Привітання з ювілеєм у прозі 40 років

Здрастуй моя дорога і улюблена дружина. Ось і настав час, вітати тебе з твоїми іменинами, і дарувати тобі подарунки, які ти дуже сильно хотіла отримати. Ось ти зараз стоїш переді мною така щаслива, що мені мимоволі пригадується те, як ми з тобою в перший раз зустрілися. Тоді у тебе був такий сумний і засмучений вигляд, що я просто не міг спокійно дивитися на те, як дівчина так сильно сумує і сумує. І тоді я вирішив тебе трохи розважити. Я почав голосно говорити якісь смішні жарти, і коли побачив, що ти почала мимоволі посміхатися, приховуючи свою посмішку, я підсів до тебе, і познайомився. Потім було кілька абсолютно випадкових зустрічей, які і зробили так, що ми з тобою стали зустрічатися. А зараз ось ти моя дружина, яку я дуже сильно люблю, і ще більше ціную. І хочу сказати тобі, що я вдячний тобі за все. І хочу побажати тобі довгого і щасливого життя зі мною! Ти в мене найкраща!

Доброго ранку моя чудова дружина! Ти зараз так солодко спиш, що мені зовсім не хочеться тебе будити. Але зробити це мені, напевно, все-таки доведеться. Тому що сьогодні у нас буде така вечірка, на яку прийде багато народу. Та до неї нам обов’язково треба приготуватися, що б нікого не розчарувати. Ти зараз у мене така гарна, що мені важко відвести від тебе погляд. Як же мені все-таки пощастило, що я одружився на тобі. Як мені стає страшно, коли я думаю, що могло б статися, якби тоді на тій вулиці я не стріляй б тебе! Але, в цьому житті нічого просто так не трапляється. І скільки вже часу минуло з того дня, але я ніколи його не забуду. А зараз мені б дуже хотілося сказати тобі, вітаю з днем народженням! Хоч сорок років вже не жарти, але ти все одно будеш для мене найкращою. Я тебе дуже сильно люблю!

Привіт моя кохана подружка! Зараз я прийшла до тебе для того, щоб допомогти тобі до приготування твого дня народження. Адже сьогодні б будемо святкувати твоє сорокаріччя. До тебе прийде багато наших друзів і знайомих. Дуже сподіваюся, що свято у нас вийде зробити веселим та цікавим. І зараз я хочу вручити тобі подарунок, який повинен тобі дуже сподобається. Сподіваюся, що все, що подарують тобі доведеться тобі до душі. І вже мені пора йти, що б одягнутися і зробити собі зачіску. Так що чекай мене ввечері. І я скажу тобі, щастя тобі і удачі в усьому, щоб ти не робила. І якщо у тебе щось станеться погане, я завжди буду готова прийти до тебе на допомогу!

Здрастуй моя улюблена подруга на світі. Сьогодні настав твій найулюбленіший свято на світі. День іменин ти любила з дитинства. Ти дуже сильно чекала святкового пирога і подарунків. А коли тобі все це вручали, ти була найщасливішою людиною на світі. Саме тому у нас і пішла традиція, а кожен твій день народження готувати тобі такий святковий торт зі свічками. І зараз, тобі потрібно постаратися виглядати найкрасивішою, щоб всі бачили, хто тут іменинник. І зараз я хочу побажати тобі всього самого найкращого. Нехай твоє життя буде тобі нагадувати тільки всі щасливі моменти. І нехай нещастя та смуток обходять тебе стороною! Знай, що у тебе є дуже багато хороших і справжніх друзів, які завжди готові прийти тобі на допомогу!