Прикольні поздоровлення з Днем Народження жінці

Найдобріша наша. Душа Твоя щедра на радість і участь, і якщо стане важко в житті, то ми знаємо, що ти завжди прийдеш на допомогу за першим покликом. Бажаємо тобі завжди залишатися людиною виняткової порядності і чесності. Прийми найкращі побажання в цей день!

Шипів боятися – троянду не дарувати! Але таке свято, як цей, не може обійтися без квітів і теплих слів. Бажаю, щоб життя завжди торкалася тебе своїми прекрасними запашними пелюстками і ніколи – гострими шипами! Вітаю!

Ти сьогодні народилася в світ. Вітаю тебе, прекрасна жінка. Ти сильна і молода. Бажаю, щоб завжди ти була така ж бадьора й енергійна, як і зараз. Нехай завжди душа буде спокійна і ніякі тривожні думки не закрадутся в неї. Я бажаю, щоб цей день подарував незабутні враження та яскраві спогади.

Хіба є на світі щось прекрасніше і досконаліше жінки? А хто може бути кращим, добрішим і світлішим, ніж та, яку ми сьогодні вітаємо? Ми відповімо – ніщо і ніхто! Я хочу від імені всіх присутніх і, зрозуміло, від усього свого власного серця привітати вас і побажати завжди бути щасливою, красивою і прекрасною у всьому, що ви побажаєте!

Громадянка іменинниця! Враховуючи, що ступінь вашого доходяжничества по тернистому шляху до кладовища підійшла до значного, але не критичної межі, поспішаю привітати з черговим пройденим етапом і ще більш поспішаю позаздрити вашій вседозволяющему віком (18 років — можна купувати спиртні напої). Так збільшаться ваші щасливі літа за рахунок скорочення нещасливих. Так перебудується ваше особисте життя в дусі часу. Так тримається ваш ніс завжди за вітром змін!

Ти як світлий маячок в сірій імлі. Будь завжди благословенна і щаслива, як ніколи. Живи яскравим і щасливим життям, але завжди в злагоді з тими, хто тебе так незабутньо любить. Твоя воля, оптимізм, відданість справі гідні захоплення і поваги. Талант, майстерність і цілеспрямованість допомогли тобі досягти значних результатів, завоювати визнання і повагу Ваших друзів і партнерів. Ми тебе Христина вітаємо. З Днем Народження твоїм.

Подарую тобі з захопленням я, жінка прекрасна і світла моя, усі квіти на світі. Побажаю щастя і любові, впевненості у завтрашньому дні, усмішок і щирого сміху. Бажаю тобі, моя золота, ніколи не сумувати і не втрачати надії, бажаю тобі завжди бути собою. Я обіцяю перетворити твоє життя в солодку казку, подарувати тобі свою пристрасть і любов. Я обожнюю тебе!

Моя дорога, світла, стильна! Моя мила, чудова жінка, в день твого народження дозволь подарувати тобі впевненість у собі, успіх у всіх твоїх починаннях і вічне літо в душі. Бажаю тобі я любити і мріяти, бажаю сповна все від життя отримувати. Моя кохана, тобі я дарую олово літа, зоряну пил, дарую шелест трави і вічну любов. Нехай у день твого народження збудуться всі твої мрії!