Привітання з Днем Народження 33 роки своїми словами

Доброго часу доби мій любий сину. В цей час, я хочу привітати тебе з твоїм днем варення. Мені навіть не віриться, що тобі вже тридцять три роки. Я дивлюся на тебе й не можу зрозуміти, як з того маленького хлопчика виріс такий великий, сильний і кремезний чоловік! Як же все-таки мені шкода, що-то дорогоцінний час так швидко пролетів. Але, нічого вже не повернути назад. Я рада, що у тебе, мого рідного синочка все добре! І тому мені б дуже хотілося побажати тобі щастя і успіхів у житті. Щоб усе, щоб ти не взявся, у тебе виходило. І хочу сказати тобі спасибі за те, що ти завжди нас підтримуєш, і допомагаєш. Нехай над тобою завжди буде світити сонечко удачі. І нехай його ніколи не закриють сірі хмари!

З добрим ранком тебе, мій любий чоловіче! Сьогодні для нас з тобою настав свято, яке нам потрібно буде відзначити так, щоб потім згадувати його ще цілий рік. Так, ми будемо святкувати день твого народження. Це свято завжди мав для нас особливе значення, і тому ми завжди намагалися зробити все по достоїнству! Але, яке саме, ми нікому не скажемо, тому що це наш секрет! Тридцять три роки це серйозна дата. В такий вік люди вже встигають багато чого зробити і досягнути. Так от я бажаю тобі досягти ще більшого, ніж ти досяг зараз. Нехай у тебе все завжди буде добре. А я тебе дуже сильно люблю, і завжди буду допомагати тобі тим, чим зможу. Знай це. І давай спробуємо прожити наше життя щасливо і цікаво! І нехай удача ніколи не буде повертатися до нас спиною, а негода особою. Удачі нам!

Яка ж все-таки чудова погода стоїть на вулиці. Сонечко, яке вже не показувалося деякий час, вирішив глянути, і погріти небагато людей. Легкий вітерець гойдає гілки дерев, іноді обриваючи їх, і несучи по вулицях. Люди зрозуміли, що така погода буває дуже рідко, і, мабуть, нескоро буде. І тому вони вийшли все гуляти по вулицях. Я дуже рада, що саме в такий день ти святкуєш своє день народження. І тому я хочу подарувати тобі свій маленький подарунок, який обов’язково повинен тобі сподобатися. Я дуже хочу, щоб у тебе все було добре. І тому буду намагатися робити все можливе, щоб тобі догодити. І вже мені пора йти. Нехай у тебе все і завжди буде саме так, як ти сам цього хочеш. І завжди пам’ятай, що все залежить тільки від твого бажання! Удачі тобі у всій твоєму житті!

Дивіться також:  Привітання з Днем Народження 33 роки у прозі

Як же все-таки мені хочеться повернути все назад. А все тому, що мій син виріс, а я навіть не встигла помітити. Моєму синові сьогодні виповнюється тридцять три роки. Вік, коли людина вже починає розуміти і осмислювати життя. А я твоя мама, синку, дуже сильно люблю тебе і завжди бажаю тобі тільки щастя і успіхів. Мені б дуже хотілося, щоб у тебе все вийшло. Щоб у тебе була міцна сім’я, на яку ти зможеш покластися в скрутну хвилину. І я хочу тебе міцно міцно обійняти. Знай, що ти для мене дуже дорогий. Я ніколи не забуду всі ті прекрасні моменти, які відбувалися з тобою. Ти завжди ріс дуже хорошим хлопчиком, і найголовніше – добрим. Так що бажаю тобі удачі і успіхів. Спасибі тобі за все, що ти для мене робиш! Знай, що в скрутну хвилину я завжди буду готова тобі допомогти!

Доброго ранку моя маленька дівчинка! Сьогодні ти так солодко спиш, що мені зовсім не хочеться тебе будити, але доведеться. Адже сьогодні ми будемо святкувати твої тридцять третини іменини. І тому тобі потрібно як можна швидше вставати, одягатися і робити красиву зачіску. Тому що на нашій з тобою вечірці, ти повинна блищати так яскраво, щоб інших не було видно поруч з тобою. Ось дивлюся зараз на тебе, і дивуюся, як мені дісталася така гарна дівчина. Коли ти погодилася зі мною зустрічатися, я навіть і не повірила спочатку. Тому що все це здавалося мені сном. Але, ти була серйозна. І тепер варто сказати, що ми дуже щасливі з тобою в шлюбі. І зараз я хочу побажати завжди залишатися такою ж красивою і розумною дівчинкою. Нехай у тебе ніколи не сходить ця твоя мила і щира посмішка. Я тебе дуже сильно люблю!

Дивіться також:  Привітання з Днем Народження 33 роки у прозі

Здрастуй дорога моя дружина! Сьогодні до мого превеликий жаль я не можу бути біля тебе поруч, і тому шлю тобі цей лист. Дуже сподіваюся, що ти не образишся на мене з-за того, що я не буду присутній на твоєму святі. Але, нічого, я постараюся написати у своєму листі до тебе. Вітаю тебе з днем народженням! Нехай у тебе сьогодні вийде добре провести час. І не звертай уваги на те, що поруч з тобою не буде мене, твого улюбленого чоловіка. І зараз мені б дуже хотілося, щоб ти знову посміхнулася так, як ти вмієш це робити. Дуже тебе прошу, намагайся завжди поступати саме так, як тобі підказує серце, бо воно ніколи не обдурить. Залишайся. Завжди такою ж красивою, як і зараз. І нехай твоя усмішка ніколи не сходить з твого обличчя. Знай, що я тебе дуже сильно люблю! Удачі тобі в усьому, щоб ти не робила!

Сьогодні у нашому місті стоїть дуже холодна, і трохи зловісна погода. Я дивлюся на те, як по віконному склу стікають краплі дощу, і мені стає трохи сумно. Як же все-таки хотілося б, щоб така погана погода була в інший день. Але, з цим нічого не поробиш. На жаль саме на твої іменини пішов дощ. І зараз мені б дуже хотілося якось розвеселити тебе. Тому що ти дуже сумна. І, здається, я знайшла чудовий вихід. Я покличу до тебе твоїх друзів, і дам невелику вечірку. Дуже сподіваюся, що тобі сподобається те, що я хочу тобі подарувати. І хочу сказати, що я рада, що у мене є така гарна і найкраща подруга на світі. Спасибі тобі за те, що ти завжди допомагала мені, і якщо щось у мене траплялося, ти завжди мене підтримувала. І наостанок мені б дуже хотілося тебе міцно обійняти. Нехай у тебе життя складається вдало і щасливо. І нехай біля тебе завжди буде людина, яка буде тебе дуже сильно любити і цінувати. Щастя тобі!

Дивіться також:  Привітання з Днем Народження 33 роки у прозі

Доброго дня моя щира подруга. Зараз тобі треба приготувати свої вуха, тому що я збираюся тебе вітати з твоїм днем народженням. Знаєш, тобі сьогодні і виповнюється тридцять три роки, ти все одно продовжуєш залишатися для мене веселою дівчиною. Тому що в душі, ти ще дитина. І мені б дуже хотілося, щоб у тебе все вийшло в життя саме так, як ти цього запланувала! І вже коли мені потрібно буде прощатися з тобою, я скажу тобі, завжди будь щаслива! Нехай у тебе на життєвому шляху ніколи не зустрічаються погані люди. Постарайся завжди залишатися такою ж доброю і зараз. Краси тобі і успіхів бажаю. Знай, що моя любов до тебе буде завжди вічної і нескінченної!