Прикольні поздоровлення своїми словами жінці з Днем Народження

У День народження своєї подруги я просто не можу не побажати тобі справжнього жіночого щастя. Ми з тобою, ще коли були маленькими, мріяли про те, що скоріше виростемо, вийдемо заміж і будемо жити щасливим життям. Але наші половинки шукають нас, тому давай буде думати в потрібному напрямку, щоб вони скоріше прийшли до нас. Я хочу, щоб ти завжди думала тільки про хороше, тому що це допомагає тобі розслаблятися і просто насолоджуватися кожним моментом свого життя. Тобі не йде смуток, тому нехай її буде якомога менше в твоєму житті. Роднуля моя, за стільки років знайомства з тобою я встиг багато раз переконатися в тому, що ти – справжня подруга, яка прийде на допомогу, якщо буде така необхідність, яка допоможе і підкаже, як би тобі самій важко не було. Я це ціную, тому і відповідаю тобі тим же, моя дорога.

Сеструля моя, ну от і настав День твого народження. З тих пір, як ми з тобою минули той двадцятирічний рубіж, ти перестала прикрашати свій святковий торт свічками, бо не хочеш зайвий раз нагадувати про свеем віці, але повір, що в цьому немає нічого поганого. Ти не повинна налаштовуватися на щось негативне, тому що це заважає тобі жити повним життям. Просто не зациклюйся на цифрах і всяких дати, бо вони негативно позначається на тобі. Я тобі хочу побажати величезного терпіння, стійкості та витримки. Нехай кожен твій день буде кращим, ніж попередній. Повір, що це все тільки в твоїх руках, бо ти сама будуєш своє життя. Зі святом тебе, моя роднуля! Найголовніше, щоб ти була здорова, а все інше справа наживна, яка в тебе точно буде. А я завжди буду поруч, буду підтримувати при будь-якому життєвому розкладі.

Я просто не можу не привітати свою сестричку, тому що вона є для мене найближчою і найріднішою людиною. Мені завжди було неймовірно приємно з тобою розмовляти, ділитися своїми переживаннями, тому що ти завжди давала відмінні поради, які багато разів мене виручали. Та й ти сама мене постійно виручала, за що я тобі безмежно вдячна. Ніколи не забувай про те, що у тебе є я. Навіть якщо хтось із нас далеко, то ми все одно поруч, хоча б подумки. Я вітаю тебе з твоїм чудовим святом! Я хочу побажати тобі лише всього найкращого, яскравого і цікавого. Нехай це свято буде не останнім таким яскравим днем в твоєму житті. Здоров’я тобі міцного, сеструля моя! Знай, що я завжди думаю про тебе, завжди переживаю за тебе, бо ти – моя рідна душа, без якої я вже не можу уявити своє життя.

Не знаю, як би склалося моє життя, якби поруч зі мною була моя улюблена сестричка. Саме з тобою я проводила більшу частину свого часу, тому що мені подобалося слухати твої розповіді. Ти завжди вміла слухати і чути, тому у тебе було так багато друзів. А я дивилась на тебе з боку і пишалася тобою, бо ти вміла притягувати до себе людей. Зараз я хочу привітати тебе з твоїм чудовим святом, а також побажати тобі здоров’я. Для людини немає нічого більш важливого і значного, ніж здоров’я. Так що якщо ти будеш почувати себе добре, то все інше точно вийде. Проведи цей день з максимальною користю для себе, тому що це тільки твій день, який порадує тебе приємними сюрпризами і несподіваними зустрічами. Нехай удача завжди буде поруч з тобою, моя неймовірна сестричка.