Побажання своїми словами маленькому синові

День іменин це насправді те свято, що роблять наші серця набагато добрішим і чистіше. А все тому, що саме в цей час у наші внутрішні душі заповзають різні приємні відчуття, які і роблять нас щасливими. Багато людей у своєму житті надходять зовсім неправильно, і тому вони не можуть радіти найпростішим речам. І тому для свого синочка мені особливо хочеться сказати, щоб він ніколи не робив погано. Пам’ятай про те, що яка б ситуація на твоїй дорозі тебе б не чекала, ти все одно повинен намагатися бути і залишатися людиною. І тому завжди намагайся працювати над цим. А зараз, поки ти ще так сильно малий, просто старайся радіти життю, яка в тебе є. А мама завжди постарається бути поруч з тобою, для того, щоб ти не відчував себе якось самотньо. Так що можеш спокійно продовжувати жити на цьому світі.

Як багато людей зовсім не розуміють того, що щастя потрібно намагатися знаходити в кожній маленькій дрібниці. Адже тільки тоді наші душі закрадутся ті самі приємні почуття, які ми раді відчувати завжди. В цей раз я хочу привітати свого маленького синочка. Дивлячись на те, як ти швидко ростеш, насправді мені стає так сумно. А все тому, що я зовсім не встигла насолодитися тим часом, коли ти був такий малий. Але, робити все одно нічого. Час в будь-якому випадку буде йти так швидко, що ми, і помітити цього зовсім не зможемо. Я приготувала для тебе подарунки, які тобі буде так приємно отримати. Сподіваюся, що ти зможеш все оцінити по достоїнству. І знай завжди те, що мама тебе завжди так сильно любить. І тому я ніколи не залишу тебе одним в біді. Адже тоді я буду відчувати не найприємніші почуття.

Дивіться також:  Прикольні поздоровлення в прозі синові до дня народження

Дорогий мій синулька, ти навіть не уявляєш, якою була моя радість, коли ти з’явився на світ. Ті відчуття я ніколи не зможу описати. Мені було так радісно, і так добре. І ось сьогодні, коли ти відзначаєш свої іменини, я знову відчуваю щастя. А зараз дивлячись на тебе, я відчуваю гордість. А все тому, що ти, хоча ще зовсім маленька дитина, але ти намагаєшся все добиватися самостійно. І це на самому белі похвальне. Мені б також під кінець дня хотілося побажати тобі доброго життєвого шляху. Насправді Я сподіваюся, що ти зможеш стати хорошим і гідною людиною. І нехай багато людей і будуть говорити тобі неприємні речі і слова, ти ні в якому разі їх не слухай їх. Просто намагався завжди слухати своє серце, і воно не зможе тебе ніколи підвести. А зараз просто насолоджувався життям і дитинством, яке в тебе є.

Людина, яка думає тільки про себе, ніколи не зможе до кінця залишатися щасливим. Ось чому кожен з нас повинен задуматися про тих, хто дійсно потребує допомоги. І зараз моєму коханому синочку ми всією сім’єю відзначається день народження. Це свято для нас усіх членів сім’ї дуже важливий. А все, тому що цей день пов’язаний з самими приємними ситуаціями, які в нашій пам’яті завжди будуть жити. І зараз, за великим збідненим столом хочеться попросити тебе поставити свічки на святковому порозі. Нехай твоє загадане бажання обов’язково буде. І посміхнися ще раз своєю посмішкою для того, що б ми змогли насолодитися цим видовищем. Як би тобі не було важко на життєвому шляху, ти все одно не опускай руки, тому що вихід можна знайти в будь-якому випадку. Адже головне-вірити в успіх. І тоді ми насправді побудуємо піраміду свого життя.

Дивіться також:  День Народження маленького сина - проза, тексти, слова

Дитячі роки для людини є найкращими в житті. А все це можна пояснити тим, що саме в ту пору малюки менш за все замислюються про проблеми. Всі їх проблеми полягають лише в тому, що мама може посварити, і інші маленькі неприємності. А як тільки дитина дорослішає, то йому відразу ж доведеться все переживати самому. І в цей гарний день мені хочеться привітати свого синочка зі святом, яке ти завжди чекаєш. Я, звичайно ж, приготувала для тебе подарунок, який ти так мріяв отримати. Так що просто насолоджуйся. І зараз я прочитаю для тебе трохи моралі, яка тобі обов’язково стане в нагоді в житті. Намагався в будь приємною, або ж не дуже ситуації, намагатися з усіх сил справлятися з проблемами. І головне – це вчитися на своїх помилках, щоб потім їх зовсім не повторювати.

У кожного громадянина своєї країни є саме те свято, який він так сильно поважає. Це свято він завжди намагається святкувати. І в принципі, якщо подумати, це нормально. Але, у нашій родині підтримують традиції святкувати день варення. Це свято нагадує нам наше дитинство. І ось в цей день святкуєш ти. Ти малюк ще зовсім маленький, а значить, не можеш до самого кінця зрозуміти, як же це життя складна і несправедлива. Але, може, це на краще? І ось зараз мені так хочеться, міцно тебе обійняти і поцілувати. Мені залишається тільки сподіватися, що ти завжди будеш зі мною поруч. А якщо так не буде, то я просто не зможу без тебе жити. Так що постарайся завжди бути в полі мого зору. І тоді я зможу бути впевнена в тому, що у тебе все насправді добре йде.

Дивіться також:  Поздоровлення в прозі маленькому синові з Днем Народження

Як же все-таки добре мати родичів, які завжди будуть раді тобі допомогти. Ось і ти зараз маленький мій хлопчик навіть і не уявляєш собі, що в цьому житті тебе чекає стільки перепон. Але, в будь-якому випадку тобі треба буде докласти чимало зусиль для того, щоб вистояти і не зламатися. А зараз, поки ти ще дитя, ти можеш просто жити в своє задоволення. Ти такий маленький, але вже розумієш деякі важливі речі, які інколи доходять до дорослих людей. Якщо ти так і будеш все розуміти ще краще, то тоді тебе дійсно чекає чудове майбутнє. Постарайся докласти зусиль, які в тебе закладені. Адже це насправді так сильно важливо завжди досягати тієї мети, яку сам собі поставив. І тоді завжди все складатиметься чудово і добре. Так що якщо хочеш успіху в житті, просто старайся ще більше.

****

Як же все-таки добре прокидатися кожен день з думкою про те, що у тебе є ті люди, яких можна любити. Що вони завжди знаходяться біля тебе, і ти можеш в будь-яку хвилину побачити їхні щасливі обличчя. Це насправді неймовірно. Ось чому кожна людина повинна дорожити людьми, які його завжди оточують. Він ніколи не повинен давати їх в образу, інакше йому буде за це покарання. А зараз мені хочеться вручити імениннику святковий пиріг. Ти обов’язково повинен задути свічки, і загадати бажання, ті бажання, які тобі сподобається найбільше. Якщо ти будеш дійсно вірити, що воно збудеться, то тоді ти насправді отримаєш те, що уявляв собі в думках. А зараз давай просто святкувати, і ні про які неприємності просто не будемо з тобою думати. Раптом у нас насправді все складеться добре.