Поздоровлення з днем народження жінці зворушливі своїми словами

Нехай всі квіти у вашому саду розквітають, як ви. З днем народження, прекрасна жінка. Нам не потрібні свічки, чарівності на твоєму обличчі достатньо, щоб освітити цю кімнату. Зі святом найкращу людину в світі, ви просто приголомшливий друг. Я так вдячний небесам, що знайшов такої людини у своєму житті. Ви наповнюєте її простими радощами кожен день. Нехай ваша реальність буде схожа на казку, яка ніколи не закінчиться. У цьому світі, де все здається невизначеним, тільки одна річ визначена. Ви. Ви завжди будете моїм другом, поза слів, поза часом і за межами дистанції. Просто будьте такою, якою ви є. Нехай ніщо не зміниться у вас, крім як на краще, можливо. Живіть своїм життям в повній мірі, забувайте про своє минуле і не турбуйтеся про майбутнє. Скажіть собі, що все добре, і насолоджуйтеся кожним моментом.

Нехай цей день і кожен наступний будуть наповнені теплом сонячного світла, яскравими посмішками, піснею сміху, любов’ю в серці і гарним настроєм. Нехай цей особливий свято буде сповнений добрих друзів, які зможу подарувати вам нічого крім турботи і своєї відданості. Ви сильна жінка, але за цією силою стоїть тендітна і ніжна душа, про яку я знаю і так березі. Я не хочу, щоб вас щось поранило в цьому житті, не хочу, щоб на вашому шляху зустрічалися люди, які можуть заподіяти вам біль. Адже ви заслуговуєте лише позитивних емоцій, і ви повинні бути щасливі, бо не кожен вміє так любити життя і вчить інших цінувати її. Ви великий вчитель, друг, мати та чудовий супутник по життю своєму чоловікові. Зі святом, прекрасна жінка! Щиро розраховують на те, що це не останній рік, коли я відзначаю цей день народження у вашій компанії.

Наша дружба ніколи не закінчиться. Моя мила жінка, позаду стільки зворушливих і прекрасних днів. У нас вже ціла колекція чарівних спогадів і я сподіваюся, що з часом вона буде лише поповнюватися. Ви мене розумієте більше, ніж я сам себе розумію. І своїми словами ви здатні висловити лише те, що я відчуваю і намагаюся показати. Я ніколи не зможу подякувати вас за все, що ви для мене зробили. Ви споріднена душа, яку я не хочу втрачати. Тому я сподіваюся, що ми ще не один раз буде ось так ось відзначати ваше життя і нашу дружбу. Доля сповнена несподіванок, але я буду вірити в те, що всі несподіванки, які чекають на вас виключно прекрасні і позитивні. Ви зможете підкорити всі вершини, які захочете. Вашому прекрасного серця під силу все. Ніколи раніше я не зустрічав такого великого людини. Зі святом!

Наша дружба зроблена з золота, і вона ніколи не поржавіє, залишиться дорогоцінної, поки світ не перетвориться в пил. Ви натхнення, ви джерело нових ідей і прекрасних емоцій, які ви даруєте іншим, всім тим, хто входить у ваше життя. Без вас я був би порожній. Я радий, що в мене є в житті людина, на якого я можу рівнятися. Ви досягаєте всіх цілей, а потім ставите перед собою інші, складніше. Але, так чи інакше, ви просуваєтеся до них і в дорозі ви стаєте краще. Мудрість ви купуєте по мірі свого життєвого подорожі. І цей день народження лише доказ того, що ваше життя потрібно святкувати. Але не раз у рік, а щодня, згадуючи всі великі справи, які ви зробили. Я щиро хочу для вас добра і миру, зітканого з всього самого прекрасного. Тому що тільки такого чарівництва заслуговує така жінка, як ви.

Прекрасна жінка, як ви, завжди впевнена в тому, чого вона хоче. Ви готові підкорити світ, а він готовий підкоритися вам. Ви завжди знаходите сенс у житті, ви вибираєте мета і створюєте план, а потім перетворюєте мрії в ту реальність, в якій ви хочете жити. Мені завжди хотілося бути хоч трохи схожою на вас. І разом з цією силою, що таїться за такою витонченою і елегантною зовнішністю, також приховується чисте і добре серце, яке готове впустити будь-якого, хто потребує допомоги чи підтримки. І головне, що робите ви це безкорисливо і ніколи не вважаєте, що зробили для когось занадто великою. Я обіцяю висвітлити ваше життя, навіть після того, як ви задуете свічки. Тому що для такого неймовірного, доброго і милого людини ніколи нічого не шкода. Для вас хочеться здійснювати подібні вчинки. Зі святом, сама фантастична жінка в цьому всесвіті!

Поруч з вами все знаходить новий сенс. Ви прекрасна жінка, яка оточує близьких теплом і турботою. І сьогодні мені хочеться зробити для вас те ж саме. Всі ті зворушливі речі, які ви зробили для інших, не забуті. Все повернеться вам, і ви відчуєте всі можливі благословення, які можуть прийти до людини. Ви зігріваєте своїми словами підтримки, ви даруєте сили іншим для того, щоб встати і йти до своїх мрій. Сьогодні вся ваша родина і друзі будуть бажати всього самого прекрасного, говорити теплі слова, дарувати вам посмішку та обійми, але я сподіваюся, що моє привітання зможе зайняти особливе місце у вашому серці. І мені хотілося б, щоб ви ніколи не забували своє значення в моєму житті. Його складно переоцінити. Спасибі за те, що ви у моїй долі. Для мене це так важливо. Зі святом, прекрасна жінка!

Минуло стільки років, і я не перестаю дивуватися тому, що з віком ви стаєте лише прекрасніше, витонченіше і розумніші. Звідки у вас вся ця мудрість? Ви завжди знаєте відповіді на всі питання, ви завжди готові допомагати іншим. Ви віддаєтеся улюбленій справі на всі сто відсотків. І тому у вас завжди все так чудово виходить. Ви вкладаєте душу у все, до чого торкаєтеся. Це просто диво. Життя дала мені приголомшливий подарунок – чудову жінку в моїй долі. І це ви! Проведіть цей день з родиною і друзями, зверніться до бога зі словами подяки. Адже він веде вас до кращого життя і дарує вам можливості вдосконалюватися і стати кращою особистістю. Попросіть для своїх рідних здоров’я і щастя. А потім вирушайте відзначати цей святковий день і проведіть його незабутньо. Зі святом, найвродливіша жінка!

Сьогодні чудовий день, щоб сказати вам, що ви чудовий друг і така ж прекрасна жінка. Ви просто ідеальна, тому, будь ласка, не міняйтеся ніколи! З вами кожен день наповнений пригодами. Ви змушуєте дивитися на звичні речі під іншим кутом і бачити нове у старому. Ніхто ще ніколи не міняв моє життя однією лише присутністю в ній. Світ не був колишнім в той день, коли ви народилися. Як ваш кращий друг, я радий, що цей день настав. Сьогодні нам варто згадати все, що було раніше і сподіватися на те, що попереду низка років щастя. Прийміть у подарунок мою турботу і мою дружбу, вона щира і вірна, така, якою ви заслуговуєте. Живіть довго, процвітайте, перемагайте, скоряйте вершини. Всі зірки будуть ваші, якщо вам цього захочеться. Вірте в краще, адже тоді життя стане яскравішим і позитивніше. Зі святом, дорога!