Привітання своїми словами бабусі з ювілеєм 65 років

Всі родичі та близькі тобі люди зібралися разом, щоб привітати тебе з твоїм ювілеєм. Дорога бабуся, з твоїм днем! Тобі сьогодні лише 65 років, і я бажаю тобі радості, затишку і гармонії. Спасибі тобі, улюблена бабуся, за те, що все своє життя ти присвятила нам: дітям і онукам і правнукам. Ми дуже вдячні тобі за твою турботу, увагу і ту любов, яку ти нам даруєш день за днем. Ми всі з захопленням дивимося на тебе. Ти зуміла зберегти свою привабливість і красу до цього дня. Ти шикарна жінка, яку всі люблять і поважають. Бабуся, я дуже хочу побажати тобі міцного здоров’я, блиску в очах і щастя в серце. Нехай спогади прожитих років гріють твою душу щодня. Ти – бабуся героїня! Про тебе можна складати пісні і вірші. Я дуже пишаюся тим, що ти моя бабуся. З днем народження, наша мила і сама рідна бабуся!

Бабуся – це самий мудрий і шанований член сім’ї. Сьогодні день народження у нашої дорогої і улюбленої бабусі. Я хочу зізнатися, що не можу уявити, як би ми жили без тебе. Ти – мій ангел життя, ти моє натхнення і мій мудрий порадник. Бабуся, сибірського тобі здоров’я. Звичайно, роки беруть своє, але нехай тобі вдається якомога частіше обходити лікарні стороною. Твоє серце таке велике і благородне. Я щоразу дивуюся, як тобі вдається любити всіх нас однаково сильно. Ну а ми в свою чергу: твої діти, онуки і правнуки, любимо тебе дуже сильно. Нехай зараз на скронях сивина, а на обличчі зморшки. Це все не біда, твої сяючі очі завжди залишаються молодими. Скільки всього вони побачили на цьому життєвому шляху, але попереду ще стільки радісного, приємного і незабутнього. Залишайся, бабуля, такий же веселушкой – хохотушкой. Твоєму почуттю гумору позаздрить кожен. Ти – наша зірочка! З днем народження, люба бабуся!

Сьогодні велике свято. Ювілей нашої дорогої бабусі. Тобі, люба, сьогодні 65. Ти така мудра, розумна і добра жінка. Ти заряжаешь всіх своєю життєрадісністю і миролюбністю. Твоєї ніжності і м’якості немає межі. Я не уявляю, як би ми жили без тебе. У тебе завжди смачно пахне пиріжками, завжди тепло і затишно. Спасибі тобі, рідна, за те, що ти для нас робиш. Як хочеться побажати тобі всього найкращого: найголовніше в твоєму віці – це, звичайно ж, здоров’я. Але і любові, удачі і щастя хай у тебе не збавиться, а додасться. Подивись, якими закоханими очима дивиться на тебе наш дідусь. Це все тому, що ти вічно молода душею. Ти випромінюєш красу, теплоту і радість. Ти – наша зірочка! І нехай все життя, так само як і сьогодні, тебе оточують близькі, рідні люди. З днем народження, люба бабуся. Я дуже тебе люблю та ціную.