Привітання з Днем Народження 33 роки у прозі

Доброго світлого зрання, улюблена подружка. У цей час для всіх нас настав чудовий день. Адже ти будеш відзначати ввечері своє день народження. А так як тобі виповнюється тридцять три роки, отже, вечірка обіцяє бути дуже великою і веселою. Адже насправді ти дуже весела і товариська людина. І наостанок мені б дуже хотілося побажати тобі успіхів у житті. І ні в якому разі не думай, що твоє життя закінчена. Адже у тридцять три роки життя тільки починається. Нехай над твоєю головою завжди світить ясне сонечко удачі і щастя. І нехай воно завжди посміхається тобі своєю теплою посмішкою. І ти у відповідь також усміхайся. Так як посміхаєшся ти краще за всіх людей на світі. І ще, завжди намагайся вести себе так, щоб потім за свої дії тобі ніколи не було соромно. Бо чого соромитися-то дуже неприємно. Так що просто будьте чесні!

Сьогодні вранці я прокинулася і згадала, що у тебе будемо велике свято до твоїх іменин. Ось чому мені хочеться зробити для тебе цей годину веселим і захоплюючим. Я твоя мама завжди по особливому ставилася до нього. І знаєш, тобі зараз і виповнилося тридцять три роки, ти для мене все одно завжди залишишся тією маленькою дівчинкою, як у тому далекому дитинстві. Я пам’ятаю абсолютно все. Пам’ятаю, як ти радісно сміялася при вигляді нової ляльки, як ти починала робити перші кроки. Все це стоїть у моїй пам’яті, як ніби вчора було. І, мені насправді дуже шкода, що той чудовий час пролетів так швидко, що я навіть не встигла й оглянутися. А як хотілося б повернути все назад, і прожити той час заново. І наостанок мені б хотілося сказати тобі всього доброго! Нехай всі твої мрії завжди збуваються. Удачі тобі в усьому, щоб ти не робила.

Тридцять три роки, час, коли, здається, що життя пролетіло як одна мить. Багато хто думає, що на цьому періоді вся життя припиняється. Але насправді це зовсім не так. Пам’ятайте, що зовсім не важливо, скільки вам років. Важливо те, щоб ви в душі були молоді. Так що я для тебе приготувала невеликий сюрприз, який обов’язково повинен припасти тобі по душі. Нехай ти завжди будеш такою красивою, як і зараз. Адже ти знаєш, що коли проходиш повз людей, вони в захопленні озираються на тебе. І наостанок мені б дуже хотілося побачити, як ти радісно і щасливо посміхаючись. Бо посмішка тобі дуже йде. І під кінець скажу тобі, будь щаслива! І не забувай про те, що все це залежить тільки від того, як ти будеш себе вести. І будь ласка, знай, що ми тебе дуже сильно любимо і цінуємо!

Ось і настав цей день. Хто б міг подумати, що у нас сьогодні буде настільки погана погода, що зовсім не захочеться нікуди йти. Ну, що поробиш, у нас немає вибору. І тому ми будемо намагатися добре відзначити твоє день народження у нашому домі. І так, моя найкраща подруга! Сьогодні я дуже хочу привітати тебе з таким чудовим святом, як з днем народженням. Адже тобі сьогодні виповнюється цілих тридцять три роки. І вік, треба сказати, зовсім не маленький. Але, тобі не варто переживати з цього приводу, тому що в такі роки можна залишатися молодою. І зараз мені б дуже хотілося сказати всім жінкам, які думають, що до тридцяти років життя закінчує, вони помиляються. Тому що все ваше життя залежить тільки від вас самих. І хай у тебе, моєї щирої подруги завжди все буде добре. Бажаю тобі не забувати, що ти дуже красива! Бажаю тобі удачі в усьому, щоб ти не робила!