Поздоровлення в прозі синові від батьків з Днем Народження

Доброго ранку мій улюблений синочок. Ось і настав цей день, якого ми так довго чекали. Тобі сьогодні виповнилося вісімнадцять років. А значить, ти став повнолітнім, і тепер від тебе потрібно самостійне прийняття рішень. Як би мені хотілося, щоб в житті ти навчився приймати тільки хороші рішення. Як згадаю той час, коли ти був маленький, і мені відразу ж хочеться перенестися назад в той час. Тоді ти ще був з нами дуже близький, ділився своїми сокровенними таємницями і говорив, про що мрієш. Зараз же ти все більше отмалчиваешься. Але, я розумію тебе. Адже ти став таким великим Високий ставний хлопець з ходою, красивим обличчям і приємним голосом. Але, крім цього ти ще й дуже розумний. Ось такий ти. Сподіваємося, що через час ти не змінишся в гіршу сторону, а хіба тільки в кращу. Удачі тобі в усьому, щоб ти не робив.

Над містом повисло величезні і темні хмари. Ось-ось і піде сніг. Так, зима в цьому році вийшла на славу. Мені б дуже хотілося, щоб у цьому році у нас все було добре, і поганого не було взагалі. У цей передноворічний вечір ми святкуємо твій день народження. Так вийшло, що у нас два свята збіглися, і тепер ми святкуємо їх одночасно. Ти насправді дуже гарний хлопець. Не дивно, що від дівчат у тебе немає відбою. Ти не тільки красивий, але і дуже розумний, недарма тебе так люблять викладачі в школі. Ось ще трохи, і ти переступиш поріг у доросле життя. Мені б хотілося, щоб у тебе все складалося добре. Щоб ти ріс зразковим хлопчиком. І наостанок хотілося б тебе сказати, щоб ти був вдалим і щасливим. А ще постарайся щиро полюбити когось, адже любов робить людину щасливою. Удачі тобі!

Сьогодні погода вирішила побалувати нас. Адже такої прекрасної погоди ніхто ще не бачив восени. Незважаючи на те, що дерева стоять голі, а під ногами шарудять жовте опале листя, на дворі стоїть дуже теплий день. І недарма, адже у тебе сьогодні день народження. Як же мені приємно ось так на тебе дивитися. Ти вже виріс, і виглядаєш як гарний хлопець. Високий, худорлявий і дуже симпатичний, ось такий ти. А ще ти досить розумний. І це добре. Школа закінчена, і тепер ти зможеш поступати в інститут. Сподіваюся, що ти зможеш проявити себе там. А зараз мені б дуже хотілося, щоб все у тебе в житті було добре. Щоб ти прожив щасливе і довге життя. Тому що це дуже важливо. І ще, щоб ти не робив, завжди думай про наслідки, так тобі буде легше не наламати дров. А ми завжди будемо тебе любити і чекати вдома. Удачі тобі у всьому!

Здрастуй мій любий синку. Сьогодні я не можу бути поруч з тобою, і саме тому пишу тобі цього листа. Ти знаєш, що з-за роботи я часто не можу з тобою бачитися. Але, не дивлячись ні на що, я впевнена, що ти мене любиш, і пробачиш за це. Зараз за вікнами стоїть чудовий день. Сніг, великими білими пластівцями лягає на землю, вкриваючи її повністю, ніби великою білою периною. На таку картину можна дивитися вічно. З-за того, що ти народився взимку, ти дуже сильно любиш цю пору року. Сьогодні, в день твого народження я тобі хочу сказати кілька повчальних слів, завдяки яким, ти, може бути, зможеш правильно побудувати своє життя. Знаєш, якщо ти думаєш, що в житті все вирішують гроші, то ти глибоко помиляєшся, тому що це зовсім не так. Будуючи своє життя не покладайся тільки на себе, але і на людей, яким ти довіряєш. І наостанок хочу привітати тебе ще раз. Живи щасливо. А ми всі тебе дуже сильно любимо!