Красиві тексти вітання сестрі від сестри з Днем Народження

Немає прекрасніше миті, ніж іменини у рідної сестрички, адже родинні зв’язки один з найбільш найміцніших у світі. Але наші з тобою стосунки не просто сестринські – нас об’єднує душевний єдність. Не буває такого дня, щоб у моєму розумі не проносилися думки про тебе, а серце не охоплювала безмовна ніжність. Сестричка не просто вірний друг і “підступний” свідок всіх юнацьких витівок, але і найбільш відповідальний слухач і порадник. Привітати тебе з твоїм черговим торжеством особливо приємно, адже хочеться побажати житейського щастя і вселенської удачі, які тобі так необхідні сьогодні! Нехай кожен твій новий день буде по-хорошому епічним, значущим і благополучним, щоб твої рученята ніколи не опускалися, а крильця за спиною лише набирали свою міць! Також хочу побажати твоєму серцю ніколи не відати спокій, щоб теплом і добро завжди рвалися з неї назовні, радувати оточуючих!

Привітати власну сестричку – понад важлива місія, адже наша родинна зв’язок для нас не пусте слово! Ти мені не просто напарник по життю або премудра порадниці, ти – вірний Санчо Панса і наші з тобою вітряні млини ніколи не будуть марною затією! Ти світиш мені провідною зіркою в цій сирої і часом прісної життя, але тобі я хочу побажати зовсім небагато. Нехай у твоїй затишною, але такий безмежно теплій квартирці ніколи не буде чути вітер невдач, втрат або так часто зустрічається зради! Я хочу, щоб у твоєму домі завжди цвіла доброта, всесвітнє щастя і неперевершена краса! Нехай у гості до тебе щодня заходить людське розуміння і повагу. Нехай вона посідає всі вільні квадрати і виживає всі проблеми і складності!

Ростити молодшеньку сестрицю не просте заняття, а часом і зовсім невдячна! Але я хочу зазначити, що за стільки прожитих, може навіть даремно розтрачених днів, мені ніколи не було шкода того часу, що витратила на твої витівки, хвороби і образи! Ти – справжній клубок щастя і віри, адже ти ніколи не втрачала цього приставучего ентузіазму, заражала них усіх у поле зору і давала стусанів нам “старшеньким”! В цей неперевершений день, я хочу тобі хоча б однієї мільйонної віддати за твоє тепло! Нехай у кожному мігу твоєму ніколи не настає сіра реальність, хай щомиті світ буде кольоровим і хаотичним і веселим! Я щиро вірую і намагаюся це вселити всім оточуючим, що в твоїй душі ніколи не проросте жорстока людська заздрість і буденність, і ти будеш і далі підбурювати нас на нові звершення і бажання!

Сестричка, тільки з тобою єдиною ми пройшли всю казкову землю, побачили часів великого і похмурого Шекспіра, сміливого і шалено привабливого Конан Дойля і пройшли всі твори Бальзака. Ти завжди була нестримно вразлива, по-справжньому дрімучої захисницею любові й благородства! Наше дитинство завжди буде відгукуватися всередині кожної моєї клітинки нечуваним для людини теплом і вдячністю! В твій День Народження, я хочу перевершити всі мислимі очікування і побажати тобі безмежного терпіння, щоб всі навколишні складності ніколи не порушували твій внутрішній світ! Я хочу, щоб з кожним новим роком ти не зациклювалася на дати і ювілеї, а тільки розквітала і залишалася вірним стражем всього прекрасного! Нехай твої дітки радують колосальними успіхами і перспективами, що відкриваються, а чоловік не просто носить на руках, а залишає з кожним днем у своєму серці трішки більше території для тебе!

В чергові твої іменини, сестричка, я хочу почати свої побажання з маленького прологу. Ми з тобою не просто родичі або подруги, ми відважні захисники нашої родини і наших найулюбленіших батьків! Нам не пристало хникати і тягнути ковдру на власну бік, ми завжди живемо загальним благополуччям! Привітати тебе в цей щасливий для всіх оточуючих день мені особливо приємно, адже я пройшла з тобою всю свою свідому і несвідому життя, ти виховувала в мені бійця, змушувала витирати сльози і йти напролом крізь всіх своїх кривдників! Наші батьки досі вважають нас зразковими милейшими дамочками, але ми знаємо, як досягли такої єдності і рівності. Сьогодні хочеться побажати тільки тепла, щоб людство завжди підживлювало тебе своїм запалом і енергією, не дозволяло тобі падати в тьмяні сірі будні! Нехай в твоїй голові завжди снують найфантастичніші, але добрі ідеї, на які у простих людей не вистачає елементарної сміливості і пустощів!

Вітати рідних завжди складніше і навіть нестерпнішого за те, близького друга або знайомого, адже для сімейства, з якого по суті виріс, хочеться побажати чогось особливого і бездоганного, щоб душа не просто зраділа, а розквітла новими феєричними фарбами. Ось тобі, сестро, бажаю, щоб у твоїх жилах завжди вирувало щастя і любов, якої ти так щедро розкидаєшся зараз. Щоб твоє серце не знало вселенських втрат, жіночих негод і підлих випадковостей! Нехай Іменини принесуть у твою душу прагнення регулярно проводити апгрейд свого життя: викидати весь накопичилася життєвий мотлох, дівочі образи і недолугі муки! Нехай кожна весна затирає сліди проблем, елементарних негараздів і порожніх сліз. Радуйся також нечувано своєї молодості, як ти це робиш зараз! Ти просто безсовісно справжній чолов’яга, з яким йти по життю дуже приємно!

Добродушно і з посмішкою виносити всі мої нерви може тільки сестра, вона не просто крутить їх у вселенські мотки, але і в’яже з них новенькі проблеми! Не дивлячись на всі ці твої “підводні” масиви, я хочу щире тебе привітати з Днем твого чергового – такого Народження! Нехай у твоїх планах і турботи ніколи не з’являється “вікно”, що змушує багатьох накоїти в житті дурниць! Будь по саму маківку зайнята своїм добробутом, все тим же юнацьким запалом і вдосконаленням себе! Хай душа твоя не знає прісність і темряви, а тільки пурхає по життю, як сама дорогоцінна і рідкісна метелик! Побажати тобі добра і глобального везіння після твоїх подколи може тільки по-справжньому люблячий і безмежно терплячий чоловік! Себе я відношу саме до цієї пісочниці, так що бажаю тобі ще більше любити оточуючих, приносити в їх сірі будні незліченна кількість радощів і втіх!

Багато сестри зіткнулися з купою випливають з споріднення проблем: дитяче суперництво, неадекватні претензії і навіть одного “героя на двох”. Складнощів в цьому і правда багато, адже кожен витканий з індивідуальних ниток характеру, неандертальських принципів і звичок, які з роками стає все міцнішим і невыносимей для оточуючих. Але ми з тобою обділені таким сестринським набором: у нас склалася незламна дружба з самих ранніх років. Ти не просто опора або стіна моєї і так непросте життя, ти – справжній промінь добра, за яким я кульгаю по всій її довжині. В цей неперевершений день я хочу побажати тобі залишатися такою ж кокетливою, завидно граціозною і всіма обожнюваної! Нехай кожен твій день буде усипаний радістю і крапельками захвату, щоб у кожному твоєму кроці звучала своя особлива пісня справжньої жінки!