Привітання своїми словами з ювілеєм 40 років

Приємного тобі проведення часу моя мама! Сьогодні настав саме той день, коли мені так хочеться тебе бачити поруч з собою. Але, на жаль, моя робота, яка в найбільш непотрібні моменти змушує мене їхати, затримала мене на відрядженні в іншому місті. Але, незважаючи на всі ці невеликі неприємності, я постараюся зробити для тебе все так, щоб ти і без моєї присутності дуже зраділа своєму свята. І так, як тобі сьогодні виповнюється сорок років, ми всі твої діти, вирішили піднести тобі особливий подарунок, який обов’язково припаде тобі до душі. Але який саме, ти побачиш трохи пізніше. Хоч я і на відстані, я все одно ніби бачу тебе, твої сиві волосся, твою искреннею, і таку добру материнську усмішку. Але, мені вже пора прощатися. Я хочу тобі побажати тільки всього найкращого в житті. Щоб ти ніколи не повинна була замислюватися про те, де взяти грошей на життя. Будь щаслива моя улюблена мама!

Доброго часу доби мій чудовий тато! От вже й не думала, що день твого сорокаріччя настане так швидко. Ну, що ж поробиш, час летить дуже швидко, і нам нічого не залишається робити, як просто жити. Сьогодні я вирішила зробити для тебе таке свято, щоб ти знову відчув себе молодим. Нехай у тебе не залишиться ніяких печалей, а в душі лише радість та щастя. Ти для мене завжди був головною людиною в житті. Якщо у мене траплялися проблеми, першим, кому я їх розповідала, був ти. І незалежно від того, чи була я винна чи ні, ти все одно поспішав мені допомогти. Я хочу подякувати тобі за все те, що ти зробив. І вже коли прийшов час йти, я скажу тобі, що твоя молодість зараз тільки почалася. Так що я бажаю тобі щастя, величезної любові, і міцного здоров’я!

На вулиці чудова погода, яка змушує наше серце, і нашу душу торжествувати. Сонечко, якого ми всі вже так давно не бачили, знову світить з колишньою силою. Але, незважаючи на це, на вулиці зовсім не жарко. Може бути це тому, що дме маленький, але свіжий вітерець. Сьогодні я особливо радію такій погоді, тому що моїй найкращій і добрій подрузі на світі виповнюється сорок років. І хоч ми вже з нею зовсім не молоді, у нас є багато спільного. І найкраще, що є у нас, так це те, що в душі ми як і раніше залишаємося дітьми. А для своєї подруги я вирішила зробити особливе свято, який їй повинен дуже сподобатися. Я придумала розважальну програму, яка буде проводитися на вулиці. Але, що це буде, ти побачиш трохи пізніше. Ну, все, тобі і мені зараз уже треба готуватися. І тому я на деякий час тебе залишаю, і бажаю тобі щастя і тільки всього найкращого у твоєму житті!