Поздоровлення в прозі для жінки з днем народження

Дорога жнщина, у цей день ми зібралися, щоб відзначити твій день народження. Це свято, яке дарує радість. Він відносить нас у дитинство, і за це ми його любимо. Ніщо не заважає нам отримувати радість від всіляких дрібниць, як в дитинстві – від промінчика сонця або від вишневого торту. Бажаємо, щоб уміння радіти не зникло!

Бажаємо, щоб твоїми супутниками завжди були щастя і удача. І щоб навіть в самий похмурий день посмішка коханої людини світлим промінчиком осяяло твоє обличчя. І нехай на шляху тобі зустрінуться тільки добрі та чуйні люди. Всіх благ тобі на день народження.

Сьогодні нам випала щаслива нагода привітати з торжеством красиву, розумну, добру і воістину чарівну жінку! День народження – найприємніший свято, що знаменує собою появу на світ цього цінного дива – нового життя. Тож нехай цей день стане для Вас знаменням майбутніх світлих і радісних подій, які приготувала для Вас доля. Шлях цей світлий день буде черговою сходинкою до безмежного щастя!

У цей радісний день ми хочемо від душі побажати тобі вічного раю, щастя без краю, вірного друга в біді, юності ясною, життя прекрасним! Ти ж завжди залишайся такою: з ласкавим серцем і доброю душею!

Кажуть, що жінка наймогутніша в світі істота! Саме жінка направляє свого коханого, і веде його туди, куди його хоче вести Господь Бог! Вітаю Вас з Днем народження і бажаю багато життєвої енергії, сил, терпіння і розуміння!

З днем народження! Хочу побажати тобі, щоб життя твоє було благополучним, зі славними турботами, геніальними думками і блискучими успіхами! Нехай в душі твоїй ніколи в житті не вичерпається джерело добросердечности! Крокуй по життю вільно і відкрито! Нехай у важкі моменти поблизу опиняться твої рідні і товариші, нехай постійно будуть поблизу ті, з ким полювання розділити радість! Здоров’я тобі і тривалих років життя, відради та реготу, поваги оточуючих і симпатії родичів! Нехай все вкладеться так, як було замышлено в юності! З торжеством! Будь блаженна!

Сьогодні я щасливий привітати вас з прекрасним днем – Днем народження! Для цього дня я припас купу компліментів і не боюся вас збентежити, адже хіба можна збентежити кришталево чистою правдою? Я скажу – ви просто чудо! Краса ваша не поступається вашій доброті, ви розумні та талановиті в будь-якій справі, яке приверне вас! Я бажаю вам завжди залишатися такою ж прекрасною, якою я знаю вас сьогодні, але якщо ви побажаєте стати ще краще – у вас все вийде!

Вам, жінкам, підвладне вносити смуту в чоловічі серця і втихомирювати їх, а зустрівши того, хто підкорить ваше серце – ви готові присвятити себе своїй сім’ї і це – самий чистий і благородний подвиг, який тільки можна собі уявити! Я радий привітати з Днем народження жінку, яка день за днем зберігає вогнище своєї сім’ї, і завдяки її старанням та натхненню в домі панують злагода і затишок! Я хочу привітати і побажати їй і її шлюбу ще більше щастя! І ще – щоб у вас завжди знаходився привід для доброї посмішки!