Привітання своїми словами брата на 40 років

Ювілей, шанс, який дається людині саме для того, щоб він зміг зважити багато речей, і зрозуміти те, що йому потрібно для подальшого життя. І якщо кожна людина ось так буде хоч іноді замислюватися про все, то тоді для нього все буде, відбувається зовсім по-іншому. А зараз ми всі прийшли сюди тільки для того, щоб привітати мого брата з ювілеєм. Сьогодні йому виповнюється 40 років. Цей вік не такий вже і великий. Ось чому тобі зовсім не потрібно про це переживати. Просто продовжуй і далі радіти життю, намагаючись, сміливо прагнути до всіх своїм мріям. І якщо ти насправді постараєшся сильно, то тоді успіх буде тобі в будь-якому випадку гарантований. І наостанок я просто вручу тобі той подарунок, який буде радіти за тебе, і завжди нагадувати про мене. І хай у тебе все буде складатися саме так, як ти цього хочеш.

Людське життя ніколи не може бути передбаченою. І як би нам не хотілося, ми все одно не будемо здатні знати те, що повинно статися з нами в майбутньому. Адже іноді все може обернутися таким боком, про який ми навіть не можемо уявити. І зараз такі слова вимовляються зовсім не просто так. А все для того, щоб винуватець цього торжества зміг зрозуміти те, що для нього може бути важливим. Знаєш, тобі зараз виповнилося 40 років. Але, це зовсім не означає те, що тепер твоє життя закінчена. Тобі зовсім не треба про все це переживати. Просто завжди намагайся отримати максимум задоволення від того, що відбувається в цьому житті. І я також хочу попросити тебе завжди відповідати за свої вчинки. Адже тоді ти будеш називати справжнім чоловіком. І нехай твоє життя буде набагато краще, ніж вона може бути в тебе. Удачі тобі у всьому!

День народження, чудове свято, яке робить наше життя трохи казкової, і дає нам прекрасну можливість для того, щоб ми долали всі труднощі і перешкоди. І сьогодні всі ми збиралася цього приміщення тільки для того, щоб привітати мого брата з ювілеєм. Знаєш, дивлячись на тебе, навіть і сказати не можна те, що тобі вже 40 років. Може бути, все це з-за того, що ти насправді ведеш чудовий образ у своєму житті. І я тобі промовлю слова, які насправді можуть допомогти тобі в житті. Просто щоб не сталося-продовжуй, вір у те, що одного разу для тебе все зможе змінитися тільки в кращу сторону. І тоді вже ніяких смутку і образ, просто не буде залишатися. Посміхайся світу, і тоді він посміхнеться тобі у відповідь. І щоб не сталося, то знай, що ми завжди будемо готові прийти тобі на допомогу. Тобі лише потрібно попросити нас про це всім.

Брат, це той самий чоловік, який завжди вислухає, і ніколи не засудить. Він тільки буде допомагати і захищати тебе. Ось такий у мене брат. Я його так сильно люблю, що зовсім не боюся йому про це говорити. І зараз дивлячись на тебе, я все більше розумію те, як швидко летить час. Воно пролітає стрімко і непомітно, зовсім не залишаючи нам час на те, щоб насолодитися всім сповна. Але, як би там не було, в кожному віці є свої плюси, які завжди будуть вам доступними. І тому мені треба сказати тобі про те, що коли ти будеш бачити труднощі і життєві перешкоди, то тоді тобі доведеться постаратися все долати, сміливо, дивлячись поперед себе. І тільки в такому випадку ти зможеш зрозуміти, що ж таке життя насправді. І наостанок просто обійму тебе так, як і завжди це робила. І тоді для нас зовсім не залишатиметься жодної смутку і печалі більше ніколи.

Дитинство, це час, коли нам зовсім не треба було ні про що замислюватися. Адже все, що нам потрібно, так це просто продовжувати насолоджуватися життям. І в ті моменти у нас було улюблене свято день народження. Тоді ми так сильно раділи тільки від того, що батьки готували для нас вечірку, і пекли святковий пиріг. Але, найкращий момент був тоді, коли нам дарували подарунки. Тоді ми просто раділи від цього. А зараз ми зовсім не змінилися. Час пролітає для нас так швидко, що стає дивно від усього. Але, в будь-якому випадку нам все одно не залишається жодного вибору, як зовсім просто змиритися. І наостанок, коли час буде залишатися не зовсім багато, мені б просто хотілося сказати своєму братові про те, щоб він намагався запам’ятовувати найкращі миті свого життя. Адже тільки так можна буде зберегти прекрасні почуття у себе в серці.

Дні і ночі пролітають так стрімко, що у нас просто не залишається ніякого виходу, як просто приймати те, що вже є на цей момент у нас. І зараз мені насправді хочеться зробити все для того, щоб порадувати свого брата. Дивлячись на нього, я все більше розумію те, що в цьому житті так сильно важливо триматися один за одного. Адже в такому разі долати проблеми і труднощі буде набагато легше. І наостанок, мені дійсно хочеться вручити тобі той подарунок, про який ти так сильно мріяв. І також я проглаголю тобі про те, що багато речей будуть залежати тільки від тебе, ось чому з кожним разом намагайся все більше справлятися з різними труднощами. Просто й далі переборюй все, і ставай хорошою людиною.

Ось і настав саме той свято дня народження, який завжди був для тебе найулюбленішим в цьому світі. В дитинстві у тебе, мій братик він був найулюбленішим. Тоді тобі зовсім не хотілося ні про що думати, як тільки відсвяткувати його. А зараз тобі нічого не залишається, як просто миритися з тим, що відбувається. І ось настав час, коли гості починають до нас збиратися. Дивлячись на них, можна з упевненістю сказати, що вони знаходяться у величезному передчутті від усього. І тому я сподіваюся на те, що ти зможеш їх чимось здивувати. І наостанок мені треба буде сказати тобі про те, що я продовжую завжди тебе любити, щоб не відбувалося. І сподіваюся на те, що у нас з тобою завжди будуть досить таки хороші відносини, без яких зовсім нам не обійтися. І щоб не сталося, просто продовжуй вірити в те, що одного разу все для тебе зміниться тільки в кращу сторону.

Дорогий мій братику, зараз дивлячись на тебе, я все більше розумію те, як все-таки ми важливі один для одного. І сьогодні ти відзначаєш свій ювілей. Тобі виповнилося 40 років. Насправді ти думаєш про те, що такий вік зовсім не може бути хорошим, так як ти продовжуєш старіти. Але, насправді тобі так думати зовсім не потрібно. Адже з часом ти зрозумієш те, що в кожному віці є ті прекрасні моменти, без якої нам зовсім просто не обійтися. Ось чому ти повинен бути вдячним богу за те, що вони допомогли тобі дожити до цього моменту. І наостанок я просто обійму тебе так міцно, щоб ти зміг зрозуміти те, що я тебе сильно люблю, а значить ніколи не зможу принести тобі ніяких незручностей. І нехай всі і завжди буде у тебе найкращим чином. Просто насолоджуйся життям.