Слова привітання синові від мами на день народження

Ніколи не забуду той день, коли ти народився. Звичайно, було б дивно, якби я забула, але повір, що народження довгоочікуваного синочка – це особливий момент. Я так тебе чекала, так мріяла про хлопчика. Всі дивувалися, бо думали, що я буду мріяти про дочку. Але у мене народився просто приголомшливий синочок, такий уважний, добрий, розумний, позитивний і чуйний. Я можу говорити про тебе годинами, можу постійно розповідати про твої досягнення. Ти до свого молодого віку встиг добитися більших успіхів, а це дорогого коштує. І я вважаю, що цим можна ділитися з усіма. Мій хлопчик, я хочу привітати тебе з цим прекрасним святом. Ти став ще на один рік старше, при цьому для мене ти все одно залишаєшся маленьким хлопчиком, який ніколи не плаче, а тільки радіє і тішиться з усіма. Я бажаю тобі тільки щастя, мій улюблений синочок.

Синочок мій, ось і настав черговий твій День Народження! Для мене так важко переживати ці свята, бо вони мені показують, як швидко летить час. Я хочу привітати тебе з цим знаменним днем, а також сказати, що ти у мене просто неймовірний син. Я ніколи не втомлювалася говорити про те, що мій син не схожий на інших хлопчиків. Так, це звучить не дуже скромно, але я все одно хочу, щоб всі про це знали. Я хочу побажати тобі відмінного настрою, синочок! Обіцяю, що сьогодні не буду так часто дзвонити тобі. Тому ти можеш до самого ранку спокійно веселитися. Я бажаю тобі круто провести своє свято, отримати масу побажань і привітань. Мені хочеться, щоб ти прислухався до цих порад, тому що твої друзі і близькі бажають тобі виключно все найпотрібніше. Мій синок, просто будь самим щасливим, а все інше додасться.

Мій найулюбленіший синочок, я хочу побажати тобі відмінного настрою, море позитивних емоцій, радості і щастя. Ти народився не просто так, ти народився для того, щоб приносити щастя. Особисто нас з татом ти ощасливив до такої міри, що ми досі дякуємо долі за такий подарунок. Мені хочеться в черговий раз зауважити, що ти в нас особливий. Я вважаю, що ми тебе правильно виховали, тому що ти невпинно демонструєш саме це. Я бажаю тобі ніколи не зупинятися на досягнутому, тому що твій нескінченний потенціал допоможе тобі розвиватися у всіх напрямках. Я дуже хочу, щоб ти міг знайти щастя в особі чудової дівчини, яка буде любити тебе не менше, ніж я. Ти ж знаєш, що твоя матуся просто душі в тобі не чує, так що твоєї супутниці буде нелегко конкурувати зі мною. Але головне, щоб ви були щасливі.

Мій найулюбленіший синочок, я хочу привітати тебе з твоїм святом! Я дуже люблю твої Дні Народження, тому що вважаю, що це наше спільне свято. Саме цей чудовий день подарував нам з татом тебе, і ми не можемо не говорити про це постійно. Мій хлопчик, я тобі хочу побажати справжнього щастя. Мені хочеться, щоб ти зміг просуватися по кар’єрних сходах, щоб ти досягав великих успіхів у роботі, щоб ти не переживав за дрібниці, тому що все можна вирішити. Нехай все у тебе буде виходити саме так, як ти сам того захочеш. А ми з татом будемо дивитися на тебе і радіти тому, що все у тебе вийшло. Саме для цього ми й докладали стільки зусиль, щоб твоє майбутнє було світлим. Я бажаю тобі міцного здоров’я, синку! Завжди уважно стеж за своїм самопочуттям, а то ти завжди все залишаєш на останній момент.