Поздоровлення в прозі синові від батьків з Днем Народження

Доброго ранку мій улюблений синочок. Ось і настав цей день, якого ми так довго чекали. Тобі сьогодні виповнилося вісімнадцять років. А значить, ти став повнолітнім, і тепер від тебе потрібно самостійне прийняття рішень. Як би мені хотілося, щоб в житті ти навчився приймати тільки хороші рішення. Як згадаю той час, коли ти був маленький, і мені відразу ж хочеться перенестися назад в той час. Тоді ти ще був з нами дуже близький, ділився своїми сокровенними таємницями і говорив, про що мрієш. Зараз же ти все більше отмалчиваешься. Але, я розумію тебе. Адже ти став таким великим Високий ставний хлопець з ходою, красивим обличчям і приємним голосом. Але, крім цього ти ще й дуже розумний. Ось такий ти. Сподіваємося, що через час ти не змінишся в гіршу сторону, а хіба тільки в кращу. Удачі тобі в усьому, щоб ти не робив.

Над містом повисло величезні і темні хмари. Ось-ось і піде сніг. Так, зима в цьому році вийшла на славу. Мені б дуже хотілося, щоб у цьому році у нас все було добре, і поганого не було взагалі. У цей передноворічний вечір ми святкуємо твій день народження. Так вийшло, що у нас два свята збіглися, і тепер ми святкуємо їх одночасно. Ти насправді дуже гарний хлопець. Не дивно, що від дівчат у тебе немає відбою. Ти не тільки красивий, але і дуже розумний, недарма тебе так люблять викладачі в школі. Ось ще трохи, і ти переступиш поріг у доросле життя. Мені б хотілося, щоб у тебе все складалося добре. Щоб ти ріс зразковим хлопчиком. І наостанок хотілося б тебе сказати, щоб ти був вдалим і щасливим. А ще постарайся щиро полюбити когось, адже любов робить людину щасливою. Удачі тобі!

Дивіться також:  Слова привітання маленькому синові з днем народження

Сьогодні погода вирішила побалувати нас. Адже такої прекрасної погоди ніхто ще не бачив восени. Незважаючи на те, що дерева стоять голі, а під ногами шарудять жовте опале листя, на дворі стоїть дуже теплий день. І недарма, адже у тебе сьогодні день народження. Як же мені приємно ось так на тебе дивитися. Ти вже виріс, і виглядаєш як гарний хлопець. Високий, худорлявий і дуже симпатичний, ось такий ти. А ще ти досить розумний. І це добре. Школа закінчена, і тепер ти зможеш поступати в інститут. Сподіваюся, що ти зможеш проявити себе там. А зараз мені б дуже хотілося, щоб все у тебе в житті було добре. Щоб ти прожив щасливе і довге життя. Тому що це дуже важливо. І ще, щоб ти не робив, завжди думай про наслідки, так тобі буде легше не наламати дров. А ми завжди будемо тебе любити і чекати вдома. Удачі тобі у всьому!

Здрастуй мій любий синку. Сьогодні я не можу бути поруч з тобою, і саме тому пишу тобі цього листа. Ти знаєш, що з-за роботи я часто не можу з тобою бачитися. Але, не дивлячись ні на що, я впевнена, що ти мене любиш, і пробачиш за це. Зараз за вікнами стоїть чудовий день. Сніг, великими білими пластівцями лягає на землю, вкриваючи її повністю, ніби великою білою периною. На таку картину можна дивитися вічно. З-за того, що ти народився взимку, ти дуже сильно любиш цю пору року. Сьогодні, в день твого народження я тобі хочу сказати кілька повчальних слів, завдяки яким, ти, може бути, зможеш правильно побудувати своє життя. Знаєш, якщо ти думаєш, що в житті все вирішують гроші, то ти глибоко помиляєшся, тому що це зовсім не так. Будуючи своє життя не покладайся тільки на себе, але і на людей, яким ти довіряєш. І наостанок хочу привітати тебе ще раз. Живи щасливо. А ми всі тебе дуже сильно любимо!

Дивіться також:  Прикольні поздоровлення в прозі синові до дня народження