Привітання для сестри своїми словами з Днем Народження

День народження, свято, яке змушує задуматися кожної людини про те, що ж відбувається в житті. Адже роки стрімко біжать вперед, не залишаючи нам жодного шансу на те, щоб щось змінити. Ось чому не можна гаяти ні хвилини, і потрібно якомога швидше намагатися зробити все, щоб потім не шкодувати. І в цей момент, коли всі ми зібралися в цьому величезному залі, мені б хотілося привітати тебе з святом народження. Ти моя сестра, яка для мене багато значить. І мені насправді хочеться, щоб ми з тобою змогли пережити щасливі дні. Я попрошу тебе завжди залишатися такою ж красивою і розумно дівчинкою. Намагайся завжди робити тільки так, як ти вважаєш це за потрібне. І тільки в тому випадку ти зможеш досягти неймовірних результатів. Нехай удача завжди буде на твоєму боці бути. А ми будемо саме тими, хто тебе у всьому підтримувати.

Дні пролітають непомітно, як птахи. Ось чому не можна гаяти жодної хвилини на те, щоб провести день даремно. Потрібно кожен раз пам’ятати про те, що часу у тебе залишилося не так і багато. І саме зараз, коли наша сім’я відзначає це свято народження, я скажу іменинниці і головною винуватицю урочистості всього пару слів. Знаєш, ти насправді хороша людина, яка радіє не тільки сам, але й змушує радіти за інших. Але знаєш, адже не все так у житті може бути добре, як ти хочеш. Так що завжди будь готова до життєвих ударом. Якщо навчишся бути сильною і вистоювати у важкі моменти, то тоді нічого поганого з тобою не буде траплятися. Будь ласка, старайся щосили. А ми, твоя улюблена родина, завжди будемо поруч з тобою для того, щоб підтримати тебе у важку хвилину, і допомогти тобі впоратися зовсім, що може бути для тебе складним, вір нам.

Дорога сестричко, кожен рік в цей день у тебе найкращий свято. Адже ти так сильно любиш свій день народження. Дивлячись на тебе, розумієш, що ти просто світишся від того, що відбувається. І від цього насправді так сильно хочеться посміхатися. Вже з ранку ти намагалася отримати всі свої подарунки. Ось і зараз ти стоїш в очікуванні свого сюрпризу. І мені насправді так сильно приємно подарувати тобі твій подарунок. Знаєш, там швидко час летить, що я і не помітила, як моя сестричка подорослішала. У будь-якому випадку зараз ти мислиш набагато дорослішою і більш зрілий. Зараз мені б хотілося сказати тобі вітання своїми словами. Воно виходить із самого серця, і тому ти повинна будеш це відчути. І під кінець відбувається хотілося б тобі сказати про те, що завжди залишайся такою гарною людиною, як і зараз.

З самого дитинства день іменин був для тебе тією подією, якого ти чекала так довго. І любила ти це свято зовсім не тому, що тобі дарували подарунки. Тобі він дуже подобався тому, що ти отримувала так багато уваги до своєї персони. І потрібно сказати зараз, коли минув деякий час, ти майже не змінилася. І може бути, це тільки на краще. Адже людина, який зберіг в собі здатність бути в душі дитиною, по-справжньому безцінний. Але, може бути те, що незрозуміло тобі зараз, буде зрозуміло тобі потім. Так що не турбуйся, і просто намагайся жити без помилок. Але, навіть якщо часом ти зробиш щось, то тоді тобі доведеться все виправляти і змінювати. Старайся щосили стати людиною з великої літери, і тоді вважай, що одну з головних цілей життя ти виконала.