Поздоровлення в прозі маленькому синові з Днем Народження

Ось і настав цей день. Що він з собою принесе? Посмішки, сміх або ж печаль. В небі високо-високо світить спекотне сонечко, своїми променями висвітлюючи і зігріваючи все навколо. Хто б міг подумати, що в такий незвичайний день ти станеш вже таким великим. Хоча про що це я, сім років, це не такий вже і великий вік. Але для тебе цей день буде пам’ятним. Адже ти подолав дитинство, і вступив у доросле життя. Перший клас, будівля школи, нескінченні уроки та домашні завдання, все це ти скоро сам побачиш і зрозумієш. Хотілося б щоб, бачачи все, ти не крапельку не змінився, хіба, що тільки в кращу сторону. А ми з твоїм батьком завжди будемо підтримувати тебе, і переживати за тебе. Знай, що ми дуже міцно любимо тебе. І ти завжди можеш звернутися до нас за допомогою.

Над містом повисло важкі сірі хмари. Місто застигло в німому мовчанні, наче побоюючись чогось. На вулицях немає жодного перехожого. Всі поховалися в своїх будинках. Дивлячись на таке, як-то відразу стає сумно. Але, нічого, думаю це не на довго. Адже сьогодні у тебе день народження. І ми, синку, проведемо його дуже добре. Як-ніяк дванадцять років – це подія. Ти весь день ходиш в очікуванні вечора. Адже ввечері зберуться всі гості, друзі і родичі. І тоді тобі будуть вручати подарунки, а ти так сильно любиш. Мені б ні в якому разі не хотілося, щоб ти розчарувався. Нехай ти отримаєш все, що хотів і про що мріяв. І наостанок потрібно побажати тобі успіху і щастя. Щоб все у тебе було добре. Нехай удача завжди посміхається тобі, сонце світить над головою, а твої батьки нехай завжди будуть знаходитися поряд.

Як же довго ми з твоїм татом чекали цього дня. Твої іменини – свято, яке робить тебе щасливим. У цей день мені б хотілося, щоб ти також відчував себе добре і радісно. Що значить для тебе бути щасливим? Напевно, мати своїх батьків, друзів, бігати і сміятися. Так, це все так і є. Увечері для тебе буде влаштована вечірка. Всі гості зберуться, і будуть вручати тобі подарунки. Сподіваємося, що тобі це сподобається. А мені б дуже хотілося побажати тобі, щоб ти завжди був щасливим, синку. Нехай у тебе все буде добре. А якщо навіть щось і трапиться, щоб ти ні в якому разі не падав духом. Адже твої батьки поруч, а значить, завжди допоможуть тобі. І наостанок-бажаю тобі щастя, миру в душі й над головою, любові і добрих, щирих друзів. Будь щасливий, адже тоді ти побачиш світ зовсім по-іншому.

Як давно був той час, коли я в перший раз побачила тебе. Тоді мені принесли тебе, і показали. Маленький червоний клубочок, я навіть і неї думала, що з тебе вийде такий прекрасний син. Мені є чим пишатися. Адже з кожним своїм днем народження ти стаєш все красивіше і красивіше і розумніше. І хоча хлопчик ти зовсім ще не дорослий, ти робиш так, як ніби тобі багато років. Чотирнадцять років, це період, коли людина змінюється. Мені б дуже хотілося, щоб ні в якому разі не змінювався в погану сторону. Хіба що тільки в хорошу. І завжди пам’ятай, що ми з твоїм батьком завжди будемо знаходитися біля тебе. І якщо тобі знадобиться допомога, ми завжди допоможемо тебе. А зараз рости, будь паинькой. І не забувай про гарне навчання. Удачі тобі в житті мій синочок!