Слова привітання маленькому синові з днем народження

Я в своєму житті завжди була задоволена тим, що у мене було. Але, потім в моєму житті з’явився ти, мій маленький хлопчик. І тоді я насправді до самого кінця відчула почуття щасливої людини. Адже тепер у мене був чоловік, який буде мене підтримувати, буде допомагати мені, і завжди бути на моєму боці. З самого народження я намагалася виховувати тобі і давати тобі все те, щоб ти не відчував себе обділеним. Я так багато зусиль доклала для цього. І нехай поки ти мені зовсім нічого і не можеш повернути, я все одно вірю в те, що одного разу настане такий момент, і ти зможеш зробити. А зараз просто насолоджуйся дитинством. Намагайся запам’ятати кожну хвилину, проведену разом, щоб завжди пам’ятати ці дні. Адже саме вони принесли тобі стільки насолоди і щастя. А зараз просто давай їсти наш святковий тортик.

Люди, які дійсно не мають дітей, ніколи до самого кінця не можуть усвідомити того, що втратили. І тільки люди з дітьми розуміють, яким скарбом володіють. Для своїх дітей завжди потрібно намагатися робити все можливе для того, щоб вони були задоволені всім. І зараз моєму маленькому синові день народження. До цього свята він так довго готувався. Він весь час намагався зробити все можливе для того, щоб дізнатися, який саме подарунок зможе отримати. Але, адже я була хитріша, і він зовсім не дізнався нічого про подарунок. Мені насправді так сильно хочеться, щоб ти зараз був щасливим людина. А для цього тобі так важливо бути самим собою. Ніколи не намагайся копіювати іншої людини. Просто будь тим, ким ти є насправді, і тоді ти будеш індивідуальністю, яку ось так просто зламати буде зовсім непросто.

В житті з кожною людиною трапляється безліч різних ситуацій, які до самого кінця показують, на що людина здатна. Тоді вони розкривають усі потаємні думки людини, і тоді вже можна побачити людину справжнім. Щоб і з тобою такого синуля зовсім не сталося, ти повинен докласти максимум зусиль для того, щоб завжди, при будь-яких ситуаціях залишатися справжнім і хорошою людиною. А поки ти ще такий маленький, ти просто повинен вчитися істини у своїх дорослих родичів, які ніколи не побажають для тебе нічого поганого. І нехай зараз ти і маєш можливість насолоджуватися іграшками, але одного разу настане час, коли ти повинен будеш намагатися всіма своїми силами прокладати собі дорогу в житті. Мій малюк, я так тебе люблю, що й словами це все просто не можу передати. Якщо тобі знадобиться моя допомога, то я завжди буду готова для тебе її надати.

День народження – це як раз той самий свято, який ми завжди були раді зустріти. Тоді ми зовсім не замислювалися над тим, що разом з цим свят до нас наближається старість. Але, тоді ми просто повністю віддавалися прекрасним відчуттям, і насолоджувалися життям. А тобі, моєму синові, імениннику мені особливо хочеться зробити гарний сюрприз. Зараз до тебе прийшло багато твоїх друзів, які будуть щосили раді тому, що ти відзначаєш таке свято. Постарайтеся разом гарненько повеселитися. І хай у тебе не буде ніяких гіркоти. Як би в житті важко не було, залишайся завжди хорошим чоловіком, який не буде себе погано вести. Знай, що удача на боці тих, хто намагається повністю викладатися. Так що старайся, і тоді ти будеш отримувати відповідний результат.