Поздоровлення з днем народження жінці зворушливі у прозі

Я не можу перестати посміхатися. Це день народження чудової жінки. Не можу дочекатися, щоб розділити з вами цей день. Ви так чудово виглядаєте, сьогодні складно сказати, скільки вам років, тому що цей вогонь в очах і ця мила посмішка так молодить вас. Ви завжди робите життя оточуючих простіше. Все навколо здається чарівним, тому що ви випромінюєте якийсь особливий світ, це світ позитиву і надії. Поруч з вами неможливо бути сумним. Такий заряд енергії у такому чарівному обличчі. Мені повелося, що я зустрів вас. Коли оточуєш себе такими людьми, як ви, хочеться бути краще, прагне до висот, хапати зірки з неба. Напевно, я зобов’язаний вам своїм успіхом, тому що ви так чи інакше надихали мене своєю красою та силою. Така красива жінка заслуговує всіх кольорів в світі і всіх благословень, які може пізнати людина!

Складно бути спокійним, коли цей день настав. Це день прекрасної жінки, яка кожного дня доводить, що саме жінки правлять світом. Своїм прикладом показуєте, що за такою привабливою і витонченої зовнішністю може ховатися несамовита сила, перед якою відкриваються всі двері і біди відступають. У вас є ця особлива енергія, з якою ви зможете підкорити світ, якщо ви того захочете. Ви залучаєте у своє життя тільки найкраще, тому що ви самі заряд позитиву. Ви даруєте оточуючим посмішку і тепло і навчайте їх, як важлива в цьому жорстокому світі турбота. Добре серце, як у вас, заслуговує лише прекрасних речей, які я сподіваюся, відбудуться з вами і в цей день і у всі інші дні вашого життя. Насолоджуйтеся святом! Зробіть щось, про що давно мріяли. Ви змушуєте мене посміхатися. І сьогодні я хочу зробити для вас те ж саме.

Мені так приємно бути з тобою сьогодні, з днем народження, чарівна жінка! Ти виглядаєш неймовірно. Втім, як і кожен день. Сьогодні день для святкування твоєму житті, але сьогодні я також хочу, щоб ти знала, наскільки я ціную нашу дружбу. Стільки зворушливих моментів залишилося в минулому, і до них завжди так приємно і хвилююче подумки повертатися. Спасибі за те, що своїми словами вгамовуєш смуток. Ти можеш вилікувати мої душевні рани і вселити надію, лише посміхнувшись мені. Сьогодні я молюся, щоб ця яскрава посмішка завжди залишалася на твоєму обличчі. Щоб ти не втратила той оптимізм, яким ти заражаешь всіх навколо. І щоб в самі похмурі дні ти пам’ятала про те, що ти не одна. Завжди поруч буде сім’я і друзі, яким не все одно, що з тобою відбувається. Мені хочеться вірити, що цей рік стане для тебе великим у багатьох аспектах!

Тільки справжній друг може залишатися поруч у часи, коли весь світ, здається проти. Спасибі, що була таким другом для мене. Ти чудова жінка, яка є чудовим прикладом краси і сили. Ти натхнення для багатьох дівчат, які, дивлячись на тебе, розуміють, що хочуть бути такими ж. Я можу довіряти тобі і відчуваю, що ти та, хто мене ніколи не додасть. Давай пронесемо цей зв’язок крізь роки. Я хочу, щоб час і всі життєві перешкоди не стали перешкодою для розвитку нашої дружби і для того, щоб ми продовжували допомагати один одному, ніби ми сестри. Саме такою близькою людиною ти мені здаєшся. Ти хорошеешь на очах, а твій вогонь всередині освітлює твій шлях. І я знаю, що в кінці ти будеш на самій вершині успіху. Ти підкориш увесь світ. А потім ти зробиш його краще, і все це з-за твого доброго серця. Зі святом, королева!

Сподіваюся, ти ніколи не забудеш, що я твій найкращий друг і завжди буду недалеко. Тому в будь-який момент ти можеш просто покликати мене. Я готова розділити з тобою і хороше і погане. Для такої прекрасної жінки нічого не шкода. Ти є натхненням для своїх колег і для своїх друзів, а своїх рідних ти змушуєш пишатися. Кожен день ти даєш всім привід посміхатися і не дозволяєш нікому навколо сумувати. Життя з тобою подібна свята, такого яскравого і наповненого прекрасними сюрпризами. Сподіваюся, що це в тебе ніколи не змінитися. Тож нехай у долі твоїй стане більше добра, адже саме так повинно бути з такими прекрасними людьми, як ти! День народження – тільки раз у рік, але наша дружба особлива і значуща для мене кожен день. Просто пам’ятай про це! Зі святом, моя прекрасна і чарівна жінка!

Сьогодні, в такий особливий святковий день, я хочу, щоб ви були щасливі, тому ви можете розраховувати на те, що я зроблю ваш день щасливим і незабутнім. Я радий, що ви дозволили мені розділити з вами такий особливий день. Він особливий для всіх людей, які вас знають. Адже ви здатні подарувати людям стільки уваги і тепла, що на душі стає так легко. Всі зворушливі моменти нашої дружби я дбайливо зберігаю у своїй пам’яті. І своїми словами сьогодні я хочу донести до вас важливість нашої зв’язку. Таке трапляється дуже рідко. І мені подобається те, як ви на мене впливаєте. З вами мені хочеться бути кращою людиною. Ви тягніть вгору за собою всіх, хто потребує допомоги і робите такі вчинки абсолютно безкорисливо. Давайте поповнимо нашу колекцію пригод чимось новим і зробимо це прямо сьогодні. Ми святкуємо життя великої жінки! Зі святом!

Ваш особливий день – чудовий привід сам по собі. Але для мене це просто ідеальний момент. День, який дозволяє мені дякувати Господу за все, що дала мені наш зв’язок. І звичайно я не можу залишити без уваги вас, адже саме ви дарували мені свою турботу протягом багатьох років. Від вас я дізналася про життя так багато. І більшість речей для мене тепер мають інше значення. Я переоцінила їх, тому що ви показали мені як дивитися на світ під іншим кутом. Життя тепер мені здається простіше, і навіть краще. Адже тепер я бачу багато хорошого в навколишньому світі, а все погане намагаюся виправити. Ви сила і ця сила підкорює серця багатьох. Ви і самі не помічаєте, як змінюєте все навколо однією лише присутністю і однією посмішкою. Ви просто чарівниця і я не знаю, як вам це вдається. Одного разу ми состаримся і будемо згадувати всі ці моменти з великою посмішкою на обличчях. Зі святом!

Знайдіть у своєму житті джерело натхнення і творіть. Не забувайте про свої мрії, нехай вони стануть цілями, до яких вам буде хотітися рухатися цілеспрямовано і швидко. У вас є потенціал і талант. Прекрасні жінки начебто вас можуть зробити цю планету краще. З вашим добрим серцем вам багато чого під силу. Спасибі, що ви були уважними до мене, до моїх проблем. Дякую за слушні поради і за слова заспокоєння. Ви підбадьорювали мене і змушували посміхатися життю, навіть якщо вона була жорстока. Перед вами відкриються будь-які двері, тільки вам варто лише захотіти цього. Кожну мить вашого життя має наповнитися неймовірними сюрпризами, які змінять ваше життя на краще. Адже саме це має відбуватися з такими великими людьми. Ваш потенціал зустріне шанс для реалізації, і тоді все буде по-іншому. Я вірю в це зі святом!