Поздоровлення в прозі дорослому синові з Днем Народження

Доброго ранку мій улюблений синок. Я, твій батько, і мати твоя приєднується до всіх привітань і бажаємо тобі тільки щастя. Подивися у вікно, як яскраво світить це велике сонце. Воно стоїть високо в небі і зігріває і висвітлює абсолютно все, що знаходиться під ним. Вже починають вибігти перші квіти, а на деревах видри поки ще маленькі зелені листочки. Одним словом все дихає свіжістю. Нам з твоєю матір’ю дуже б хотілося, щоб ти виріс справжнім чесною і доброю людиною. Щоб ти старався завжди поступати тільки по своїй совісті. Намагався робити так завжди, інакше потім може бути дуже. Соромно за свої погані вчинки. Працюй, бо тільки робота зможе зробити з тебе людину. Але в теж час тобі не потрібно забувати і про відпочинок. І завжди будь щасливий, світи і Грей днів як те сонечко високо в небі. Ми тебе завжди будемо дуже сильно любити.

Ось і настав цей день. Найбільше його чекав ти. Ти вже не дитина, а досить дорослий хлопець, але все одно все також як і в дитинстві очікуєш подарунки і сюрпризи. На превеликий жаль, погода проводить нас. Йде дощ, і на небі немає жодної білої хмари. Тому що все небо затягли величезні безпросвітні темні хмари. Ми з тобою синок не зможемо відправитися на прогулянку в парк, як і планували. Але нічого страшного, ми проведемо твої іменини, і в нашому домі нітрохи не гірше, а може навіть краще. А мені би дуже хотілося б, щоб ти виріс справжнім хорошою людиною. Щоб ми з твоєю матір’ю пишалися за тебе, а не соромилися б твоїх вчинків. Нехай удача посміхається тобі. І пам’ятай, що не залежно від того, ким ти станеш, ми завжди будемо любити тебе і приймати у своєму домі. Майже розумницею! Слухайся нас, своїх батьків і будь щасливий.

Місто стоїть занурений у сон. Темні і великі хмари затягли все небо. Не видно жодної хмари. Так, зима є зима. І з цим не посперечаєшся. Чим більше думаю про це, тим більше розумію, що нам ще довго доведеться терпіти сніг, мороз і вітер. Але зараз ми не сумуємо. Нам сьогодні треба радіти, адже сьогодні ми будемо всією сім’єю, і разом з друзями святкувати твоє день народження. Ти у нас прекрасний добрий син. І хоча ти вже дорослий, ти все одно продовжуєш залишатися тим добрим дитиною, яким був до свого повноліття. Сподіваємося, що з часом ти не змінишся, а будеш таким, яким ти є. І найголовніше – проживав свої дні так, що б про них не шкодувати. І ще, живи так, щоб не соромиться своїх дій. А ми завжди будемо дуже сильно любити. І якщо навіть у тебе будуть неприємності, ми завжди будемо допомагати тобі, і любити тебе.