Привітання з днем народження сестрі зворушливі своїми словами

Дорога сестро, ти завжди вміла змусити мене відчувати себе особливим в день мого народження, і сьогодні я маю намір зробити те ж саме для тебе. Я не боюся помилятися, тому що знаю, що ти завжди будеш поруч, щоб допомогти мені виправити помилки. Сподіваюся, я буду помилятися все життя! Лише б ти була поруч. Я не святкую тільки твоє народження сьогодні, я наголошую факт, що я став братом такої великої сестри. Сама особлива сестра заслуговує особливого дня народження. Я з нетерпінням чекаю можливості провести ще багато років поруч з тобою. Бог дав мені краще, коли Він дав мені тебе. Молюся, щоб небеса послали тобі кожну радість миру і щастя. Ти – яскрава, маленька фея, і ти приносиш натхнення всім, куди б ти не подалася. Вогні, свічки, повітряні кулі, святковий торт, друзі, радість. Що ще можна побажати?

Я сподіваюся, що сьогоднішнє свято принесе тобі нескінченне щастя і буде у твоїх спогадах на довгі роки. Коли життя зводить мене з розуму, все, що мені треба, це зображення твоєї милої посмішки. І я можу знову встати. Ти зірка мого життя. Найкращий подарунок, який я можу дати моїй сестрі в день її народження, – мої найкращі побажання здоров’я. Адже все інше в тебе вже є. А якщо ні, то ти повинна знати, я тобі допоможу цього домогтися. Немає складніше завдання – знайти сестру краще тебе, тому я навіть не намагаюся. Ніхто не знає мене краще, ніж ти. Та ти все ж продовжуєш бути поруч і залишатися на моїй стороні в самих різних ситуаціях. Я думаю, що одна з найбільших радостей в моєму житті – старіти з тобою. Коли ми були молодші – ти зводила мене з розуму. Тепер я можу звернутися до тебе, коли весь світ проти мене. Не можу уявити іншого щастя.

Сестра, як ти, робить світ краще і яскравіше. З роками ти стала красивіше і набагато мудріше. Наші спогади про дитинство такі світлі і зворушливі. Вони висвітлюють мій життєвий шлях навіть в найбільш важкі й похмурі дні. А ти, своїми словами, подбадриваешь мене і змушуєш знаходити в собі сили рухатися далі, не дивлячись ні на що. Хоча навіть у сонця одного разу закінчиться енергія, мої почуття до тебе ніколи не ослабнуть. Вони лише стають більше і міцніше. Справжня сестра – це джерело тепла і турботи. Мені відомо, що це правда, адже мені пощастило бути твоїм братом. В цей святковий вечір я хочу сказати лише одне: ми з тобою завжди будемо разом! І ніякі негаразди не завадять нам бути щасливими, якщо ми цього захочемо. З такою колосальною підтримкою, я знаю, що у нас все вийде. Сестра, ти веселка моєму житті. Дозволь мені зробити цей день неймовірним.

Хоча в Макбет було тільки три відьми, я думаю, що четверта читає ці слова. Жартую! Хоча в цьому все-таки щось є. Ти дійсно чарівниця, раз так очаровываешь кожної людини, чиє життя ти входиш. Ти справжнє сонце і просто ходячий заряд позитивної енергії. Спасибі за те, що завжди мотивуєш мене і даєш мені надію, в якій я так потребую. Сподіваюся, ти отримаєш все, що заслуговуєш. Або щось, чого ти дійсно хочеш. Пам’ятай, що потрібно цінувати те, що є в тебе в житті, щоб примножити все хороше і бути магнітом для любові і добра. З таким чуйним серцем перед тобою відкриваються всі двері. Я радий, що ти знаєш, чого хочеш від життя. Це означає, що ти бачиш в якому напрямку потрібно рухатися. І тобі не повинно бути страшно. Адже я буду поруч. Тому ризикуй, рухайся вперед і знай, що тобі є на кого покластися.

Сьогодні, в такий святковий день ти повинна знати це. Коли сумнівався в тобі увесь світ, я свято вірив, що ти досягнеш всього. Все, чого лише побажаєш. Дорога сестро, ти джерело радості в моєму житті, і я вдячний тобі. Ти ніколи не повинна боятися. Тому що у тебе є підтримка. Вся твоя родина дивимося на тебе з гордістю, спостерігає за тим, як ти піднімаєшся на вершини, підкоряючи їх. Але при цьому ми завжди готові простягнути тобі руку, допомогти долати труднощі і просто заспокоїти міцними обіймами. Спасибі, що дозволила мені бути поряд всі ці роки. Я сподіваюся, що це ще не кінець. А майбутнє готує для нас нові звершення, які ми будемо святкувати так, щоб про це знав цілий світ. Я знаю, що іноді ти дивишся на мене як на героя. Але я просто хочу сказати, що я багато чому навчився у тебе. І своїм успіхом я зобов’язаний тобі.

Світ – найкраще місце, коли поруч зі мною ти. Я ціную тебе набагато більше, ніж ти можеш уявити. Ми такі сентиментальні, коли мова заходить про нашому дитинстві. Це був найкращий час. Час, коли ми багато чому вчилися один у одного і пізнавали світ разом. Я рада, що з того моменту не багато чого змінилося. Та що ми все ще поруч і своїми словами підтримуємо один одного і прагнемо бути кращими. Все-таки це велике щастя – знайти у своїй сестрі справжнього друга. Я завжди буду дорожити усіма моментами, яке ми розділяли разом. І мені лише залишається наедяться, що Бог приготував для нас з тобою ще безліч щасливих років. Твій вік не має значення, що ти завжди будеш для мене тією маленькою і милою дівчинкою, чиї іскорки в очах дарували мені радість і надію. Зі святом, моя мила і незамінна сестра. Давай зробимо цей день чарівним і незабутнім.

Спасибі за те, що допомагала виправляти мені мої помилки, які я робила, коли намагалася краще пізнати цей світ. Я ніколи б не могла подумати, що моя сестра – це не просто мій друг, а моя споріднена душа, яка без слів розуміє, коли мені погано і коли мені потрібні слова підтримки. Вік лише зробив твою красу яскравіше і самобытней. Ти прекрасна жінка і я дивлюся на тебе, як і вся наша родина, з гордістю. Я бажаю чарівного дня самому щедрому і добрій людині в моїй долі. Ти надихнула багатьох, включаючи мене. І я сподіваюся, що й ти сама знайшла для себе джерело натхнення і щастя. Мені потрібна твоя усмішка більше сонця. Тому що вона орієнтир в самі похмурі дні. Орієнтир, який допомагає мені знайти надію і позитив в цьому житті. Хоча ми і не стаємо молодшими, я сподіваюся, що ми ніколи не будемо старими для того, щоб піклуватися один про одного, як в дитинстві.

З днем народження воістину дивовижної людини. Мені пощастило, що Бог подарував мені таку сестричку. Для мене немає більш милого слова у всьому світі, ніж «сестра». Наша любов не знає кордонів, незважаючи на відстань між нами. І ти завжди повинна пам’ятати, що я рада чути тебе в будь-який час доби. Мені невимовно пощастило спостерігати, як з маленької дівчинки ти виросла в таку неймовірну жінку, якій я і сама хочу бути. Ти красива і талановита і тобі підкоряється світ. Я просто вдячна долі за те, що вона подарувала нам з тобою стільки яскравих миттєвостей. До них я можу звернутися, коли мені сумно. Ти своєю посмішкою та іскрами в очах робиш мою долю прекрасніше, а цей світ стає кращим місцем, коли ти поруч. Попереду ще багато пригод, а поки давай просто веселитися і насолоджуватися вечіркою і компанією один одного.