Тексти побажань синові від мами на день народження

Мій улюблений син, от і настав день твого народження. Для мене це дуже важливе свято, як і для тебе. Будь-яка мама хоче, щоб її діти були щасливі і здорові, і я теж не є винятком. Я дуже хочу завжди бачити на твоєму обличчі посмішку. Я хочу, щоб твоє здоров’я ніколи не підводило тебе, щоб ти домагався поставлених завдань. Мені важливо, щоб твоє серце було завжди спокійно, щоб у тебе не було приводів для тривог і смутку. Я бажаю тобі в день твого народження тільки всього того, що додасть тобі впевненості в собі, що допоможе тобі визначитися з тим, що тобі потрібно в цьому житті. Самореалізація грає дуже важливу роль у житті будь-якої людини. Я дуже хочу, щоб ти ніколи не сумнівався в собі, тому що ти можеш все. Ну а ми з татом будемо чекати, коли ти вже нас познайомиш зі своєю супутницею. Ми хочемо, щоб ти був щасливий.

Мій хлопчик, от дивлюся я на тебе й не можу зрозуміти, як ти так швидко виріс. Мені б так хотілося продовжити той час, коли ти був маленьким, але час летить, а я за ним не встигаю. Мій синку, я хочу привітати тебе з твоїм святом, ти сьогодні став ще на один рік старше. Мені, як мамі, важливо, щоб моя дитина був здоровий і щасливий, тому саме цього я тобі і хочу побажати. Мій рідний, нехай все те, про що ти мрієш скоріше виповниться. Ти знаєш, що ми готові зробити все для цього, але ти у нас дуже самостійний, тому звик всього добиватися сам. Я бажаю тобі здоров’я, мій рідний. Мені хочеться, щоб твоє самопочуття завжди було гарним, щоб тебе нічого не турбувало. Продовжуй далі розвиватися, вчитися і вдосконалюватися, мій улюблений син. У тебе попереду блискуча кар’єра, і я в цьому навіть не сумніваюся. Зі святом!

Сьогодні мій синочок став ще на один рік старше. Мій рідний, скільки б років тобі не було, ти для мене все одно будеш тим маленьким забавним хлопчиком, якого я постійно смішила. Мені так подобалося, коли ти сміявся, тому я весь час щось вигадувала, щоб розсмішити тебе. Зараз ти стоїш переді мною вже зовсім дорослий хлопчик, який самостійно вирішує всі свої проблеми і питання. Я пишаюся тобою, мій хлопчик, тому що за свої роки ти вже встиг багато чого досягти. Не кожна людина стільки раннього віку встигає досягти таких висот, тому ти можеш собою пишатися. Але раз вже ти цього не робиш, то ми будемо пишатися тобою ще більше. Мій хлопчик, я завжди казала, що ти у мене особливий, і зараз теж не відмовляюся від своїх слів. Ти в мене просто неймовірний, такий добрий, але при цьому дуже серйозний і сильний.

Мій синочок, я чудово пам’ятаю, що відчувала, коли ти народився. Мені здалося, що цей світ забарвиться у найяскравіші фарби. Я розуміла, що моє життя зміниться, але навіть не уявляла, що стільки усмішок і сміху ти привнесешь в нашу сім’ю. Ми з татом не могли натішитися з того, що у нас народився такий приголомшливий малюк. А зараз тебе вже не можна називати малюком. Мій хлопчик, я вітаю тебе з твоїм святом. Ти стаєш все старше, а мені все важче змиритися з цим. Так хочеться ще трохи пограти з тобою маленьким, а ти вже з ранку тікаєш по своїх справах. Мій рідний, але ти повинен знати, що ми пишаємося тобою. Ти ніколи не боявся труднощів, і саме тому зараз у тебе з легкістю вирішуються всі справи. Ми просто хочемо побажати тобі подальших успіхів та удачі. Все буде добре, ти тільки не поспішай. Все буде у тебе!