Привітання для сестри своїми словами з Днем Народження

День народження, свято, яке змушує задуматися кожної людини про те, що ж відбувається в житті. Адже роки стрімко біжать вперед, не залишаючи нам жодного шансу на те, щоб щось змінити. Ось чому не можна гаяти ні хвилини, і потрібно якомога швидше намагатися зробити все, щоб потім не шкодувати. І в цей момент, коли всі ми зібралися в цьому величезному залі, мені б хотілося привітати тебе з святом народження. Ти моя сестра, яка для мене багато значить. І мені насправді хочеться, щоб ми з тобою змогли пережити щасливі дні. Я попрошу тебе завжди залишатися такою ж красивою і розумно дівчинкою. Намагайся завжди робити тільки так, як ти вважаєш це за потрібне. І тільки в тому випадку ти зможеш досягти неймовірних результатів. Нехай удача завжди буде на твоєму боці бути. А ми будемо саме тими, хто тебе у всьому підтримувати.

Дні пролітають непомітно, як птахи. Ось чому не можна гаяти жодної хвилини на те, щоб провести день даремно. Потрібно кожен раз пам’ятати про те, що часу у тебе залишилося не так і багато. І саме зараз, коли наша сім’я відзначає це свято народження, я скажу іменинниці і головною винуватицю урочистості всього пару слів. Знаєш, ти насправді хороша людина, яка радіє не тільки сам, але й змушує радіти за інших. Але знаєш, адже не все так у житті може бути добре, як ти хочеш. Так що завжди будь готова до життєвих ударом. Якщо навчишся бути сильною і вистоювати у важкі моменти, то тоді нічого поганого з тобою не буде траплятися. Будь ласка, старайся щосили. А ми, твоя улюблена родина, завжди будемо поруч з тобою для того, щоб підтримати тебе у важку хвилину, і допомогти тобі впоратися зовсім, що може бути для тебе складним, вір нам.

Дорога сестричко, кожен рік в цей день у тебе найкращий свято. Адже ти так сильно любиш свій день народження. Дивлячись на тебе, розумієш, що ти просто світишся від того, що відбувається. І від цього насправді так сильно хочеться посміхатися. Вже з ранку ти намагалася отримати всі свої подарунки. Ось і зараз ти стоїш в очікуванні свого сюрпризу. І мені насправді так сильно приємно подарувати тобі твій подарунок. Знаєш, там швидко час летить, що я і не помітила, як моя сестричка подорослішала. У будь-якому випадку зараз ти мислиш набагато дорослішою і більш зрілий. Зараз мені б хотілося сказати тобі вітання своїми словами. Воно виходить із самого серця, і тому ти повинна будеш це відчути. І під кінець відбувається хотілося б тобі сказати про те, що завжди залишайся такою гарною людиною, як і зараз.

Дивіться також:  Поздоровлення в прозі сестрі від брата з Днем Народження

З самого дитинства день іменин був для тебе тією подією, якого ти чекала так довго. І любила ти це свято зовсім не тому, що тобі дарували подарунки. Тобі він дуже подобався тому, що ти отримувала так багато уваги до своєї персони. І потрібно сказати зараз, коли минув деякий час, ти майже не змінилася. І може бути, це тільки на краще. Адже людина, який зберіг в собі здатність бути в душі дитиною, по-справжньому безцінний. Але, може бути те, що незрозуміло тобі зараз, буде зрозуміло тобі потім. Так що не турбуйся, і просто намагайся жити без помилок. Але, навіть якщо часом ти зробиш щось, то тоді тобі доведеться все виправляти і змінювати. Старайся щосили стати людиною з великої літери, і тоді вважай, що одну з головних цілей життя ти виконала.

Нічого на цьому світі не минає безслідно. Обов’язково, нехай навіть маленьке плямочка, але твій вчинок буде відображений. Ось чому кожну свою дію повинно бути до самого кінця продуманим. Потрібно робити тільки те, за що потім не доведеться червоніти. І сьогодні, коли час дійсно пролетів швидко, моя сестра святкує своє свято. Сказати чесно, для неї іменини зовсім не привід для радості. Але, в будь-якому разі ми не дозволимо їй ось так нудно провести свій день. Ми вже постараємося зробити все для того, щоб ти змогла навчитися отримувати від всього, що відбувається справжнє щастя. І якщо у тебе це вийде, то тоді ти зможеш навіть саму сумну хвилину в житті знайти те, що зможе підняти тобі настрій. Так що просто радій, і тоді зрозумієш, що життя виявляється набагато краще.

Дивіться також:  Привітання своїми словами сестри з Днем Народження

Що для людини важливіше всього на світі? Можливо, розуміння того, що ти в цьому світі не один, що десь є ті люди, які встануть за тебе горою і завжди зможуть підтримати. Ось чому кожна сім’я повинна намагатися триматися міцними зусиллями за те, щоб завжди бути разом. Зараз, коли вся наша сім’я зібралася за величезним святковим столом, ми всі хочемо привітати іменинницю і мою сестру. Тобі сьогодні будуть говорити багато слів-як приємних, так і тих, які насправді можуть тобі зовсім не сподобається. Але, насправді не можна ось так сприймати все серйозно. А все тому, що ти сама повинна зрозуміти те, що може бути для тебе важливим. Зараз я хочу глаголить для тебе привітання своїми словами. Я зовсім не готувала цю вітальну промову. Але в будь-якому випадку всі сказані мною слова будуть йти від чистого серця. Так що просто прийми все так, як це є.

Людське життя така непередбачувана і несподівано, що ніколи не можеш до самого кінця знати, що ж станеться в наступний момент. Ось чому ми в будь-якому віці повинні бути готові впоратися зовсім. Сьогодні для нас настав незвичайний день. Він настає кожен рік, і тому ми до нього готувалися. Моя сестричка, сьогодні саме ти стала винуватицею нашого свята. Ось чому сьогодні все увагу буде тільки тобі. Зараз всі будуть розповідати тобі про те, що ти така хороша, і що вони тобі бажають. Я не буду робити цього. Просто згадаю, якою ти була маленькою. Пам’ятаю, як маленька дівчинка бігала, сміялася і вредничала. І зараз, коли час так стрімко біжить вперед, мені б дуже хотілося, щоб ти не зупинялася. Просто й далі намагайся бути собою. І це найкраще, що ти можеш зробити.

Сестра, це та людина, яка завжди буде поряд. Вона допоможе в скрутну хвилину, а головне, з нею завжди можна буде поділитися найпотаємнішим, і вона обов’язково все зрозуміє і підкаже, як краще зробити. Ти моя сестра, і я щиро рада, що у нас з тобою така тонка, але дуже міцна зв’язок. Мені б дуже хотілося, щоб так було завжди. І сьогодні я прийшла до тебе для того, щоб висловити тобі свою шану та повагу, а ще привітати з днем народження. Сподіваюся, що сьогоднішній день запам’ятається тобі на багато років. Адже саме сьогодні, коли твоя молодість в самому розпалі, у тебе самі прекрасні моменти в житті. Мені б дуже хотілося, щоб все у тебе було добре. Але, адже просто так нічого не трапляється. Все залежить від тебе. І якщо хочеш, щоб все було добре, просто постарайся впоратися зовсім. І нехай життя буде продовжувати тобі посміхатися своєю посмішкою.

Дивіться також:  Привітання своїми словами сестрі від молодшої сестри

Можна підібрати слова, коли хочеш привітати людини. Звичайно ж можна, але досить важко. Але, в моєму випадку все набагато легше. А все тому, що я добре знаю свою сестру. З малих років ми завжди були з нею разом. І тому я до сих пір пам’ятаю її звички. Зараз, коли вже настав час говорити вітальні слова і вручати красиво запаковані коробки, мені б хотілося зробити це першою. Крім чудового подарунка, який напевно тобі сподобатися, мені так сильно хотілося сказати тобі вітання своїми словами. Я впевнена, що, вислухавши його, ти зрозумієш для себе багато істини. Також хочу проглаголать тобі про те, що ти не повинні опускати рук, коли буде дуже складно. Просто намагайся рухатися назустріч своїй мрії, як би це не було складно. І якщо ти спробуєш зовсім впоратися, то тоді ти відчуєш, настільки ж це приємно досягати своїх цілей. Так що не бійся, і сміливо дерзай.

Людське життя ніколи не буде досконалою. Але, навіть незважаючи на це, ми все одно повинні прагнути до досконалості. І якщо це ми будемо робити, то тоді у нас вийде бути сильними людьми. Ти моя сестра, яку я не просто люблю, але поважаю. Ти завжди була для мене опорою в складні моменти. І тому зараз мені так сильно хочеться зробити для тебе щось приємне та корисне. Давай же постараємося разом прожити сьогоднішній день найкращим чином. Твій день народження запам’ятається тобі як не можна краще, якщо ти без кінця будеш намагатися працювати. І щоб не сталося, я завжди буду поруч з тобою. І тоді разом ми зможемо разом зробити багато.