Побажання синові від мами своїми словами з днем народження

Мій хлопчик, твоя мама ніяк не може повірити в те, що ти так швидко виріс. Мені здавалося, що твоє дитинство буде довгим, але все виявилося навпаки. Я дуже хочу привітати тебе, синочку, з твоїм святом, ти сьогодні став ще на один рік старше. Ти наближаєшся до того віку, коли вже сам будеш створювати власну сім’ю. Я дуже хочу, щоб ти зміг побудувати таку сім’ю, в якій завжди знайдеш турботу, любов і затишок. Мені хочеться, щоб твоя майбутня дружина була доброю, позитивною і цікавою дівчиною. Я знаю, як тобі важливо, щоб ти міг вдома відпочивати. Я бажаю тобі всього цього, мій хлопчик. Нехай все у тебе буде саме так, як ти сам того хочеш. Я щиро бажаю тобі щастя, мій синочок. Ти знаєш, що ми завжди готові допомогти тобі, готові підтримати тебе, надати тобі сил. Мені дуже важливо бачити щасливим, і саме до цього ти повинен прагнути.

Мій синочок, я вклала в тебе стільки сил, стільки позитивних якостей, що ти виріс дуже вихованим хлопчиком. Мені дуже хотілося, щоб ти завжди міг за себе постояти, щоб ти ніколи не боявся труднощів. Я думаю, що у мене це вийшло, тому зараз я абсолютно не хвилююся за тебе. Я хочу привітати тебе з Днем Народження, а також побажати тобі виключно всього того, що тобі самому необхідно. Ти завжди повинен прагнути до своїх мрій, ніколи не бійся труднощів і невдач, тому що вони загартовують тебе. Я дуже пишаюся тобою, твоїми успіхами і досягненнями, про які ти віддаєш перевагу мовчати. Але я хочу, щоб всі знали про те, як ти у нас працьовитий хлопчик. Нехай все у тебе складеться саме так, як тобі потрібно. З Днем Народження тебе, мій коханий синочок! Я пишаюся тим, що у мене такий чудовий хлопчик.

Сьогодні з ранку я думаю про те, що у мене просто приголомшливий хлопчик, який вміє досягати поставлених завдань, який ніколи не переживає із-за труднощів і проблем, а просто займається їх вирішенням. Мій хлопчик, мій синочку, мені дуже важко визнати той факт, що ти так швидко виріс. Але з кожним роком я пишаюся тобою все більше і більше. Мій хлопчик, я бажаю тобі досягти тих висот, про які ти мрієш. У тебе з дитинства були різні мрії та цілі, причому варто визнати, що багато з них ти вже добився. Я дуже хочу, щоб ти навіть не думав зупинятися на досягнутому, тому що у тебе так багато потенціалу, що потрібно постійно реалізовувати його. Я бажаю тобі міцного здоров’я, мій улюблений син. Нехай все у тебе буде просто чудово, а я тоді буду задоволена і спокійна. Бажаю тобі ніколи не сумувати, тому що все в житті можна вирішити.

Мій синку, ти вже зовсім дорослий, тому я хочу заявити, що просто пишаюся тобою. Я рідко казала тобі, щоб ти ще більше завжди старався, адже так було б набагато простіше вже у дорослому віці. І зараз я вважаю, що ти вже маєш право знати, що твоя мама завжди пишалася тобою. Я бачила, як багато ти намагаєшся, як працюєш над собою. Мій хлопчик, я хочу привітати тебе з твоїм святом і сказати, що немає нічого більш важливого для людини, ніж здоров’я. Я дуже сильно переживаю за твоє здоров’я, тому бажаю тобі його на всіх святах. Мій рідний, ще я хочу, щоб ти зміг знайти справжнє щастя. Дуже хочу бачити тебе щасливим, усміхненим хлопчиком. Але скоро ти вже сам будеш сім’янином, тому поки у мене є можливість, то я буду називати тебе хлопчиком. Зі святом тебе! Нехай все буде в тебе супер, синочок!