Привітання своїми словами чоловікові на 60 років

Ювілей – особливе свято. Життя прожив казкову, прийми від нас і привітання під стать. Нехай світлом нетлінним зірка освітлює твій шлях у безкінечність. В дорозі нехай під руку йдуть і успіх і удача. Нехай відчуття свята і передчуття прекрасного наповнюють життя приємним предвкусием. Нехай буде надійним твій тил, де золота чаша достатку не має країв. Нехай буде безліч приємних сюрпризів, щоб кожна хвилина життя значущою була.

День народження – особливе свято, який ти відзначаєш вже в 60 разів. І сьогодні ми тут зібралися з єдиної причини: подякувати винуватця торжества за те, що він є на цій планеті. Чарівність настільки чарівного людини не могло залишитися непоміченим і тому нехай прибуває полк твоїх друзів; у великому колі жити простіше, веселіше! Ще тобі напору, будь сміливіше, тримай завжди за хвіст удачу – не бійся! Побільше нехай буде радісних днів і втілення заповітних бажань.

Гідно ти прожив всі ці роки, а значить, в цей незвичайний день – твій 60 день народження, пожеланье я тобі особливе скажу. Бажаю світлу, як ясний, сонячний день, та повну, як келих ігристого вина і звичайно, безхмарне, як небо над пустелею Сахара, життя. І щоб в ній неодмінно щастя лилося повноводною річкою, горіли божевільним чортиком вогники в очах і сяяли, як зірки в ночі, промінчики радості та надії у вікнах твого будинку, залучають, як метеликів на світло, твоїх друзів та близьких в твій вогнище. Нехай благополуччя не покидає цей дім, а щастя примножується.

Ти найкраща людина на Землі! І тому в твій ювілей я хочу від усього серця тобі сказати, що бажаю простого людського щастя, ні грама тіні на негоду, щоб діти і онуки були гордістю, щоб радісно крокував ти по життю з бадьорістю, щоб молодий був і тілом, і душею, щоб не смів і думати – на спокій. Щоб любов була несамовитою і страстною, щоб дружба була довга і вірною, щоб смутку не водилися, ну а гроші щоб не переводилися. Жити з усіма пожеланьями до 100 друзям на радість онукам в назиданье.

60 років – не вік, це не рубіж, це вихід на відпочинок і втілення мрії. Сьогодні ми вітаємо з цією знаменною датою чоловіка чудових душевних якостей з гарячим серцем і широкою душею. А тому в цей знаменний для тебе день бажаємо тобі здійснення всіх твоїх бажань, а також міцного здоров’я, надійного тилу, благополуччя і непомірного, безмежного щастя! Хай буде в житті безліч звершень, не менше, ніж ти встиг зробити.

Що побажати хорошій людині, гідно прожив цілих 60 років? Сибірського здоров’я, радісних миттєвостей, з яких виткана вся наша життя, довгого щасливого життя, любові і визнання серед близьких і друзів. Прийми від нас вихор сердечних привітань з самими трепетними побажаннями. Нехай життя буде яркою, наповненим безліччю подій, не припиняй нас дивувати і вражати своєю любов’ю до неї.

Міцності духу в тебе не займати. Мужність і самовладання – це невід’ємна характеристика твого характеру. Мудрість і вміння любити – це твій багаж, накопичений за 60 років. Діти та онуки – це твоя гордість. Сім’я і друзі – це твоє досягнення і нагорода за настільки яскраве життя. А ми бажаємо тобі насолодитися плодами твоєї чудової життя, примножуючи їх кожним днем твого існування.

Сьогодні відмінний привід зібрав нас усіх разом. У зв’язку з днем твого народження ми від душі хочемо сказати, що твій запал за життя і оптимізм, віра в добро і самовіддача, цілеспрямованість і готовність здійснювати подвиги заради досягнення мрії, вміння любити і бути потрібним зробили тебе незамінним і найдорожчим для нас людиною. Всі віку мають свої переваги, які ти впродовж життя увібрав в себе. І сьогодні в твій ювілей ми хочемо побажати одного: нових змін та щоб удача завжди супроводжувала всім твоїм починанням і супроводжувала тебе по життю.