки, не можемо перебувати близько тебе в цей момент, і тому шолом тобі це послання. Для нас ти завжди був одним із самих рідних і близьких людей. І тому ми від усього серця, щиро бажаємо тебе всього того, що тобі хочеться. Знаєш, в житті головне зовсім не те, чого ти досяг, а те, ким ти став. Це тільки на перший погляд здається, що багаті люди – щасливі. Але це не так, гроші не завжди роблять людину щасливою. Так що в першу чергу думай не про гроші, а про щастя. І ще, роби завжди так, щоб потім, згадуючи це, тобі не було соромно. Бачиш, яка сьогодні чудова погода стоїть на вулиці. Так от, нехай у тебе завжди буде світити сонце над головою. І навіть якщо над нею зберуться грозові хмари, нехай вони також швидко і розійдуться.

Доброго часу доби мій гаряче улюблений син. Сьогодні ми всі разом відзначатиме день твоїх іменин. Для нас цей день став по-справжньому чудовим святом. Адже тобі синку, сьогодні виповнюється цілих сім років. Цей вік прекрасний тим, що під час нього взагалі не потрібно думати не про що погане. Зазвичай діти в цьому віці не розуміють, що діється навколо них, і тому живуть собі безтурботним життям. Для тебе в цей раз буде багато всього нового. Адже ти восени в перший раз йдеш в школу. Для тебе цей день стане пам’ятною подією, яке ти запам’ятаєш назавжди. І запам’ятай одне з найважливіших правил – це роби завжди так, щоб потім тебе не мучила совість. Будь завжди гарною людиною, тобі самому буде приємно бути таким. І наостанок треба тобі сказати про те, що ми всі дуже сильно тебе любимо. І якщо у тебе будуть якісь проблеми, ми завжди тобі допоможемо. Удачі тобі синку!