Привітання на 40 років жінці своїми словами

Сьогодні, в день чудового ювілею, для Вас звучать найкращі тости і поздоровлення. До сказаним раніше теплих слів хочу приєднатися і я. А побажаю всього найкращого: міцного здоров’я, щирої любові і дружби, міцної родини, і, звичайно ж, безліч нових планів і досягнень! Нехай удача буде Вашою вірною супутницею в будь-якому починанні. Процвітання Вам і благополуччя!

Хоча сороківку не відзначають публічно і шумно, так прийнято, хочеться побажати тобі в цей день сорок сороків найкращих побажань. Не будемо говорити про те, що ти прекрасна для своїх років, і фору даси двадцятирічним, це само собою зрозуміло. Просто будь щаслива і надалі, а всі ми тобі в цьому посприяємо.

Роки біжать… не встигнеш озирнутися, як уже відзначаєш своє сорокаріччя. Багато свої плани і мрії ти зумів вдало здійснити, але запаси часу і енергії все ще хоч відбавляй! Попереду ще багато всього: приємні сюрпризи і радості, щасливі хвилини в колі люблячої родини, нові злети по кар’єрних сходах, вдалі ділові зв’язки. Хай ваші дні будуть наповнені радістю, вечори теплом, а роки молодістю!

Люба, вітаю тебе з днем народження! Бажаю щастя і здоров’я, успіхів радості надії в роботі вдома та в родині. Бажаю принца на машині з квартирою з дачею і в костюмі, щоб на руки вільно брав і кави в спальню подавав!!!

До твого ювілею я готувалася довго: готувала привітання, вибирала подарунок… Нарешті цей день настав, і я рада сьогодні від душі привітати тебе з цим чудовим святом! Сьогодні ти гарна, як ніколи. І справа навіть не в дивовижному вбранні і красиве зачісці. Твої найкращі прикраси – це промениста посмішка та іскристий погляд. Своїм гарним настроєм ти мимоволі заражаешь всіх оточуючих, і саме тому свято виходить таким веселим і яскравим. Бажаю тобі завжди бути такою ж, як зараз: чарівною, милою, гарною! Нехай дорога твого життя буде рівною і гладкою, хай збудеться все, про що мрієш, хай твій дім буде повною чашею, і нехай у ньому назавжди поселиться щастя!

У цей чудовий день, коли вже позаду неспокійні роки навчання, складна кар’єрна боротьба, а діти успішно влаштовані в школу, ми бажаємо насамперед вируючого життя, яскравий емоцій, нових зустрічі і перспектив. Щастя та здоров’я, здійснення бажань!

Жінка красива не гладким обличчям, вона красива внутрішнім світлом, мудрістю і впевненістю в собі. Тому в твоє сорокаріччя хочу побажати тобі завжди залишатися красивою істинною красою, розумною, мудрою і розуміючою. Нехай удачі завжди всміхається тобі, а нещастя навіть не дивляться у твій бік. З ювілеєм.

З ювілеєм тебе з Днем Народження, сестричка, 40 років — це пора розквіту зрілої краси, вітаю тебе з досягненням цього дня. Нехай сьогоднішнє свято і всі наступні дні будуть наповнені радістю, а для смутку і скорботи в них місця не знаходиться.