Привітання своїми словами колезі жінці на 40 років

Поспішай приймати вітання від колег, сьогодні тобі 40 років. Цей вік для жінки самий смак, вона невтомно трудиться, кружляє голови чоловіків, і успішно реалізувала себе, як мама. Сили духу, цілеспрямованості та наполегливості бажати тобі не станемо. Нехай цими якостями володіє твій чоловік і герой в одній особі. А тобі бажаємо бути коханою і по-жіночому щасливою, нехай просте щастя буде у тебе в душі. Нехай буде душевний спокій, мир, спокій і благополуччя в домі твоєму. Бажаємо, щоб процвітаюча сім’я не в’янула, радують діти будь-якими успіхами. Сьогодні в сторону відклади всі справи, і дозволь собі усвідомити, як багато колег тебе цінують і поважають. Нехай цей свято в робочому колективі розвіє рештки смутку та печалі. Менше турбот, легких рішень, справедливої похвали від начальства і заслужених підвищень.

Всі також прекрасна і свіжа і зовсім не змінили тебе роки. У 40 років все також гарна, ніби ніколи в душі не було поганої погоди. Твоя весна на піку свого цвітіння, а кажуть, що років через 5 ще мають якісь ягідки встигнути. От бачиш, ти вже сяєш усмішкою і своїм сміхом заражаешь всіх. Нехай життя тебе також продовжує радувати і веселити новими подіями. Хай здійсняться мрії, що ти сьогодні загадала. Щоб зарплата на роботі ставала більше, і на все його вистачало. Продовжуй захоплювати своїм поглядом чоловіків, не втрачай колишню хватку з ними фліртувати. Бажаємо приємних і цікавих днів не тільки на твоїй роботі. Щоб і вдома балував квітами кохана людина. Нехай кохання та сімейне благополуччя оберігає вас від негараздів, а серця все також потерпали від щастя. Продовжуй, як промінчик сонця нам світити і роботу робити цікавіше.

Сьогодні настав цей день і тепер всім дружним колективом відзначаємо ваші 40 років! Бажаємо мати достаток у всьому і завжди. Нехай успіхи будуть на особистому та професійному фронті. Щоб будь-які питання та розбіжності вирішувалися тільки миром і злагодою. Продовжуйте зберігати в собі жіночі загадки, адже жінка в будь-якому віці це закрита книга. Залишайтеся ще багато років такого ж привабливою, чарівною і розкішною жінкою. Ваш неповторний і вишуканий образ надихає чоловічу частину нашого трудового колективу, а жінки беруть з вас приклад. Не втрачайте інтерес до своєї колишньої роботи, озаряйте кожен наш робочий день. Щоб удома був лише мир і спокій, хай любов гріє і завжди окрилює. Нехай удача вам не раз усміхнеться, більше світла проллється на долю. Бажаємо великого терпіння у роботі та наснаги в душі.

Бажаємо більше таких дружніх зустрічей і приводу з тобою бути поруч. У теплому колі друзів і колег відзначаємо твої 40 років. Нехай такий гучний свято не останнім буде в тебе. Сьогодні всі погляди прикуті до коханої і чарівною іменинниці. Ви як сонце нашого великого колективу вшановуєте посмішкою і вносите в робочу атмосферу позитив. Хай щастям повниться життя, вірною дружбою і підтримкою колег. А любов, щоб як окрема країна, могла надихати і запалювати в душі щастя. Бажаємо фінансової стабільності, щоб доходи могли тільки рости. Нехай кожен будній день проживаєтся легко і буде продуктивний, а вихідні дарують багато пригод і тільки позитиву. Нехай натхнення не залишає вас в будь-яких справах, а світлі надії завжди будуть поруч. Нехай збувається все найкраще і не перестає вас дивувати.

Немає сьогодні підстав впускати в свою душу тугу і смуток. З прекрасним днем – днем народження вітаємо, нехай нові події швидше щастя принесуть. З 40ка років нехай швидше приходять хороші зміни, більше позитиву буде з кожним днем. Нехай кар’єра буде приводом для гордості, а сім’я, щоб гріла вас завжди. Підтримки і надії живіть на світле завтра і вірою, що всі справи будуть краще ніж вчора. Щоб ви отримували тільки позитивні емоції від життя, щоб більше було дружніх зустрічей і побачень з дорогим і улюбленим. Нехай це свято буде трампліном, для сміливого стрибка вперед. Нехай нове життя не буде колишньою, нехай все буде краще і без важких турбот. Бажаємо великої удачі і щастя, щоб поруч ходили і берегли тебе. Обов’язково оточуй себе гідними людьми, надійними партнерами і вірними улюбленими друзями.

Ми щиро всім дружним колективом вітаємо вас від всієї душі. Нехай ці 40 років для нас загадкою, як можна так молодо виглядати і себе зберегти. Нехай красі ніколи не зів’яне, хай іскри в очах горять як вогні. Восхищайте нас своєю чарівністю, дивуйте позитивом і озаряйте кожен день нас світлом. Щоб наступні роки дарували тільки досвід і мудрість і ніяк не відбилися на обличчі. Позитивні емоції нехай дарують світлі надії, віру в хороше і перспективне майбутнє. Нехай доля радує гарними подіями, не залишаючи місця для смутку і тузі. Забувайте сьогодні про клопоти і турботи, адже сьогодні Ваше свято. Це вік зрілості і активної життєвої позиції. Завжди з радістю і щастям проводжайте кожен день і зустрічайте новий. Нехай турботи не обтяжують ваші жіночі плечі, а сім’я підтримує у всьому.

Співробітницю з 40-річчям вітаємо і нехай летять від нас найкращі побажання. Нехай це свято буде світлим і приносить більше яскравих фарб. Бажаємо Вам невичерпної наснаги, нехай процвітають творчі ідеї на роботі і вдома. Менше проблем і менше стресів переживай та забувай. Нехай позитивом будуть дні повні, легко виконуються обов’язки, і відчувається лояльність керівництва. Нехай робота продовжує приносити вам радість і нам всім комфортно разом бути. Бажаємо взаємності, підтримки і любові. Багато років продовжуйте ще блищати своїм гумором і юним позитивом. Бажаємо вічного жіночого щастя, щоб поруч була підтримка коханого чоловіка, нехай він продовжує вас дивувати. Хай щастя відкриє нову двері в красиву і розкішне життя, бажаємо безтурботність і спокій в душі. Благополуччя і благ!

Нехай ваша, вже зріла краса буде багато років чудовою. 40 років не може бути краще віку. У день народження від нас летять самі щирі побажання, швидше ловіть з і загадуйте бажання. Хай здоров’я вистачає ще багато років ходити на підборах, своїм смаком і шиком ви не раз нас ще здивуйте! Якнайшвидшого виконання бажань щоб здивувало і радувало вас. Відкривайте для себе більше секретів від життя, набирайтеся досвіду і мудрості не по роках. Нехай будь-які починання надують і гріють душу. Будьте сама собі господинею, без командирів живіть легко. А обов’язки на роботі хай завжди вдаються легко. Бажаємо, щоб не вичерпалася життєва енергія і колишній оптимізм. Живіть в гармонії з собою і близькими, дорогими людьми. Щоб будинок завжди був затишним і теплим, щоб панувала гармонія в ньому. А це свято, хай об’єднає роботу та сімейне вогнище.