Поздоровлення в прозі дорослому синові з Днем Народження

Доброго ранку мій улюблений синок. Я, твій батько, і мати твоя приєднується до всіх привітань і бажаємо тобі тільки щастя. Подивися у вікно, як яскраво світить це велике сонце. Воно стоїть високо в небі і зігріває і висвітлює абсолютно все, що знаходиться під ним. Вже починають вибігти перші квіти, а на деревах видри поки ще маленькі зелені листочки. Одним словом все дихає свіжістю. Нам з твоєю матір’ю дуже б хотілося, щоб ти виріс справжнім чесною і доброю людиною. Щоб ти старався завжди поступати тільки по своїй совісті. Намагався робити так завжди, інакше потім може бути дуже. Соромно за свої погані вчинки. Працюй, бо тільки робота зможе зробити з тебе людину. Але в теж час тобі не потрібно забувати і про відпочинок. І завжди будь щасливий, світи і Грей днів як те сонечко високо в небі. Ми тебе завжди будемо дуже сильно любити.

Ось і настав цей день. Найбільше його чекав ти. Ти вже не дитина, а досить дорослий хлопець, але все одно все також як і в дитинстві очікуєш подарунки і сюрпризи. На превеликий жаль, погода проводить нас. Йде дощ, і на небі немає жодної білої хмари. Тому що все небо затягли величезні безпросвітні темні хмари. Ми з тобою синок не зможемо відправитися на прогулянку в парк, як і планували. Але нічого страшного, ми проведемо твої іменини, і в нашому домі нітрохи не гірше, а може навіть краще. А мені би дуже хотілося б, щоб ти виріс справжнім хорошою людиною. Щоб ми з твоєю матір’ю пишалися за тебе, а не соромилися б твоїх вчинків. Нехай удача посміхається тобі. І пам’ятай, що не залежно від того, ким ти станеш, ми завжди будемо любити тебе і приймати у своєму домі. Майже розумницею! Слухайся нас, своїх батьків і будь щасливий.

Місто стоїть занурений у сон. Темні і великі хмари затягли все небо. Не видно жодної хмари. Так, зима є зима. І з цим не посперечаєшся. Чим більше думаю про це, тим більше розумію, що нам ще довго доведеться терпіти сніг, мороз і вітер. Але зараз ми не сумуємо. Нам сьогодні треба радіти, адже сьогодні ми будемо всією сім’єю, і разом з друзями святкувати твоє день народження. Ти у нас прекрасний добрий син. І хоча ти вже дорослий, ти все одно продовжуєш залишатися тим добрим дитиною, яким був до свого повноліття. Сподіваємося, що з часом ти не змінишся, а будеш таким, яким ти є. І найголовніше – проживав свої дні так, що б про них не шкодувати. І ще, живи так, щоб не соромиться своїх дій. А ми завжди будемо дуже сильно любити. І якщо навіть у тебе будуть неприємності, ми завжди будемо допомагати тобі, і любити тебе.

Вже й не пам’ятаю, коли ми з тобою ось так просто гуляли по парку і їли клубі очне морозиво. З тих пір як ти подорослішав, ти дуже сильно змінився. Ти став таким серйозним і неприступним, що іноді навіть страшно підійти до тебе. Але в день твого народження, ти ніби знову повернувся назад у минуле. Веселий сміх, щирі посмішки, і смішинки в очах. Я ніби бачу перед собою маленького п’ятирічного хлопчика. Але, незважаючи на свій стриманий характер, ти виріс у мене таким красивим хлопцем. Високий зріст, гарне обличчя, посмішка і впевнена хода робить тебе просто чарівним. Буду сподіватися, що й душа у тебе буде така ж добра, як і тоді в дитинстві. А ми, твої батьки приєднуємося до всіх побажань і так само бажаємо тобі удачі, щастя і любові. Живи добре і вдало, і частіше усміхайся. Цілуємо тебе!

Темне небо, повне грозовими хмарами затягнуло його повністю, не даючи не одному сонячному променю пробитися крізь цю суцільну пелену. Місто стоїть в очікуванні чогось страшного. На вулиці не видно жодної живої душі, всі поховалися, знаючи, що ось-ось піде дощ. І, правда, перші важкі краплі вдарили по вікнах і дахах будинків. Тепер вже дощ не закінчиться до самого вечора. Ми сьогодні перейшли до тебе синок для того, щоб привітати тебе з твоїм днем народженням. Може, ти що, не вважаєш цей день особливим, але ми вважаємо його таким. Це свято буває тільки раз у році, саме тому його потрібно відзначати так, щоб він надовго запам’ятався. Сьогодні ми весело з тобою зазначимо, смачно поїмо і пограємо, як в ті давні дитячі часи. І наостанок хотілося б побажати тобі щастя, здоров’я і самого головного, любові. Тому що без любові світ неповноцінний. Удачі тобі у всьому синочок

Ось і минуло двадцять два роки з того часу, як ти з’явився вперше в цьому світі. Тоді ти просто меленьким червоним грудочкою, який без втоми кричав і плакав. Щоб міг тоді подумати, що з тебе виросте такий хороший і добрий чоловік. Це якщо вже і не говорити про твою красу, коли ти проходиш по вулиці, всі дівчата йдуть повз тебе обертаються. І це зовсім не дивно, високий хлопець з каштановим волоссям, і красивою широкої посмішку приворожують увагу оточуючих. Але якщо бути чесними, характер у тебе не найкращий. Але, думаю, це з часом пройде. Ми всі зібралися сьогодні тут відзначати від усієї душі хочемо привітати тебе. Нехай у твоєму житті все складається добре. А ми завжди будемо готові підтримати тебе. Знай, твої батьки будуть завжди тебе любити.

Снігова курява закрила все небо. Великі пластівці снігу, кружляючи в незвичайному танці, лягають на темну землю. Все завмерло в передчуття чогось святкового і незвичайного. І, правда, адже сьогодні у тебе настав твій день народження. І це прекрасно. Ти вже став дуже великим хлопцем. Крім цього ти так гарний своєю зовнішністю, що всі перехожі дівчата і навіть дорослі жінки з захопленням озирається на тебе. Але краса — це не єдиний твій талант. Ти дуже гарний всередині своєї душі. Добра і щира людина, яка в хвилини труднощів у інших людей завжди готовий допомогти. Нехай цей день принесе тобі багато радості і гордості. Нехай удача буде повернена до тебе обличчям, а не спиною. І найголовніше — ніколи не забувай про те, що ти людина, а значить, вчинки у тебе теж повинні бути людськими.

Доброго ранку мій чарівний хлопчик. Я, твій улюблений татко не можу тебе побачити, і тому хочу вибачитися за це. Ти ж знаєш, що у мене досить важка робота, і мені часто доводиться пересуватися по всій країні. Але зараз не про це. В день твого народження я завжди дарував тобі найкращий подарунок, який тільки міг знайти. Ось і зараз подарунок очікується тебе в твоїй кімнаті. Сподіваюся, що ти будеш розумницею і хорошим сином. Коли ти в перший раз з’явився в цьому складному і наповненому різними випробуваннями світі, мені не вірилося, що ти зможеш стати прекрасним і добрим сином. І наостанок я б хотів сказати, що люблю тебе дуже сильно. І якщо в тебе станеться щось погане, я тобі завжди допоможу, чим зможу. Нехай удача завжди тобі всміхається. А ми завжди будемо любити тебе, і чекати твого приїзду додому.