День Народження маленького сина – проза, тексти, слова

Багато в цьому житті зовсім не люблять свято іменин. А все тому, що вони вважають, що в цей день вони ставати старше, а значить, і приводу для щастя зовсім немає. Але, насправді такого настрій на свято, ні у кого не повинно бути. Тому що цей день і існує для того, щоб людина могла повністю віддатися відпочинку. І тому своєму маленькому синові я спробувала приготувати гарне свято. Я доклала для нього так багато зусиль, і тому мені справді, приємно від того, що він так сильно посміхається мені щасливою посмішкою. А зараз я трохи проглаголю про самому головному. Щоб з тобою в житті не траплялося, ніколи не забувай про те, що ти повинен будеш в цьому житті досягти тих цілей, які поставив перед собою. Але, ти ні в якому разі не повинен намагатися їх досягти найбільш неправильними і протизаконними шляхами. Ніколи не роби так, бо тоді ти прийдеш до краху.

Сьогодні я прокинулася з думкою про те, що у мене дійсно хороший день. А все тому, що сонечко світило мені так яскраво в очі, що й посмішка стала з’являтися на обличчі. А також у мого сина день народження, і це хороший для нас привід ще раз зібратися всім разом. Зараз за загальним столом ми зібралися всі самі близькі та рідні. І нехай нашому імениннику зовсім небагато років виповнилося, ми все одно хочемо для нього зробити це свято. На обличчях я бачу справжнє щастя. І від цих щирих почуттів стає ще краще. А зараз я просто поцілую свого синочка в лобик. Постарайся бути для нас з татом завжди гордістю, і людиною, яка вміє добиватися того, що хоче. Але пам’ятай і про те, що робити все треба нормальними людськими способами.

У кожної людини на планеті Земля є те свято, яке для нього є найкращим. Але, ось у нашій родині таким святом є День іменин. Саме в це свято ми можемо до самого кінця відпочити, і випробувати ті почуття, які так для нас важливі. Ось і сьогодні, ми все буде відзначати день народження нашого маленького хлопчика, мого сина. Дивлячись на те, як він з радістю і щастям в очах розкриває отримані подарунки, мені також згадується те, як я сама також все робила. Тоді для мене не було нічого кращого в житті. І навіть зараз перед цим святом я, відчуваючи деякий трепет. Мені дійсно хочеться, щоб кожна людина могла ось так насолоджуватися життям. Так що якщо ви також хочете цього, просто постарайтеся докласти максимально для цього зусиль.

Людське життя, насправді, незбагненна для розуму. Адже ти ніколи не можеш знати, де знайдеш, а де втратиш щось. Завжди потрібно з усіх сил бути тією людиною, яка добре надходить по відношенню до інших людей. І тоді ми зможемо обов’язково домогтися успіху. А в цю саму хвилину мені хочеться висловити все своє визнання для тебе. Я бачу, як у тебе, сину, яскраво горять очі. І тому мені все більше і більше хочеться для тебе зробити все можливе. Сподіваюся, що приготовані нами подарунки, насправді припадуть тобі по душі. Але, якщо навіть щось і буде не так, не сейчай. Адже твої рідні люди завжди будуть так сильно тебе любити, і завжди будуть намагатися бути для тебе кращими. Так що ти повинен нас любити і поважати, а так само і пам’ятати з хорошої сторони. Ми завжди будемо надавати тобі підтримку, коли вона тобі дійсно потрібно.