Привітання для сина своїми словами з днем народження

Синку, з тобою ми завжди були справжніми друзями, які незважаючи ні на що повинні і надалі залишатися такими. І зараз, коли минуло так багато часу і ми знову з тобою зустрілися, мені б так хотілося привітати тебе з твоїм святом. День народження завжди був для тебе найкращим і улюбленим святом. Ще в дитинстві ти так сильно його чекав, і завжди намагався провести його найкращим чином. І сьогодні, коли випадок знову зібрав нас разом, мені б хотілося дивитися без кінця на те, як ти посміхаєшся. І зараз, коли час так швидко минає, мені іноді просто хочеться зупинити його. Але, так як зовсім виходу ніякого немає, просто доводиться миритися зовсім. А зараз я просто хочу подарувати тобі цю вечірку. Ти повинен провести найкращий час, щоб зафіксувати спогади у своїй пам’яті. І якщо у тебе це вийде зробити, то тоді ти станеш неймовірно щасливою людиною.

Час стрімко летить вперед, не залишаючи нам жодної можливості для того, щоб щось змінити. І як би це не було сумно, доводиться з усім миритися, адже змінити нічого, ми все одно не можемо. Ось чому синку, мені так сильно хочеться проводити з тобою як можна більше часу. Адже для мене насправді все це має значення. Я приготувала для тебе ті подарунки, які можуть тобі принести неймовірне задоволення, і зробити тебе щасливим. Хочеться вірити в те, що у мене вийде це зробити. І ще я хочу сказати тобі про те, що давай з тобою будемо бачитися як можна частіше. Адже тільки в такому випадку у нас вийде ставати з тобою як можна ближче. Також якщо ти зіткнешся на життєвому шляху з проблемами, пам’ятай, що завжди знайдуться люди, які з радістю тобі допоможуть. Ось чому тобі варто спробувати.

Життя чудова у всіх проявах. І це насправді так. Але тільки в тому випадку, якщо людина щосили намагається подолати проблеми і пробитися в люди. Сьогодні світить неймовірне сонце. Воно ніби відчуває, що у тебе нині свято. Якщо звернути на тебе увагу, стане ясно, що ти щасливий. І зараз, ми всі знаходимося за великим святковим столом. Тут знаходяться всі твої родичі і друзі. І зараз вони почнуть розповідати смішні історії про тебе. Ось чому ти вже починаєш червоніти. І зараз, коли час пролетів так швидко, мені хочеться сказати тобі вітання своїми словами. Нехай воно буде гріти тобі душу і серце на протязі деякого часу. Пам’ятай про те, що твій рідний дім завжди залишиться для тебе таким. І тому тобі не варто переживати і думати про те, що в цьому світі ти залишився зовсім один. Я тебе люблю, і так буде відбуватися завжди.

Люди ніколи не знають, що ж може статися в наступну хвилину. Іноді може статися так, що все зміниться так швидко, що не залишиться жодного шансу щось змінити. І щоб так не сталося, потрібно намагатися вчасно встигати все зробити. Сьогодні моєму синочкові день іменин. Він ніколи особливо не любив це свято, і сьогоднішній випадок не виняток. Але, я все одно постараюся привчити його відчувати насолоду, і знаходити красу у всьому. А сьогодні, давай просто спробуємо повеселитися зовсім, щоб не відбувалося. І нехай удача буде посміхатися тобі на шляху. Адже з нею тобі буде справлятися та проходити випробування набагато легше. Нехай все так і буде, як сказано. Рости здоровим і красивим хлопцем.