Слова привітання маленькому синові з днем народження

Я в своєму житті завжди була задоволена тим, що у мене було. Але, потім в моєму житті з’явився ти, мій маленький хлопчик. І тоді я насправді до самого кінця відчула почуття щасливої людини. Адже тепер у мене був чоловік, який буде мене підтримувати, буде допомагати мені, і завжди бути на моєму боці. З самого народження я намагалася виховувати тобі і давати тобі все те, щоб ти не відчував себе обділеним. Я так багато зусиль доклала для цього. І нехай поки ти мені зовсім нічого і не можеш повернути, я все одно вірю в те, що одного разу настане такий момент, і ти зможеш зробити. А зараз просто насолоджуйся дитинством. Намагайся запам’ятати кожну хвилину, проведену разом, щоб завжди пам’ятати ці дні. Адже саме вони принесли тобі стільки насолоди і щастя. А зараз просто давай їсти наш святковий тортик.

Люди, які дійсно не мають дітей, ніколи до самого кінця не можуть усвідомити того, що втратили. І тільки люди з дітьми розуміють, яким скарбом володіють. Для своїх дітей завжди потрібно намагатися робити все можливе для того, щоб вони були задоволені всім. І зараз моєму маленькому синові день народження. До цього свята він так довго готувався. Він весь час намагався зробити все можливе для того, щоб дізнатися, який саме подарунок зможе отримати. Але, адже я була хитріша, і він зовсім не дізнався нічого про подарунок. Мені насправді так сильно хочеться, щоб ти зараз був щасливим людина. А для цього тобі так важливо бути самим собою. Ніколи не намагайся копіювати іншої людини. Просто будь тим, ким ти є насправді, і тоді ти будеш індивідуальністю, яку ось так просто зламати буде зовсім непросто.

В житті з кожною людиною трапляється безліч різних ситуацій, які до самого кінця показують, на що людина здатна. Тоді вони розкривають усі потаємні думки людини, і тоді вже можна побачити людину справжнім. Щоб і з тобою такого синуля зовсім не сталося, ти повинен докласти максимум зусиль для того, щоб завжди, при будь-яких ситуаціях залишатися справжнім і хорошою людиною. А поки ти ще такий маленький, ти просто повинен вчитися істини у своїх дорослих родичів, які ніколи не побажають для тебе нічого поганого. І нехай зараз ти і маєш можливість насолоджуватися іграшками, але одного разу настане час, коли ти повинен будеш намагатися всіма своїми силами прокладати собі дорогу в житті. Мій малюк, я так тебе люблю, що й словами це все просто не можу передати. Якщо тобі знадобиться моя допомога, то я завжди буду готова для тебе її надати.

День народження – це як раз той самий свято, який ми завжди були раді зустріти. Тоді ми зовсім не замислювалися над тим, що разом з цим свят до нас наближається старість. Але, тоді ми просто повністю віддавалися прекрасним відчуттям, і насолоджувалися життям. А тобі, моєму синові, імениннику мені особливо хочеться зробити гарний сюрприз. Зараз до тебе прийшло багато твоїх друзів, які будуть щосили раді тому, що ти відзначаєш таке свято. Постарайтеся разом гарненько повеселитися. І хай у тебе не буде ніяких гіркоти. Як би в житті важко не було, залишайся завжди хорошим чоловіком, який не буде себе погано вести. Знай, що удача на боці тих, хто намагається повністю викладатися. Так що старайся, і тоді ти будеш отримувати відповідний результат.

Як же багато людей все-таки навіть і не розуміють, що діти, це дійсно квіти життя. І нехай ми іноді відчуваємо завдяки ним е зовсім добрі почуття, і незручності, але ж і ми колись були ось такими крихтами. Так що намагайтеся просто завжди вести себе дійсно пристойно. І в цей самий момент мені дійсно хочеться проглаголать, що я так тебе сильно люблю син. Ти для мене у житті єдина надія на те, що у мене все зможе змінитися. Я дійсно сподіваюся, що ти зможеш досягти тих вершин і висот, яких не змогли досягти ми. І тоді ти будеш біля мене справді щасливою людиною. А зараз, коли день вже підходить до кінця, я просто скажу тобі, що я тебе сильно поважаю. Для тебе я завжди буду намагатися з усіх сил. Так що якщо одного разу до тебе прийде непрохана проблема, просто згадай про свою матір.

Діти – це квіти життя, і це насправді, правда. А все тому, що саме діти можуть зробити будь-якої людини зовсім іншим. Своєю наївністю вони повністю змінюють уявлення людини про життя. І за це їх можна подякувати. Але, сьогодні трохи не про це. Мій улюблений син святкує день народження. Це свято завжди для кожного ставав найкращим у житті. А все тому, що саме тоді ми могли отримати справжню насолоду і задоволення. Тоді наше серце наповнювали змішані почуття радості і гіркоти, що так швидко ми дорослішаємо. І ось зараз я бачу, що такі почуття охоплюють тебе. Постарайся з ними впоратися, і просто прийми все так, як воно і є насправді. І тоді тобі дійсно буде набагато легше приймати всі труднощі згодом.

У моєму житті було безліч приємних ситуацій, які доставляли мені справжнє задоволення. Але, я ніколи не відчувала таких почуттів, які пережила в той момент, коли вийшла з пологового будинку. Я несла у себе на руках маленький згорток, і розуміла, що це моєї син. А потім проходили дні, і ти став підростати. І тоді я помітила, що ти став тим самим маленьким хлопчиком, який легко може ощасливити іншої людини. Ти завжди робив для мене так, що я просто не могла не всміхатися. І ось зараз, дивлячись на те, як ти ще спиш, мені хочеться робити для тебе все можливе, як би це не було важко. Сьогодні ввечері до тебе прийдуть всі твої друзі. Постарайтеся разом відсвяткувати день народження. Будь добрим і гостинним господарем. І завжди посміхайся. Адже тоді всі навколо тебе отримують щире задоволення від того, що ти знаходишся з ними поруч.

Чоловік кожен раз по-різному зустрічає день свого варення, і щоразу відчуває різні емоції. І тільки люди, які завжди оптимістичні будуть завжди відчувати незвичайну радість від того, що відбувається. І зараз дивлячись на те, як ти спиш, я розумію, що в житті буде зовсім непросто, але ти постараєшся зовсім пройти і вистояти. Адже вже дивлячись на тебе, я починаю розуміти, що ти той чоловік, який буде завжди намагатися досягти саме того, що йому так сильно потрібно. І коли встанеш, насамперед подякуй небеса за те, що ти живеш, і можеш насолоджуватися життям. Постарайся бути гостинним господарем для своїх друзів. Зроби так, щоб вони залишилися повністю задоволеними. І намагайся завжди радіти тому, що у тебе є на цей момент. Бо тільки тоді ти не будеш нікому заздрити і жити своїм життям.