Привітання з Днем Народження 33 роки своїми словами

Доброго часу доби мій любий сину. В цей час, я хочу привітати тебе з твоїм днем варення. Мені навіть не віриться, що тобі вже тридцять три роки. Я дивлюся на тебе й не можу зрозуміти, як з того маленького хлопчика виріс такий великий, сильний і кремезний чоловік! Як же все-таки мені шкода, що-то дорогоцінний час так швидко пролетів. Але, нічого вже не повернути назад. Я рада, що у тебе, мого рідного синочка все добре! І тому мені б дуже хотілося побажати тобі щастя і успіхів у житті. Щоб усе, щоб ти не взявся, у тебе виходило. І хочу сказати тобі спасибі за те, що ти завжди нас підтримуєш, і допомагаєш. Нехай над тобою завжди буде світити сонечко удачі. І нехай його ніколи не закриють сірі хмари!

З добрим ранком тебе, мій любий чоловіче! Сьогодні для нас з тобою настав свято, яке нам потрібно буде відзначити так, щоб потім згадувати його ще цілий рік. Так, ми будемо святкувати день твого народження. Це свято завжди мав для нас особливе значення, і тому ми завжди намагалися зробити все по достоїнству! Але, яке саме, ми нікому не скажемо, тому що це наш секрет! Тридцять три роки це серйозна дата. В такий вік люди вже встигають багато чого зробити і досягнути. Так от я бажаю тобі досягти ще більшого, ніж ти досяг зараз. Нехай у тебе все завжди буде добре. А я тебе дуже сильно люблю, і завжди буду допомагати тобі тим, чим зможу. Знай це. І давай спробуємо прожити наше життя щасливо і цікаво! І нехай удача ніколи не буде повертатися до нас спиною, а негода особою. Удачі нам!

Яка ж все-таки чудова погода стоїть на вулиці. Сонечко, яке вже не показувалося деякий час, вирішив глянути, і погріти небагато людей. Легкий вітерець гойдає гілки дерев, іноді обриваючи їх, і несучи по вулицях. Люди зрозуміли, що така погода буває дуже рідко, і, мабуть, нескоро буде. І тому вони вийшли все гуляти по вулицях. Я дуже рада, що саме в такий день ти святкуєш своє день народження. І тому я хочу подарувати тобі свій маленький подарунок, який обов’язково повинен тобі сподобатися. Я дуже хочу, щоб у тебе все було добре. І тому буду намагатися робити все можливе, щоб тобі догодити. І вже мені пора йти. Нехай у тебе все і завжди буде саме так, як ти сам цього хочеш. І завжди пам’ятай, що все залежить тільки від твого бажання! Удачі тобі у всій твоєму житті!

Як же все-таки мені хочеться повернути все назад. А все тому, що мій син виріс, а я навіть не встигла помітити. Моєму синові сьогодні виповнюється тридцять три роки. Вік, коли людина вже починає розуміти і осмислювати життя. А я твоя мама, синку, дуже сильно люблю тебе і завжди бажаю тобі тільки щастя і успіхів. Мені б дуже хотілося, щоб у тебе все вийшло. Щоб у тебе була міцна сім’я, на яку ти зможеш покластися в скрутну хвилину. І я хочу тебе міцно міцно обійняти. Знай, що ти для мене дуже дорогий. Я ніколи не забуду всі ті прекрасні моменти, які відбувалися з тобою. Ти завжди ріс дуже хорошим хлопчиком, і найголовніше – добрим. Так що бажаю тобі удачі і успіхів. Спасибі тобі за все, що ти для мене робиш! Знай, що в скрутну хвилину я завжди буду готова тобі допомогти!