Привітання своїми словами дружину на 40 років

Дорога дружина, ось і прийшов той день, коли всі ми можемо зібратися разом для того, щоб всі разом відсвяткувати твій ювілей. Все-таки 40 років, цифра зовсім не маленька. От і почали перші гості приходити до нас. Вони несуть подарунки, запаковані у великі коробки. Я щиро сподіваюся на те, що вони нам підійдуть кращим чином, і що вони тобі так сильно сподобаються. Але, давай відкриємо їх трохи пізніше, коли часу буде залишатися трохи більше, ніж зараз. І знаєш, я скажу тобі про те, що я сильно тебе люблю і завжди буду поруч з тобою для того, щоб захистити тебе від багатьох труднощів та негараздів. І тоді ти повністю буде знаходитися в безпеці. І знаєш, також просто завжди посміхайся своєю сонячною посмішкою, і нам буде від цього стає набагато легше. І нехай ти ніколи не буде сумною і для тебе сіркою.

Дні пролітають так швидко, що іноді просто дивуєшся від того, коли ж нам залишається робити все те, що буде для нас головним. І в таких випадках зовсім не хочеться ні про що сумне та сумне думати. Мені зараз потрібно привітає свою улюблену другу половинку. День народження для тебе завжди був одним з найкращих свят, які ти в будь-якому випадку намагалася відзначити. І також мені треба буде тобі сказати те, що багато чого не дає мені спокою. Знаєш люба, ти повинна прилаштовувати більше зусиль для того, щоб зовсім не відчувати жодних печалей і труднощів. Ти також повинна помічати і допомагати людям, які насправді будуть потребувати допомоги твоєї. І в такому випадку ти зможеш набагато краще себе почувати, і будеш робити своє життя кращим. І нехай все буде в тебе добре, та так, як саме ти будеш бажати.

Людина – це індивідуальна особистість, яка ніколи не буде схожою на когось ще. І як би кожен не старався, все одно знайти ось таку людину не вийде ніколи. А зараз мені хочеться відмітити те, що моя дружина ніколи не була ні на кого схожа. Вона насправді чудова жінка, яка з кожним разом продовжує мене дивувати і радувати в цьому житті. Ось і зараз, дивлячись на неї, я все більше розумію те, що без неї ніколи не зможу прожити. І в цей самий момент я також хочу сказати тобі, що ти ніколи не повинна сильно засмучуватися і засмучуватися. Просто давай разом з тобою будемо продовжувати проживати ці дні, насолоджуючись кожною миттю. І нехай день народження буде для тебе чимось визначним і особливим завжди. Адже лише тоді у нас буде щось загальне для того, щоб про щось згадувати.

Хіба кожна людина – це не індивідуальна особистість, яка здатна повністю відрізнятися від інших людей? Ось чому кожна людина повинна зробити все для того, щоб в цьому житті продовжувати бути тим, хто буде робити щось нове і грандіозне. І зараз мені насправді так сильно хочеться сказати тобі про те, що цей день для тебе, дружина, повинен буде пройти кращим чином. І вже повір, я для цього постараюся докласти всі зусилля і старання. І в такому разі в самому кінці ти залишишся всім задоволена. Знаєш, я не зможу без тебе прожити ні дня. Ось чому ти повинна берегти своє здоров’я, і завжди намагатися робити все для того, щоб проживати кожен день з користю. А якщо у тебе щось буде не виходити, просто дочекайся моєї допомоги. І я зовсім не зможу тобі допомогти, а проігнорувати. І нехай все буде у тебе виходити тільки так, як тобі це потрібно.

Любов робить людину зовсім іншим. Вона сіє в його душі ті почуття та емоції, позбавитися від яких часом буває зовсім неможливо. І ось моя любов, з якою я йду по життю, сьогодні стає старше на цілий рік. Якщо чесно, це якось дивно спостерігатися те, що кожен рік люди, які тобі подобаються, стають старше. А зараз мені зовсім не хочеться ні про що сумувати. Я просто хочу продовжувати і далі проживати кожен день поруч з тобою, знаючи про те, що нам добре разом. І наостанок, коли всі гості будуть поступово йти, я просто скажу тобі про те, що я завжди тобі рада. І щоб не сталося, я завжди буду поруч з тобою для того, щоб не залишати тебе в біді, а завжди бути помічником. І нехай все у тебе буде насправді слаживаться так, щоб не залишати жалю кожен день.

День варення, що може принести це свято, як нещастя і відчуття неймовірного польоту. Насправді такі почуття стають для нас звичними. Але, в день народження вони в будь-якому випадку все одно будуть повністю змінюватися. І зараз я прийшов до своєї дружини для того, щоб привітати її зі святом. Знаєш, сьогодні ти будеш чути безліч слів, які залишать в твоєму серці незгладимий слід. Але, навіть у такому випадку не приймай все серйозно. Адже досить часто люди готові робити для кожного все можливе для того, щоб вони думали про них добре. Пам’ятай завжди про те, що я буду поруч з тобою перебувати в будь-якому випадку. І тоді я зможу допомогти тобі в будь-яких проблемах і труднощах. Нехай всі біди будуть поступово віддалятися від тебе, а все хороше буде притягатися до тебе, ніби магнітом. І тоді життя буде видно тобі зовсім з іншого боку, яка ніколи не буде здаватися тобі настільки і нудним і буденним.

Ювілей, це ще один шанс, наданий життям для того, щоб ми могли подумати про те, що дійсно може бути для нас важливим. Якщо сісти і трохи уявити те, що ми робили, то тоді ми відразу ж зможемо помітити те, що для нас буде погано. І зараз мені насправді хочеться сказати своїй дружині те, що я насправді дуже за неї рада. Вона завжди була для мене найдорожчою жінкою на світі. І тому я ні за що не дозволю їй плакати чи сумувати. І зараз мені потрібно буде вручити тобі той подарунок, який здасться тобі дуже хорошим. Сподіваюся на те, що ти будеш задоволена в будь-якому випадку. І також наостанок я просто міцно тебе обійму, щоб ти змогла зрозуміти те, що я зараз відчуваю. І нехай все у нас і завжди буде складатися найкращим чином.

Дорога моя жіночка, ось і прийшов твій ювілей, якого ми зовсім не чекали. Все сталося настільки швидко, що мені стало так сумно і самотньо. І зараз тобі виповнюється 40 років. Якщо ти думаєш, що твоє життя вже закінчена, і радіти все одно більше нема чому, то тоді ти помиляєшся. Адже насправді для тебе існує безліч щасливих миттєвостей, які ти зможеш завжди згадувати з посмішкою на обличчі. І зараз просто давай спробуємо разом з тобою посміхатися будь-яких проблем, які будуть зустрічатися на нашому шляху. І якщо у нас і буде щось не виходити, ми все одно будемо намагатися ще більше. І хай сонечко удачі не буде відвертати від нас свої світлі промінчики надії. Бачачи їх на своєму шляху, ми завжди від щирого серця дякувати за всі небеса. Адже саме вони всі для нас і роблять.