Побажання своїми словами маленькому синові

День іменин це насправді те свято, що роблять наші серця набагато добрішим і чистіше. А все тому, що саме в цей час у наші внутрішні душі заповзають різні приємні відчуття, які і роблять нас щасливими. Багато людей у своєму житті надходять зовсім неправильно, і тому вони не можуть радіти найпростішим речам. І тому для свого синочка мені особливо хочеться сказати, щоб він ніколи не робив погано. Пам’ятай про те, що яка б ситуація на твоїй дорозі тебе б не чекала, ти все одно повинен намагатися бути і залишатися людиною. І тому завжди намагайся працювати над цим. А зараз, поки ти ще так сильно малий, просто старайся радіти життю, яка в тебе є. А мама завжди постарається бути поруч з тобою, для того, щоб ти не відчував себе якось самотньо. Так що можеш спокійно продовжувати жити на цьому світі.

Як багато людей зовсім не розуміють того, що щастя потрібно намагатися знаходити в кожній маленькій дрібниці. Адже тільки тоді наші душі закрадутся ті самі приємні почуття, які ми раді відчувати завжди. В цей раз я хочу привітати свого маленького синочка. Дивлячись на те, як ти швидко ростеш, насправді мені стає так сумно. А все тому, що я зовсім не встигла насолодитися тим часом, коли ти був такий малий. Але, робити все одно нічого. Час в будь-якому випадку буде йти так швидко, що ми, і помітити цього зовсім не зможемо. Я приготувала для тебе подарунки, які тобі буде так приємно отримати. Сподіваюся, що ти зможеш все оцінити по достоїнству. І знай завжди те, що мама тебе завжди так сильно любить. І тому я ніколи не залишу тебе одним в біді. Адже тоді я буду відчувати не найприємніші почуття.

Дорогий мій синулька, ти навіть не уявляєш, якою була моя радість, коли ти з’явився на світ. Ті відчуття я ніколи не зможу описати. Мені було так радісно, і так добре. І ось сьогодні, коли ти відзначаєш свої іменини, я знову відчуваю щастя. А зараз дивлячись на тебе, я відчуваю гордість. А все тому, що ти, хоча ще зовсім маленька дитина, але ти намагаєшся все добиватися самостійно. І це на самому белі похвальне. Мені б також під кінець дня хотілося побажати тобі доброго життєвого шляху. Насправді Я сподіваюся, що ти зможеш стати хорошим і гідною людиною. І нехай багато людей і будуть говорити тобі неприємні речі і слова, ти ні в якому разі їх не слухай їх. Просто намагався завжди слухати своє серце, і воно не зможе тебе ніколи підвести. А зараз просто насолоджувався життям і дитинством, яке в тебе є.

Людина, яка думає тільки про себе, ніколи не зможе до кінця залишатися щасливим. Ось чому кожен з нас повинен задуматися про тих, хто дійсно потребує допомоги. І зараз моєму коханому синочку ми всією сім’єю відзначається день народження. Це свято для нас усіх членів сім’ї дуже важливий. А все, тому що цей день пов’язаний з самими приємними ситуаціями, які в нашій пам’яті завжди будуть жити. І зараз, за великим збідненим столом хочеться попросити тебе поставити свічки на святковому порозі. Нехай твоє загадане бажання обов’язково буде. І посміхнися ще раз своєю посмішкою для того, що б ми змогли насолодитися цим видовищем. Як би тобі не було важко на життєвому шляху, ти все одно не опускай руки, тому що вихід можна знайти в будь-якому випадку. Адже головне-вірити в успіх. І тоді ми насправді побудуємо піраміду свого життя.