Поздоровлення в прозі літньому мужчині з Днем Народження

Кожен вік має свої переваги. В юності ти був сміливий, беззаботен і мріяв про все на світі. У зрілості ти набрався мудрості, виконав свої мрії, облаштував свій будинок і створив сім’ю. Сьогодні ми святкуємо твій День народження, твій ювілей, і хочемо побажати з приходом нового віку нових змін в житті – зрозуміло, на краще! Нехай у тебе знову будуть мрії, юнацький запал, гарний настрій і віра в краще!

Ви гарний модний літній чоловік ми Вас з днем народження вітаємо Вам міцного здоров’я щиро бажаємо Ваш погляд на життя нас вчить цінувати все і ніколи не шкодувати про минуле спасибі Вам за Ваш великий досвід ми Вас дуже любимо, поважаємо багато всього найкращого ми Вам бажаємо!

Скільки стукнуло тобі сьогодні? Втім, це не так вже важливо, не час сумувати про віці, куди важливіше помріяти про те, що чекає попереду – довгі роки щасливого заможного життя, в якій здійснюються всі мрії та оточують тільки справжні друзі і близькі люди!

Ви сьогодні святкуєте свій день народження! Вітаю Вас з цим днем! Нехай Ваші сильні руки завжди будуть здатні захистити ближнього, а широка чоловіча душа повна любові, турботи і доброти! Тоді всі жінки просто розтануть під силою вашого напору і стрімкого натиску!

Бажаю, щоб у свій День народження ви відчули, як сильно вас всі люблять, коли вислухаєте за день більше сотні привітань, приймете незліченна кількість подарунків, а ввечері у вашому будинку збереться безліч близьких і друзів. Запам’ятайте всіх цих людей і любіть їх так само, як і вони вас.

У ваш сьогоднішній велике свято поспішаю побажати, щоб на прикладі вашої долі развенчался столітній міф про те, що щастя – це всього лише мить, нехай ця мить розтягнеться на все ваше життя, а саме життя буде гармонійною і до непристойності довгою – до самих солідних і рекордних ювілеїв.

День народження – особливе свято, в нього друзі та близькі можуть від душі похвалити винуватця торжества, висловити йому, не соромлячись, багато-багато добрих побажань і взагалі цілий день, кожну хвилинку оточувати його турботою і увагою! Зараз я бажаю, щоб Доля і Удача була твоїми вірними друзями, щоб кожен день твого довгого життя приносив тільки радість, а заповітні бажання не залежувалися довго в уяві і яскраво втілювалися в реальності!

У ваш День народження хотілося б побажати вам тільки однієї речі – щоб ваш ангел-охоронець ніколи не залишав вас і завжди підказує правильні рішення проблем. Але мабуть я спізнився зі своїм бажанням, адже ваш ангел-хоронитель не спостерігає за вами звідкись з неба, а в плотському образі йде поруч з вами по життю. Так нехай же він від вас ніколи не полетить!