Гарні побажання в прозі жінці з Днем Народження

З моменту нашого знайомства і донині я захоплююсь твоїми очима, рідна. Вони змінюють колір, наче море: можуть бути штормовими і суворими, метати блискавки (як добре, що таке буває дуже рідко!), а можуть сяяти, як безтурботна небесна блакить, як саме щастя… ось-ось, в тебе зараз саме такі! Я хочу милуватися тобою і тонути в твоїх добрих, лагідних очах все своє життя! Вітаю тебе з днем народження!

Достатку і затишку в оселі, сто мільйонів червоних троянд, любові і ніжності море – від горизонту до горизонту, і стільки ж веселощів, бажаю тобі в День Народження! Мила, рідна, ніякі слова не передадуть тобі в належній мірі моїх почуттів, але в моєму погляді ти зможеш прочитати стільки любові, поваги, щирої теплоти — ніби Купідон розрядив весь свій сагайдак в моє нещасне і самотнє до тієї пори серце! Моє щастя, з Днем Народження!

У мене бракує слів, щоб передати всю глибину моєї ніжності до Вас! У цей святковий, особливий день, День Вашого Народження, дозвольте привітати Вас і піднести скромний подарунок, чи гідний вашої неземної і величної краси. Хочу побажати Вам любові, процвітання вашим справах, успіхів на всіх фронтах, безлічі приємних сюрпризів від близьких і рідних людей! Будьте щасливі, будьте завжди молоді й прекрасні!

Самий світлий із днів на Землі — це день твого народження, мила! Ти – наше сонечко, наша місяць і небесна ластівка! Ти – наш гарний настрій вранці, дням і вечорам. Ти – наш експерт по затишку в домі. Всі фахівці гідрометеоцентру — повні профани: адже ти і без них завжди точно знаєш, що нам одягати і чи брати парасольку. Бажаю тобі бути такою ж щасливою, який ти робиш нашу сім’ю. З днем народження, моя мила красуня!

Дорога подруга, ми цінуємо і любимо тебе за то, що ти завжди залишаєшся собою! За те, що ти весела, добра, жива, безпосередня, справжня, за те, що ти – наша! Ну і не тільки за це, звичайно ж. Для нас ти не просто подруга, а вже просто частина родини. Нехай твій День Народження пройде на вищому рівні! Бажаємо тобі успіхів у справах, щастя, здоров’я і любові! Любимо, цілуємо, вітаємо від щирого серця!

З Днем народження, наша захисниця і берегиня! “Дім – повна чаша” сказано саме про твоєму домі! Сімейне вогнище незгасно горить завдяки твоєї турботи, чуйності та життєвої мудрості! Будь щасливою, коханою і сильною в свій день народження і в інші 364 дні на рік! Бажаємо тобі багато приємних емоцій, повний будинок бажаних гостей, ясного сімейного небосхилу, послуху від діток, а також щоб чоловік сяяв від любові до тебе, як сонечко в зеніті! І ніякої хмарності, ні-ні!