Привітання з днем народження сина зворушливі у прозі

З днем народження хочу тебе привітати, хай саме сьогодні всі твої мрії збудуться і нехай вони принесуть тобі належну радість! Бажаю, щоб люди ставилися до тебе завжди з повагою! І нехай завжди все виходить, і ніщо ніколи не бентежить тебе! Бажаю також любові, тому що це дуже важливо в житті – любити, бути коханим, адже це відчуття – польоту, коли хочеться літати, і здається ніби й справді виростуть крила! Бажаю на все життя подальшу знайти таке відчуття, і тоді буде набагато легше жити і радіти життю! Бажаю найкращих моментів в житті, щоб про них потім згадувати! Бажаю, щастя довгого і такого, щоб все здавалося якимось несерйозним, а проблеми – не важливими! Нехай завжди все, як хай буде здаватися, можна подолати! Ще раз тебе, мій синку, вітаю! Удачі тобі! А також – виконання всіх бажань!

Дорогий мій сину! Знай, що у тебе завжди є батьки, які підтримають у важку хвилину, і зроблять тебе щасливішим у багато разів! Хай щастя посміхається в очі відкрито! І нехай веселі смішинки в очах будуть! Бажаю своїми словами тільки хороших моментів в житті, щоб їх можна було випробувати на собі, і щоб завжди було добре і комфортно в житті! Бажаю прекрасних настроїв кожен день! І нехай завжди буде радісно! Нехай здоров’я буде хорошим, і нехай, мій син, ти як можна рідше хворієш, адже здоров’я завжди важливо в житті! Бажаю бути красивим і доглянутим в усі моменти життя, щоб було навіть приємно на себе дивитися! І нехай ти зможеш знайти свою дівчину, яка стане тобі теперішньою обраницею в житті! Бажаю завжди відчувати любов, бо без неї – ніяк в житті! Нехай в роботі також буде успіх, великий і приємний!

Бажаю завжди знати – що в житті насправді важливо – думки людей, або власне щастя в особистому житті і просто так? Бажаю своїми словами розуміти це, і тоді в житті реально буде все виходити! Нехай зможеш ти знайти свою мрію! І нехай завжди буде багато друзів навколо! Бажаю багато радості навіть в будні! І нехай ти йдеш на роботу – як на свято! Бажаю мати хороші і зворушливі моменти в житті завжди, щоб жити було по-справжньому – круто! Нехай все буде чудово, і бажаю нових натхнень, а також, нових ідей, які будуть чудовими! Нехай натхнення тебе знайде у всіх твоїх настроях! Любові – щоб було більше, а грошей – не менше! І нехай вони, гроші, не стануть для тебе важливіше почуттів – щирих і чистих! Нехай удача ніколи від тебе не відвернеться, і успіх – завжди буде супроводжувати!

Нехай в житті буде щастя – тому що це найважливіше в житті! І бажаю тільки здоров’я, щоб воно було дуже міцним, і щоб воно приносило свої плоди! Щоб було більше сил витримувати труднощі не просто в моральному плані, але ще й коли важко рухатися в старості! Бажаю тобі дожити до глибокої старості і випробувати любов онуків і своїх дітей, які повинні вирости хорошими, також як і їх внуки! Нехай все буде добре, так як настрій не менш важливо всього іншого! Бажаю своїми словами веселого сміху в кожен день твого народження подальшого! І нехай саме в цей прекрасний день буде все добре! Бажаю любові, щоб вона була відповідь, а тому – ще більш щасливою! Бажаю гарної погоди, і щоб навіть в негоду був гарний настрій і натхнення завжди! Удачі, і щоб довго жилося щасливо!

Життя таке швидкоплинне бачення, що навіть не встигнеш озирнутися, як пролетіли роки, і нічого, можливо, такого, чого б хотілося – не сталося! Саме тому бажаю тобі, мій син, цінувати кожен момент життя такий, якою б вона не була – сумною, не такий, як мріялося в молодості! Все одно бажаю тобі, щоб щастя було в твоєму житті протягом усіх років, без винятку! Адже зараз багато людей живуть насправді без любові і щастя – втомлені, не цікаві, на багато років пристарілі люди, які навіть не знають, а що таке – щастя? Я бажаю тобі завжди розуміти, що таке щастя! Це важливо, і причому – дуже сильно! Нехай ти знайдеш любов, тому що стільки людей, які втратили свій шанс! Бажаю кохати і любити вічно, як у молодості! Успіху в роботі тобі, і щоб гроші добре заробляли!

Бажаю своїми словами успіхів в житті твоєї! І нехай ніщо не зможе похитнути твою волю! Нехай здається, що важко, і вже не зможеш вистояти! Все одно бажаю тобі завжди кріпитися і старатися! Тому що це насправді дуже важливо! Нехай зворушлива любов тебе знайде і зробить тебе єдиним як би на світі – як ніби ти раніше до цього не жив, щоб щастя проявлялося у всіх твоїх справах! Я бажаю тобі кохання, щоб не було важко в житті, я бажаю тобі кохання, що б щастя стояло близько! Знай, що саме твоя мати та твій батько завжди зможуть тобі допомогти, а головне – допомогти, коли важко! Бажаю тобі багато прекрасних моментів, але не забувай, прошу, своє дитинство! Саме день народження покаже, наскільки хто і як тебе поважає і любить! Просто будь щасливий, тому що цього завжди хочу я, твій батько! Багато тобі успіхів, дорогий!

Нехай моментами буде здаватися, що важко жити, але знай, що насправді все не так! Ми, люди, самі будуємо своє життя і пролагаем в майбутнє дорогу свою, яка завжди важлива, як для особистості, так і для того, щоб вижити! Просто ще дуже хочу побажати, мій сину, щоб ти ніколи не жив тільки тому, що треба вижити! Просто живи, щоб жити і радіти всім моментів у світі, які бувають такими прекрасними і неповторними! Бажаю щирої любові! Щоб можна було розпізнати те саме єдине і незвичайне почуття! Бажаю любити і відчувати всю цю силу любові, яка не має ніякого відношення до любові! Нехай завжди буде сонце і літо, як в душі, так і в реальному житті – хай і справді буде тепло і сонячно! Бажаю жити так, як хочеться тільки тобі, але щоб це було розумно! Ти нікому нічого не зобов’язаний, тільки будь щасливий, сину!

Ніколи не пізно змінюватися в житті або що-небудь починати! Знай про це, тому що це стане в нагоді в світі і твого життя дуже сильно! Нехай ніщо не зупиняє тебе на шляху до досягнення своєї мети! Буль цілеспрямований і впевнений у собі. Нехай ніколи твій запал, захоплений і палкий – ніколи не згасає! Вір у себе, тому що тільки в цьому випадку – всі повірять в тебе! Будь впевнений у своїх силах! І тільки в цьому випадку ти зможеш досягти всього того, чого так хотів, про що мріяв! Нехай погода ніколи не підводить, а як здається, нехай вона буде на твоєму боці! Бажаю багато успіхів у всьому, будь то навчання або робота, або навіть особисте життя! Нехай все чудово починається і завершується! Бажаю, щоб день народження був не найкращим днем в житті, але щоб були і краще! З днем народження! Великого тобі щастя, синочку рідний!