Привітання для сина своїми словами з днем народження

Синку, з тобою ми завжди були справжніми друзями, які незважаючи ні на що повинні і надалі залишатися такими. І зараз, коли минуло так багато часу і ми знову з тобою зустрілися, мені б так хотілося привітати тебе з твоїм святом. День народження завжди був для тебе найкращим і улюбленим святом. Ще в дитинстві ти так сильно його чекав, і завжди намагався провести його найкращим чином. І сьогодні, коли випадок знову зібрав нас разом, мені б хотілося дивитися без кінця на те, як ти посміхаєшся. І зараз, коли час так швидко минає, мені іноді просто хочеться зупинити його. Але, так як зовсім виходу ніякого немає, просто доводиться миритися зовсім. А зараз я просто хочу подарувати тобі цю вечірку. Ти повинен провести найкращий час, щоб зафіксувати спогади у своїй пам’яті. І якщо у тебе це вийде зробити, то тоді ти станеш неймовірно щасливою людиною.

Час стрімко летить вперед, не залишаючи нам жодної можливості для того, щоб щось змінити. І як би це не було сумно, доводиться з усім миритися, адже змінити нічого, ми все одно не можемо. Ось чому синку, мені так сильно хочеться проводити з тобою як можна більше часу. Адже для мене насправді все це має значення. Я приготувала для тебе ті подарунки, які можуть тобі принести неймовірне задоволення, і зробити тебе щасливим. Хочеться вірити в те, що у мене вийде це зробити. І ще я хочу сказати тобі про те, що давай з тобою будемо бачитися як можна частіше. Адже тільки в такому випадку у нас вийде ставати з тобою як можна ближче. Також якщо ти зіткнешся на життєвому шляху з проблемами, пам’ятай, що завжди знайдуться люди, які з радістю тобі допоможуть. Ось чому тобі варто спробувати.

Життя чудова у всіх проявах. І це насправді так. Але тільки в тому випадку, якщо людина щосили намагається подолати проблеми і пробитися в люди. Сьогодні світить неймовірне сонце. Воно ніби відчуває, що у тебе нині свято. Якщо звернути на тебе увагу, стане ясно, що ти щасливий. І зараз, ми всі знаходимося за великим святковим столом. Тут знаходяться всі твої родичі і друзі. І зараз вони почнуть розповідати смішні історії про тебе. Ось чому ти вже починаєш червоніти. І зараз, коли час пролетів так швидко, мені хочеться сказати тобі вітання своїми словами. Нехай воно буде гріти тобі душу і серце на протязі деякого часу. Пам’ятай про те, що твій рідний дім завжди залишиться для тебе таким. І тому тобі не варто переживати і думати про те, що в цьому світі ти залишився зовсім один. Я тебе люблю, і так буде відбуватися завжди.

Дивіться також:  День Народження маленького сина - проза, тексти, слова

Люди ніколи не знають, що ж може статися в наступну хвилину. Іноді може статися так, що все зміниться так швидко, що не залишиться жодного шансу щось змінити. І щоб так не сталося, потрібно намагатися вчасно встигати все зробити. Сьогодні моєму синочкові день іменин. Він ніколи особливо не любив це свято, і сьогоднішній випадок не виняток. Але, я все одно постараюся привчити його відчувати насолоду, і знаходити красу у всьому. А сьогодні, давай просто спробуємо повеселитися зовсім, щоб не відбувалося. І нехай удача буде посміхатися тобі на шляху. Адже з нею тобі буде справлятися та проходити випробування набагато легше. Нехай все так і буде, як сказано. Рости здоровим і красивим хлопцем.

Ти неймовірно красивий хлопець. Дивлячись на тебе, все більше починаєш розуміти, що я не даремно виховала і виростила такого сина. Ти видний хлопець, і на тебе постійно звертають увагу дівчата. Ось чому мені іноді стає так приємно від того, що ти мій син. Сьогодні ми будемо святкувати день народження. І саме ти став головним винуватцем торжества. Сьогодні усе для тебе, і ти постарайся прийняти і оцінити всі наші старання і підготовку. Саме в цей момент вносять святковий пиріг зі свічками, і ти можеш задути їх, загадай бажання. Тільки я дуже прошу загадати тебе таке бажання, яке буде дійсно варте цього. І зараз мені більше нічого тобі сказати. Я просто обійму тебе так сильно, як тільки це у мене вийде. І будь ласка, завжди пам’ятай про те, що твоя мама тебе так сильно любить, і завжди буде намагатися зробити для тебе багато приємних речей.

Дивіться також:  Прикольні поздоровлення в прозі синові до дня народження

Час ніколи не стоїть на місці. Вона без кінця стрімко рухається вперед, з-за чого ми просто не отримуємо жодної можливості для того, щоб щось відчути. І тоді це насправді приносить такі сумні думки. Але, як би там не було, доводиться миритися з тим, що відбувається. Ти виріс, і я навіть помітити цього не встигла. І від цього мені ставало ще сумніше. У будь-якому випадку зараз ти мене радуєш, і без кінця змушуєш посміхатися. Дивлячись на тебе, я розумію, що життя прожите зовсім не даремно. Ось чому на твої іменини я буду говорити тобі безліч приємних слів, які тобі так сильно повинні сподобатися. Знаєш, доля – це незвідана штука. Ніколи не знаєш точно, що вона може піднести. Ось чому треба бути готовим до всього в будь-який момент. А коли настане час покидати тебе, я просто скажу тобі вітання своїми словами. І тоді ти відчуєш, як сильно мама тебе любить, синку.

Світ не може складатися з тих людей, які є дуже поганими. В іншому випадку ми просто не зможемо жити. І це насправді не саме райдужне оголошення. Але, як би те ні було, сумувати не варто. Сьогодні всі ми зібралися в одному місці тільки для того, щоб привітати мого сина з тим, що він став на цілий рік старше. Знаєте, ніколи не знаєш, як повернеться життя. Але, в будь-якому випадку я все одно рада, що у мене є ти. І зараз, коли час трохи пройшло, я вирішила подарувати тобі той подарунок, який сподобається тобі в будь-якому випадку, адже ти так сильно його чекав. Що ж, дорогий мій, просто насолоджуйся тим, що у тебе буде. Пам’ятай про те, що моя любов до тебе буде завжди.

Те, якою людиною є в житті, дуже важливо. Важливо також і те, що ж ти збираєшся з усім цим робити. Якщо будеш старатися робити все правильно, то тоді обов’язково зможеш відчувати самі неймовірні емоції. Зараз я кажу такі важливі слова зовсім не просто так. І роблю я це тільки для того, щоб дати тобі зрозуміти, що тобі важливо, а що ні. Зараз всі ми перебуваємо у величезній кімнаті на вечірці на честь твоїх іменин. Якщо ти озирнешся, то побачиш люблячі особи, які звернули на тебе свої обличчя. Постарайся не розчаровувати всіх, хто тебе так сильно любить. Постараємося ж зовсім впоратися і подолати будь-які труднощі разом. Давай і далі намагатися разом, і тоді це буде не так складно. Дорогий, рости здоровим хлопцем, який завжди буде позитивним прикладом для інших.

Дивіться також:  Слова привітання маленькому синові з днем народження

День іменин, хіба є ті люди, які будуть так сильно його не любити? У будь-якому випадку зовсім би не хотілося, щоб все відбувалося саме так. Для тебе ж це свято має особливе значення. А все тому, що з ним у тебе пов’язані ті спогади, які можуть виявитися для тебе важливим, і які ти так трепетно зберігаєш у серці. Сьогодні ти знову зможеш цілком насолодитися всім. І мені дуже хочеться, щоб це свято зумів зберегти приємні емоції про себе і пам’ять. А я від себе скажу тобі вітання своїми словами. Знаєш, адже тільки так можна передати всю ту щирість, яка може існувати життя. Послухай, все уважно і постарайся зрозуміти все так, як є. І щоб не сталося, ніколи не опускай своїх рук. Просто й далі намагайся справлятися зовсім, щоб не сталося, і тоді в багатьох речах тобі буде легше.

День народження завжди настає так бажане і очікуване. Це свято чекають всім серцем і душею. Кожен намагається провести його таким способом, щоб потім пам’ятати довгий час. Але, як би те ні було, це свято завжди залишає найяскравіші і приємні спогади в наших серцях. Ось чому ми так сильно любимо. Сьогодні всі наші погляди звернені тільки на одну людину. Дивлячись на цього хлопця, мені хочеться вірити, що він залишиться таким назавжди, але час безжально біжить вперед, що змушує щоразу замислюватися про те, чи потрібно нам це. Сьогодні ти, мій син виглядаєш чудово, і тому мені так і хочеться запам’ятати тебе таким. Знаєш, щоб не зустрілося тобі в житті, ніколи не сумуй і не опускай своїх рук. Адже таким чином ти для себе зробиш все тільки гірше. Нехай життя буде як можна частіше тобі посміхатися.