День Народження маленького сина – проза, тексти, слова

Багато в цьому житті зовсім не люблять свято іменин. А все тому, що вони вважають, що в цей день вони ставати старше, а значить, і приводу для щастя зовсім немає. Але, насправді такого настрій на свято, ні у кого не повинно бути. Тому що цей день і існує для того, щоб людина могла повністю віддатися відпочинку. І тому своєму маленькому синові я спробувала приготувати гарне свято. Я доклала для нього так багато зусиль, і тому мені справді, приємно від того, що він так сильно посміхається мені щасливою посмішкою. А зараз я трохи проглаголю про самому головному. Щоб з тобою в житті не траплялося, ніколи не забувай про те, що ти повинен будеш в цьому житті досягти тих цілей, які поставив перед собою. Але, ти ні в якому разі не повинен намагатися їх досягти найбільш неправильними і протизаконними шляхами. Ніколи не роби так, бо тоді ти прийдеш до краху.

Сьогодні я прокинулася з думкою про те, що у мене дійсно хороший день. А все тому, що сонечко світило мені так яскраво в очі, що й посмішка стала з’являтися на обличчі. А також у мого сина день народження, і це хороший для нас привід ще раз зібратися всім разом. Зараз за загальним столом ми зібралися всі самі близькі та рідні. І нехай нашому імениннику зовсім небагато років виповнилося, ми все одно хочемо для нього зробити це свято. На обличчях я бачу справжнє щастя. І від цих щирих почуттів стає ще краще. А зараз я просто поцілую свого синочка в лобик. Постарайся бути для нас з татом завжди гордістю, і людиною, яка вміє добиватися того, що хоче. Але пам’ятай і про те, що робити все треба нормальними людськими способами.

Дивіться також:  Слова привітання синові від мами на день народження

У кожної людини на планеті Земля є те свято, яке для нього є найкращим. Але, ось у нашій родині таким святом є День іменин. Саме в це свято ми можемо до самого кінця відпочити, і випробувати ті почуття, які так для нас важливі. Ось і сьогодні, ми все буде відзначати день народження нашого маленького хлопчика, мого сина. Дивлячись на те, як він з радістю і щастям в очах розкриває отримані подарунки, мені також згадується те, як я сама також все робила. Тоді для мене не було нічого кращого в житті. І навіть зараз перед цим святом я, відчуваючи деякий трепет. Мені дійсно хочеться, щоб кожна людина могла ось так насолоджуватися життям. Так що якщо ви також хочете цього, просто постарайтеся докласти максимально для цього зусиль.

Людське життя, насправді, незбагненна для розуму. Адже ти ніколи не можеш знати, де знайдеш, а де втратиш щось. Завжди потрібно з усіх сил бути тією людиною, яка добре надходить по відношенню до інших людей. І тоді ми зможемо обов’язково домогтися успіху. А в цю саму хвилину мені хочеться висловити все своє визнання для тебе. Я бачу, як у тебе, сину, яскраво горять очі. І тому мені все більше і більше хочеться для тебе зробити все можливе. Сподіваюся, що приготовані нами подарунки, насправді припадуть тобі по душі. Але, якщо навіть щось і буде не так, не сейчай. Адже твої рідні люди завжди будуть так сильно тебе любити, і завжди будуть намагатися бути для тебе кращими. Так що ти повинен нас любити і поважати, а так само і пам’ятати з хорошої сторони. Ми завжди будемо надавати тобі підтримку, коли вона тобі дійсно потрібно.

Дивіться також:  Привітання для сина своїми словами з днем народження

Роки так швидко летять, що й не встигнеш озирнутися, як ти вже старий. І іноді з-за цього стає так сумно і сумно, що не передати словами. Але, адже не завжди потрібно засмучуватися, і іноді і щасливим потрібно побути. І коли мені дійсно стало зовсім сумно, тоді я просто дивлюся на свого сина. Він так по-дитячому грається, радіє навіть самим незначним моментів, що мені дійсно хочеться стати, як і він безтурботним. Але, зробити це вже не вийде. У будь-якому випадку в його товаристві я завжди буду намагатися стати по-справжньому щасливою людиною. І зараз, коли вже пора зустрічати гостей, я просто постараюся зробити для мого малюка дійсно гарне свято. І пам’ятай, що твоя мама любить тебе більше всього на світі. А це означає те, що я завжди буду намагатися прийти до тебе на допомогу.

День народження це те свято, коли відчуваєш найпрекрасніші почуття від того, що твої близькі люди знаходяться разом з тобою. Мені в такі дні зазвичай згадується те, як ми святкували день народження в своєму дитинстві. Тоді мені зовсім не хотілося ні про що погане думати. Але, час так швидко пролітав, що мені просто нічого не залишалося, як дорослішати. І ось зараз у мене вже є син, для якого мені потрібно з усіх сил намагатися жити. Щоб він міг отримати все те, що так сильно потрібно кожній дитині. А зараз малюк, просто постарайся гарненько насолодитися тим святом, яке ми для тебе приготували. Постарайся зовсім не думати ні про що погане, поки ти малий. А все тому, що попереду тебе чекає безліч труднощів, які доводиться долати. Бо тільки так ти зможеш удосконалити себе.

Багато людей навіть і не розуміють, що володіють найціннішим скарбом у цьому світі – життя. Вони просто зовсім її не цінують, і потім в самому кінці починають відчувати себе нещасними. Щоб так не відбувалося, завжди потрібно намагатися бути тією людиною, яка радіє навіть найменшим дрібницям. Зараз дивлячись на свого маленького дитини, мені все більше хочеться сказати, що ось він вміє бути щасливим в будь-якій ситуації. І для цього він намагається робити все можливе. І зараз, коли ти святкуєш своєї день варення, мені насправді хочеться, щоб ти завжди був ось такий усміхнений. Щоб з тобою не сталося, завжди пам’ятай про те, що в тебе є рідні люди, які в будь-якому випадку будуть готові до тебе на допомогу прийти і в усьому тобі допомогти, якщо буде потрібно. А зараз мені вже пора закінчувати свою тираду. Сподіваюся, що ти зміг все зрозуміти і усвідомити.

Дивіться також:  Поздоровлення в прозі дорослому синові з Днем Народження

Люди, які живуть на землі, зовсім не надають значення тому, що біля них є. А біля нас є дітки, які повністю змінюють наше життя. Вони завжди роблять все можливе для того, щоб ми могли посміхатися. І тому мені дійсно так добре від того, що у мене є син. Мені б кожен раз хотілося все більше і більше насолоджуватися з ним різними святами. Але, все відбувається саме так, як і мало статися. А зараз, коли вже прийшли гості, ми повинні їх зустріти, і добре їх прийняти. Вони принесли для тебе багато подарунків. І тому ти особливо повинен бути їм вдячний. І любий мій синку, ніколи не думай про те, що з тобою може статися щось погане. Я завжди буду готова тебе потримати в будь-якій ситуації. Я люблю тебе більше всього на світі, і так буде завжди.