Прикольні поздоровлення в прозі чоловіка з Днем Народження

Ти з’явився в моєму житті, увірвався як свіжий вітер, і в моєму серці назавжди оселилася весна. Години, хвилини, дні… все поєдналося в той час, коли ми разом. Час нашого шлюбу – найкращі мої роки. Твій День народження – це і моє свято, адже я не уявляю себе окремо від тебе. Я бажаю, щоб наше життя завжди була безхмарна і світла, щоб ти завжди був веселий та сповнений нових великих планів, які ми разом здійснимо!

Коли ти познайомився з моїм батьком, він, чоловік суворий, вимогливий і непримиренний до моїх ухажерам, взяв час на роздуми, і через кілька томливих днів прийняв рішення – цей хлопець вартий моєї дочки! В твій День народження, мій дорогий чоловік, я безмірно рада привітати тебе, того, хто не тільки зробив мене щасливою, але і виправдав надії моїх близьких! Будь щасливий завжди-завжди і, коли прийде час вибирати чоловіка для нашої дочки, вибери зятя такого ж гарного, як ти сам!

Вітає кохана дружина з днем народження свою половинку! Мій чоловік рідної, як я тебе люблю, як я ціную тебе і обожнюю, знає тільки вільний вітер, знають Сонце і Місяць! Бажаю знайти радість і любов, бажаю побудувати затишний будинок, в якому буде жити дружно вся твоя сім’я! В день твого народження побажаю тобі сили, величезного особистого щастя, чарівності, милості Божої та терпіння!

З днем народження, мій кошеня! Навіть не віриться, що ось вже п’ять років ти є моїм законним чоловіком! На правах дружини бажаю тобі чуйності і ніжності, бажаю у відносинах наших струмінь свіжості. Дарую тобі від серця ключі, щоб ти знав, що є його одноосібним господарем! Бажаю тобі, щоб вся твоя життя йшло, як по нотах, даруючи нашій родині арію любові і розуміння!

В день народження хочу побажати, дорогому чоловіку, щоб він задув на торті 35 свічок і загадав найзаповітніше бажання. Кажуть, воно обов’язково збудеться! Мій милий я вірю кожному твоєму слову, я тону в твоїх очах від любові і ніжності! Я хочу подарувати тобі всю себе, всю свою вдячність. Хочу сказати, що захоплена твоєю добротою і вірою в краще! Твоя дружина.

Самого ніжного, чарівного, смішного, привабливого, турботливого і коханого чоловіка вітаю з Днем народження! Міцного сибірського здоров’я тобі, щирих посмішок, дзвінкого сміху, яскравих спогадів, безліч щасливих моментів і здійснення всіх бажань. Я тебе дуже люблю!

З народженням на світ, мій кошеня! Ти найкращий чоловік, люблячий батько, турботливий син і дуже хороша людина! Ти дав мені дивовижні відкриття. Дякую за цікаву життя, повне пригод. З тобою ніколи не засумуєш. Ти не втомлюєшся вражати мене все новими сюрпризами. Нехай всі твої роки будуть тривалими і плідними.