Прикольні поздоровлення своїми словами жінці з Днем Народження

У День народження своєї подруги я просто не можу не побажати тобі справжнього жіночого щастя. Ми з тобою, ще коли були маленькими, мріяли про те, що скоріше виростемо, вийдемо заміж і будемо жити щасливим життям. Але наші половинки шукають нас, тому давай буде думати в потрібному напрямку, щоб вони скоріше прийшли до нас. Я хочу, щоб ти завжди думала тільки про хороше, тому що це допомагає тобі розслаблятися і просто насолоджуватися кожним моментом свого життя. Тобі не йде смуток, тому нехай її буде якомога менше в твоєму житті. Роднуля моя, за стільки років знайомства з тобою я встиг багато раз переконатися в тому, що ти – справжня подруга, яка прийде на допомогу, якщо буде така необхідність, яка допоможе і підкаже, як би тобі самій важко не було. Я це ціную, тому і відповідаю тобі тим же, моя дорога.

Сеструля моя, ну от і настав День твого народження. З тих пір, як ми з тобою минули той двадцятирічний рубіж, ти перестала прикрашати свій святковий торт свічками, бо не хочеш зайвий раз нагадувати про свеем віці, але повір, що в цьому немає нічого поганого. Ти не повинна налаштовуватися на щось негативне, тому що це заважає тобі жити повним життям. Просто не зациклюйся на цифрах і всяких дати, бо вони негативно позначається на тобі. Я тобі хочу побажати величезного терпіння, стійкості та витримки. Нехай кожен твій день буде кращим, ніж попередній. Повір, що це все тільки в твоїх руках, бо ти сама будуєш своє життя. Зі святом тебе, моя роднуля! Найголовніше, щоб ти була здорова, а все інше справа наживна, яка в тебе точно буде. А я завжди буду поруч, буду підтримувати при будь-якому життєвому розкладі.

Я просто не можу не привітати свою сестричку, тому що вона є для мене найближчою і найріднішою людиною. Мені завжди було неймовірно приємно з тобою розмовляти, ділитися своїми переживаннями, тому що ти завжди давала відмінні поради, які багато разів мене виручали. Та й ти сама мене постійно виручала, за що я тобі безмежно вдячна. Ніколи не забувай про те, що у тебе є я. Навіть якщо хтось із нас далеко, то ми все одно поруч, хоча б подумки. Я вітаю тебе з твоїм чудовим святом! Я хочу побажати тобі лише всього найкращого, яскравого і цікавого. Нехай це свято буде не останнім таким яскравим днем в твоєму житті. Здоров’я тобі міцного, сеструля моя! Знай, що я завжди думаю про тебе, завжди переживаю за тебе, бо ти – моя рідна душа, без якої я вже не можу уявити своє життя.

Не знаю, як би склалося моє життя, якби поруч зі мною була моя улюблена сестричка. Саме з тобою я проводила більшу частину свого часу, тому що мені подобалося слухати твої розповіді. Ти завжди вміла слухати і чути, тому у тебе було так багато друзів. А я дивилась на тебе з боку і пишалася тобою, бо ти вміла притягувати до себе людей. Зараз я хочу привітати тебе з твоїм чудовим святом, а також побажати тобі здоров’я. Для людини немає нічого більш важливого і значного, ніж здоров’я. Так що якщо ти будеш почувати себе добре, то все інше точно вийде. Проведи цей день з максимальною користю для себе, тому що це тільки твій день, який порадує тебе приємними сюрпризами і несподіваними зустрічами. Нехай удача завжди буде поруч з тобою, моя неймовірна сестричка.

Матусю моя, я хочу привітати тебе з твоїм чудовим святом, яке ти так довго чекала. Багато жінок після настання певного віку перестають відзначати свої свято, тому що не хочуть привселюдно говорити про свій вік, але ти точно не належиш до цієї категорії людей. Мені подобається, що ти до всього ставишся адекватно, тому у тебе завжди все виходить. Ти не переживаєш за дрібниці, тому що не хочеш витрачати на це свій час. Я дивлюся на тебе і розумію, яка ти в нас мудра і розумна мама, яка знає, як треба себе вести в тій чи іншій ситуації. Матусю моя, я вітаю тебе з твоїм днем і бажаю тобі самого міцного здоров’я, любові і щастя. Повір, що ми все це організуємо для тебе! Тому що ми не уявляємо своє життя без нашої яскравою і такою активною матусі. З святом тебе, матусю.

Хочу привітати свою неймовірно яскраву матусю з Днем народження! Коли ми з тобою разом кудись йдемо, то всі приймають нас за сестер. Я знаю, що це тобі подобається, тому ти потім ще додаєш, що я старша сестра. Матусю моя, продовжуй залишатися ось такий молодий і активною жінкою, яка встигає все і при цьому приділяє увагу своїй роботі, так і вдома, а ще й друзям. Ми хочемо, щоб ти ніколи не зупинялася на досягнутому, тому що ми знаємо, на що ти здатна. Я хочу побажати тобі лише всього самого крутого і позитивного, що допоможе тобі домагатися найкращих результатів у своєму житті. А ми завжди будемо поруч з тобою, тому що хочемо бачити тебе щасливою. Нехай цей день буде одним з найкращих в твоєму житті. Мамуля, сьогодні ти не повинна думати про роботу, тому що це виключно присвячений відпочинку.

У мене просто неймовірно крута мама, з якою я ніколи не втомлюся ділитися своїми секретами, розповідати про свої переживання, бо я знаю, що вона підтримає при будь-якому розкладі. Матусю моя, я хочу привітати тебе з твоїм чудовим святом, а також побажати тобі всього самого крутого, яскравого, позитивного і позитивного, що можна знайти в цьому світі. Мені хочеться робити для тебе все по максимуму, щоб ти відпочивала, щоб розслаблялася, тому що ти багато часу присвячуєш своїй роботі, а от своїх захоплень і розваг як-то часу зовсім не приділяєш. Я хочу, щоб кожна твоя мрія здійснилася, бо ти заслужила цього. Ти стільки років без будь-яких перерв працювала, щоб зараз хоч трохи відпочити. Нехай це чудове свято пройде у відмінному руслі, буде сповнений сюрпризів для тебе.

Хочу привітати свою улюблену бабусю зі святом, який вона так любить і з кожним роком з ще більшим нетерпінням чекає. Для мене немає в цьому світі людини важливіше, ніж ти, тому що саме ти була поруч зі мною в ті моменти, коли мені було самотньо, коли я не знала, як діяти в тій чи іншій ситуації. Я хочу привітати тебе з твоїм святом і побажати тобі лише самого необхідного, тобто міцного здоров’я. Всім іншим ми тебе самі забезпечимо, тому що ми хочемо створити для тебе найкращі умови для життя. Ти для нас дуже дорогий чоловік, якого ми хочемо забезпечити всім найкращим. З Днем народження тебе, моя найближча і найкраща бабуся! Знай, що твої внуки і внучки бажаю тобі тільки лише всього найкращого. Нехай кожен твій день буде наповнений радістю і щастям. Вдалого святкування тобі, бабуся!