Привітання з Днем Народження 33 роки у прозі

Доброго світлого зрання, улюблена подружка. У цей час для всіх нас настав чудовий день. Адже ти будеш відзначати ввечері своє день народження. А так як тобі виповнюється тридцять три роки, отже, вечірка обіцяє бути дуже великою і веселою. Адже насправді ти дуже весела і товариська людина. І наостанок мені б дуже хотілося побажати тобі успіхів у житті. І ні в якому разі не думай, що твоє життя закінчена. Адже у тридцять три роки життя тільки починається. Нехай над твоєю головою завжди світить ясне сонечко удачі і щастя. І нехай воно завжди посміхається тобі своєю теплою посмішкою. І ти у відповідь також усміхайся. Так як посміхаєшся ти краще за всіх людей на світі. І ще, завжди намагайся вести себе так, щоб потім за свої дії тобі ніколи не було соромно. Бо чого соромитися-то дуже неприємно. Так що просто будьте чесні!

Сьогодні вранці я прокинулася і згадала, що у тебе будемо велике свято до твоїх іменин. Ось чому мені хочеться зробити для тебе цей годину веселим і захоплюючим. Я твоя мама завжди по особливому ставилася до нього. І знаєш, тобі зараз і виповнилося тридцять три роки, ти для мене все одно завжди залишишся тією маленькою дівчинкою, як у тому далекому дитинстві. Я пам’ятаю абсолютно все. Пам’ятаю, як ти радісно сміялася при вигляді нової ляльки, як ти починала робити перші кроки. Все це стоїть у моїй пам’яті, як ніби вчора було. І, мені насправді дуже шкода, що той чудовий час пролетів так швидко, що я навіть не встигла й оглянутися. А як хотілося б повернути все назад, і прожити той час заново. І наостанок мені б хотілося сказати тобі всього доброго! Нехай всі твої мрії завжди збуваються. Удачі тобі в усьому, щоб ти не робила.

Тридцять три роки, час, коли, здається, що життя пролетіло як одна мить. Багато хто думає, що на цьому періоді вся життя припиняється. Але насправді це зовсім не так. Пам’ятайте, що зовсім не важливо, скільки вам років. Важливо те, щоб ви в душі були молоді. Так що я для тебе приготувала невеликий сюрприз, який обов’язково повинен припасти тобі по душі. Нехай ти завжди будеш такою красивою, як і зараз. Адже ти знаєш, що коли проходиш повз людей, вони в захопленні озираються на тебе. І наостанок мені б дуже хотілося побачити, як ти радісно і щасливо посміхаючись. Бо посмішка тобі дуже йде. І під кінець скажу тобі, будь щаслива! І не забувай про те, що все це залежить тільки від того, як ти будеш себе вести. І будь ласка, знай, що ми тебе дуже сильно любимо і цінуємо!

Дивіться також:  Привітання з Днем Народження 33 роки своїми словами

Ось і настав цей день. Хто б міг подумати, що у нас сьогодні буде настільки погана погода, що зовсім не захочеться нікуди йти. Ну, що поробиш, у нас немає вибору. І тому ми будемо намагатися добре відзначити твоє день народження у нашому домі. І так, моя найкраща подруга! Сьогодні я дуже хочу привітати тебе з таким чудовим святом, як з днем народженням. Адже тобі сьогодні виповнюється цілих тридцять три роки. І вік, треба сказати, зовсім не маленький. Але, тобі не варто переживати з цього приводу, тому що в такі роки можна залишатися молодою. І зараз мені б дуже хотілося сказати всім жінкам, які думають, що до тридцяти років життя закінчує, вони помиляються. Тому що все ваше життя залежить тільки від вас самих. І хай у тебе, моєї щирої подруги завжди все буде добре. Бажаю тобі не забувати, що ти дуже красива! Бажаю тобі удачі в усьому, щоб ти не робила!

Здрастуй моя дорога матуся! Сьогодні мені хочеться привітати тебе з твоїм днем народженням. Ти в мене найкраща, і я тебе дуже люблю. Зараз я хочу показати тобі мій приготований подарунок, заради якого я дуже довго працювала і старалася. Будь ласка, не засмучуйся, якщо щось тобі не сподобатися. І я дуже хочу побажати тобі лише найкращого в житті. Адже ти ще дуже молода. А значить, життя твоє зовсім ще не закінчена. І наостанок я тебе дуже міцно і сильно обійму. Знай, що у тебе є така донька, яка дуже сильно тебе любить, і дуже сильно поважає. Нехай у твоєму житті не будуть йти тільки чорні смуги, а нехай все буде зовсім навпаки. І знай, що ти найкраща як мама, так і жінка у всьому білому світі. Так що будь щасливою!

Дивіться також:  Привітання з Днем Народження 33 роки своїми словами

Доброго часу доби мій дорогий чоловік! Сьогодні для тебе і для мене настав дуже знаменний і пам’ятний день, який ми ніколи не забудемо. Сьогодні ми з тобою будемо відзначати твій день народження, який ти так довго чекав. Потрібно сказати, що пам’ятним днем він став не тільки з-за іменин. А з-за того, що саме в цей день ми з тобою зустрілися в перший раз. Пам’ятаю, як тоді ти нерішуче підійшов до мене і запропонував познайомитися. Ось так все і сталося. Сподіваюся, що попереду у нас з тобою все буде добре. А я хочу привітати тебе ще раз. Нехай у твоєму житті все буде добре. Удачі тобі в усьому, щоб ти не робив! Знай, що я тебе дуже сильно люблю, любила і завжди любитиму. Давай частіше посміхайся, бо твоя усмішка дуже красива! Адже коли ти посміхаєшся, ти починаєш бути схожим на яскраве і тепле сонечко!

Над нашим містом повисли великі хмари, які собою закрили все небо. Я прокинулася від того, що мені в вікно почали стукати перші краплі дощу, які з оглушливим стукотом почали падати на землю. І коли я прокинулася, то тоді відразу ж згадала, що у мого друга сьогодні буде відзначати день народження. І якщо сказати чесно, я навіть зраділа, що пішов дощ. Тому що, знаючи свого друга, він би обов’язково потягнув всіх на природу, чого я дуже сильно не люблю. А так будемо святкувати, як нормальні люди. І мій дорогий друже, в твої іменини я завжди згадую, як в перший раз тебе зустріла. Тоді я теж випадково помилилася, і зайшла не в ту квартиру. Я відкрила двері, де мене зустріла купа народу, і потягли мене до себе в кімнату. Там мене змусили поїсти і привітати тебе. І тільки коли трохи згодом. Я пояснила, що сталося, все так сміялися, що їх сміх було чути навіть на вулиці. А ми з того самого моменту стали дуже добре дружити. І тому я бажаю тобі того, чого ти так сильно хочеш і чекаєш!

Дивіться також:  Привітання з Днем Народження 33 роки своїми словами

Ось і настав день твого народження. Сьогодні ти будеш святкувати свої іменини. А знаючи, як ти це добре робиш, всі хочуть потрапити до тебе на вечірку. Але, мене ти вже запросив, так що хвилюватися нема чого. Кожен раз згадую ту першу зустріч, яку, напевно, не забути мені ніколи. Було холодно і слизько від льоду, який покривав землю. Я йшла, обережно ступаючи маленькими шашками. І як раптом з-за рогу будівлі на мене вискочила собака, яку я була просто не в силах зупинити. Я посковзнулася і впала. А потім до мене підійшов ти, і почав допомагати мені, піднятися. Виявилося, це була твоя собака. Вона злякалася якогось шуму, і, висмикнувши повідець, побігла. Ось так ми з тобою зустрілися, і більше ніколи не розлучалися. Бажаю тобі удачі, щастя і любові! Я дуже рада, що ти у мене є.