Привітання своїми словами дочці на 40 років

Дорога моя донечко, як ти дорослішала, ми всі бачили. Ми кожен раз продовжували дивуватися тому, як швидко час пролетів. Але, адже зробити з цим все одно ми нічого так і не змогли. Ось чому нам довелося задовольнятися тим, що ми маємо. А сьогодні тобі вже виповнилося 40 років. Можна подумати, що такий вік зовсім не маленький, але насправді твоє життя тільки починається. Якщо ти придивишся до цього трохи з іншого боку, то тоді багато речей будуть ставати на свої місця. І зараз, коли гості приходять до нас, я хочу зробити все для того, щоб посмішка була на твоєму обличчі. Ти вже постарайся зовсім не засмучувати людей, які заради тебе прийшли сюди. Покажи, що ти всім задоволена. І щоб не траплялося, просто завжди намагайся отримати максимум задоволення від усього. Пам’ятай про інших, і тоді згадають і про тебе.

Кожна людина в цьому світі повністю індивідуальний. І як би це не звучало, однакових людей зовсім немає, та й ніколи і не буде. І ось зараз, дивлячись на те, як швидко летить час, я просто не можу залишитися стояти осторонь. Зараз моя донька святкує свій ювілей. Цей день став для неї дуже важливим і потрібним. Адже саме за допомогою нього вона чудово може розслабитися і отримувати задоволення від усього. І так, ми принесли для тебе ті подарунки, які в будь-якому випадку тобі буде так приємно отримати. Сподіваюся на те, що ти залишишся нам вдячною за все. І наостанок, коли час буде залишатися не зовсім багато, я просто попрошу тебе завжди бути розумною і розважливою. Адже все це тобі зможе сподобатися будь-якому випадку. І нехай удача буде на твоїй стороні, щоб не трапилося. Намагайся насолоджуватися життям, і тоді багато що стане на свої місця.

Ювілей прекрасна можливість для того, щоб посидіти в темряві, і подумати про те, як проходить твоє життя. І хоч такі думки доволі часто приходять в голову, не завжди починаєш про них думати. І ось сьогодні, коли до тебе прийшли 40 років, ти повинна будеш вже багато чого розуміти. Але, не будемо про сумне. Настільки мені пригадується, ти завжди була чудовою дівчинкою, яка завжди була такою життєрадісною і щасливою. Щоб не траплялося, ти завжди допомагала нам зовсім справлятися, і знаходити вихід. І тепер ми для тебе буде все це робити. Сподіваюся на те, що ти приймеш всі мої старання і зусилля. І наостанок не буду більше нічого говорити, просто міцно тебе обійму, і дам відчути те, що для нас ти зовсім не байдужа. Ти для нас улюблена донька, яка гордість своєї сім’ї.

В житті ніколи не може йти гладко. І як би кожній людині і не хотілося, щоб все було так, все одно змінити вже нічого не вийде. І зараз, коли ми зібралися в цьому величезному залі для того, щоб привітати тебе, доню, з ювілеєм, ми почнемо це. Пам’ятаєш, як в дитинстві ти завжди намагалася наблизити це свято як можна ближче. Ти робила все можливе для цього. Але, коли в тебе нічого не виходило, ти дуже сильно сумувала. І зараз, коли пройшов час, незважаючи на роки, в душі ти все одно продовжуєш залишатися чудовою дівчинкою. Але, також скажу тобі про те, що з кожним роком дорослішання твої дії повинні ставати більш серйозними. Намагайся розуміти те, що відбувається в цьому житті. І тоді багато речей насправді будуть ставати для тебе зовсім іншими. Але, це ти зможеш помітити тільки через деякий час.

День народження – свято, яке пам’ятається кожному людині ще з дитячих часів. Тоді він приносив кожному таке задоволення, що не можна було передати словами. Але, тепер все відбувається зовсім по-іншому. Адже ставати старше і старіти, коли тобі вже 40 зовсім не хочеться. Ось чому сьогодні моя донька так сильно засмутилася, і зовсім не хоче посміхатися. У будь-якому разі все це можна поправити. А зараз просто давай будемо насолоджуватися тим святом, який у нас є. І також скажемо тобі про те, що щоб не траплялося, ніколи не опускай своїх рук. Просто з кожним разом намагайся досягати того, що для тебе дійсно може стати головним. І тоді багато проблем більше зовсім не будуть для тебе існувати. Не забувай про тих, що буде страждати. Прийди до них на допомогу, і тоді якось і ти одержиш її у відповідь.

Життя складна штука, яка не завжди буває зрозумілою. Але, щоб не траплялося, все одно потрібно приймати все так, як воно і повинно бути. І зараз, коли часу насправді залишається зовсім не багато, я прийшла до тебе на свято для того, щоб доставити тобі задоволення, і показати, як сильно я тебе люблю. Знаєш донька, ми завжди були раді за тебе, за твої успіхи, і за те, як все виходило. І зараз, коли тобі виповнилося вже 40 років, ти змогла домогтися багатьох речей. Ось чому ми не перестаємо говорити тобі про те, щоб ти завжди намагалася радіти кожній секунді, проведеної в цьому світі. Навчися отримувати задоволення від усього, і тоді через деякий час ти зможеш отримати неймовірні емоції. І також пам’ятай, що багато речей залежать тільки від нас, і від того, як ми себе поведемо. Ось чому ні кого не підводь.

Ось і настав сьогодні день народження твій. Донька, для нас ти завжди була найкращою на світі. Ми намагалися робити все для того, щоб ти змогла з кожним разом все більше відчувати себе потрібною і коханою нами. І ось сьогодні тобі вже виповнилося 40 років. Якщо чесно, навіть якось і не віриться, що все відбулося так швидко. У будь-якому випадку прикростей з такого приводу бути зовсім не має. І зараз ми хочемо вручити тобі подарунок, який в будь-якому випадку буде тобі дуже дорогий. І зараз, коли гості приходять до нас, ти повинна робити все для того, щоб вони були щасливі разом з тобою. Посміхайся для них своєю посмішкою, і тоді насправді все буде відбуватися найкращим чином. Просто вір у чудеса, і тоді вони насправді будуть відбуватися разом з тобою. І нехай біди й печалі зовсім не будуть стосуватися тебе ніколи.

Хіба кожна людина не повинна робити все для того, щоб хоч якось змінювати своє життя. У будь-якому випадку намагатися це робити, хоча б потрібно. І зараз, коли ти стоїш переді мною донька, мені насправді потрібно сказати тобі про те, що я відчуваю. Знаєш, роки летіли так швидко, що просто дивно стало від того, чому все так швидко відбулося. У будь-якому випадку нам все одно доводиться зовсім, і намагатися отримувати задоволення від усього. Знаєш, я ніколи й подумати не могла про те, що тобі виповниться 40 років. А тепер так все і сталося. І наостанок, коли часу будуть залишатися зовсім трохи, мені треба буде сказати тобі про те, що в цьому житті тобі потрібно намагатися знаходити яскраві і барвисті моменти, які з легкістю будуть піднімати тобі настрій. І нехай все у тебе буде виходити тільки так, як тобі цього хочеться.