Прикольні тексти привітань з Днем Народження жінці

Сьогодні свій День народження відзначає наша найдорожча і просто надзвичайно добра бабуся! Не будемо говорити про те, скільки років тобі виповнилося, тому що це все одно ніхто не повірить. Ти у нас така молода і активна, що ці цифри на торті будуть тільки псувати картину. Я тобі хочу побажати виключно того, що є для тебе на даний момент самим необхідним – здоров’я. Ми всі бажаємо тобі тільки найкращого, тому що завжди хочемо бачити тебе щасливою і усміхненою. Ти заряжаешь нас усіх енергією, допомагаєш з деякими питаннями, з якими ми самостійно не можемо впоратися. Я хочу, щоб ти продовжувала вести такий же активний спосіб життя, бо він тобі виразно йде. Зі святом тебе, моя найкраща бабуся на світі! Нехай енергія в тобі не закінчується ніколи. А ми завжди будемо поруч з тобою, щоб підтримувати і допомагати.

Я хочу привітати з Днем народження людини, який був зі мною поруч тоді, коли мені було дуже погано, коли мені було сумно. Саме вона була поруч, коли я пішла в школу і поступила в університет. Вона розділяла зі мною всі самі різні ситуації в житті. Бабуся моя, я вітаю тебе з твоїм чудовим святом, а також хочу побажати тобі виключно всього найкращого і доброго. Ти у нас такий світлий і добрий чоловік, який не вміє тримати зло на інших. Саме тому тебе люблять усі без винятку. Величезного терпіння тобі, моя неймовірна бабуля! Ми всі вітаємо тебе, але не хочемо називати твій вік, тому що він не відповідає дійсності. Ти у нас ще дуже молода й енергійна жінка. Ми бажаємо тобі й надалі залишатися такою ось крутий і активної бабусею, якою ми пишаємося. Зі святом!

Хочу привітати зі святом свою улюблену колегу по роботі, з якою ми разом працюємо вже довгі роки. Насправді, за ці роки ми встигли подружитися, тому що всі моменти проживали разом. Я хочу привітати тебе з твоїм Днем народження і побажати тобі продовжувати трудитися ось в такому ось продуктивному руслі, щоб досягти того результату, про який ти мрієш. Ми всі віримо в тебе, тому що знаємо, скільки сил ти прикладаєш для того, щоб стати на одну сходинку вище. Величезного терпіння тобі, моя улюблена колега, моя подруженька. Нехай цей День народження дозволить тобі трохи відпочити і зібратися з силами, бо з завтрашнього дня ти будеш працювати ще більш посилено, ми тебе всі вже добре знаємо. Не втрачай впевненості в собі, бо ти сама відповідальна і цілеспрямована дівчина. Зі святом!

Як я можу не привітати цю чудову дівчину, з якою ми ось вже котрий рік разом працюємо на благо нашої компанії. Моя роднуля, за ці роки ти дійсно стала для мене рідним і близьким чоловічком, який невтомно радує мене, веселить, а іноді тобі навіть вдається смішити мене. Я тобі хочу побажати крутого настрою, позитивної енергії і позитивних емоцій, які не будуть ніколи в тобі закінчуватися. Нехай кожен твій день буде наповнений радістю, щастям і несподіваними сюрпризами, які ти так сильно любиш. Я вітаю тебе з тим, що ти стаєш ще на один рік ближче до своєї головної мети, про яку так давно мрієш. Але ти можеш навіть не сумніватися в собі та в своїх силах, тому що ти вмієш домагатися поставлених цілей. Я бажаю тобі крутого свята, який запам’ятається тобі на довгі роки.