Привітання своїми словами мамі з ювілеєм 65 років

Мила моя, рідна ненька! Сьогодні у цей знаменний день я хочу висловити тобі слова любові, вдячності і глибокої поваги. Ти – мій промінчик сонця, ти – моя провідна зірочка. Матусю, я не перестаю захоплюватися тобою, ти приклад у всьому для мене. Я люблю твої ніжні руки, твою усмішку, твої добрі і ніжні очі, які знову і знову дарують мені сил і натхнення рухатися вперед по життю. Я бажаю тобі міцного здоров’я на довгі роки, безмежного жіночого щастя, миру і гармонії в твоєму серці. Нехай удача супроводжує вас з тобою завжди, нехай віра ніколи не залишає тебе. Коли-то ти подарувала мені життя, а я хочу подарувати тобі крила за спиною. Я хочу стати твоїм ангелом зберігачам та вберегти тебе, рідна, від всіх бід і невдач, які можуть стати на твоєму життєвому шляху. Зі святом, мій рідний чоловік, з ювілеєм!

Улюблена матуся, сьогодні твої очі наповнені щастям і сльозами радості. У твоєму домі зібралися всі близькі та рідні люди, які поспішають привітати тебе з твоїм ювілеєм. Мила мама, немає нікого рідніше за тебе, немає нікого ближче і дорожче тебе. Ти все зрозумієш, все пробачиш. Ти завжди поруч і готова підтримати всі мої починання. Нічого, що на голові сивина, а на обличчі зморшки, це лише прикрашає тебе. Ми захоплюємося твоєю мудрістю, твоєї чуйністю та увагою. Ти – найкраща мама, бабуся і вже прабабуся. Дай Бог тобі, кохана, здоров’я на довгі роки, щастя і процвітання! Радуй нас і далі своєю присутністю, своєю турботою та увагою. Мамо, дякую тобі за тепло та затишок в батьківському домі, там, де я завжди можу повернутися в дитинство! Я бажаю тобі міцного здоров’я, віри, надії і любові. Пам’ятай завжди, що ми в тебе є! З ювілеєм!

Сьогодні ювілей у самого дорогого, улюбленого людини в моєму житті. Мамочко, ти – мій рятувальний круг у цьому світі, ти – моя надія і опора. Я не перестаю дякувати долі за те, що ти моя мама. Я пишаюся кожним своїм вчинком, кожним твоїм дією і словом. Ти надихаєш мене на нові досягнення. Я хочу побажати тобі довгих років життя, більше щасливих і незабутніх моментів і яскравих радісних днів. Нехай твоя мелодія життя буде дзвінкою і красивою на світі, а твоя дороговказна зірка ніколи не згасає. Сьогодні звучить багато привітань, багато приємних слів та щирих побажань. Нехай все це неодмінно станеться в твоєму житті й додасться ще на два. Спасибі тобі, рідна, за все, що ти робиш для мене. Спасибі за теплоту твоїх рук, за ніжність обіймів і просто за те, що ти є! З твоїм днем, мамочко, з ювілеєм!

Як багато добрих слів сказано сьогодні на адресу чудовою ювілярки, як багато побажань прозвучало сьогодні на честь неї. Я хочу додати лише одне: мамочко, мила моя фея, чарівниця всього мого життя, будь такою ж чарівною, незабутньою, зоряної жінкою! Будь такою ж справжньою, вірною, чистою і зворушливою жінкою. Ти – найкраща мама, бабуся і дружина. Ти – берегиня вогнища нашої великої, дружної сім’ї. На твоїх тендітних, жіночих плечах лежить стільки відповідальності за затишок і гармонію в нашому домі. Спасибі тобі, мамо, за те, що ти прекрасно справляєшся з цим нелегким завданням. Ти даруєш нам кожен день свою теплоту, увагу і любов. Ми бажаємо тобі яскравого сонця і завжди мирного неба над головою. Нехай твоє материнське серце завжди буде наповнене любов’ю, повагою і вдячністю дітей і онуків. Зі святом, мамо. З ювілеєм!