Красиві тексти вітання сестрі від сестри з Днем Народження

Немає прекрасніше миті, ніж іменини у рідної сестрички, адже родинні зв’язки один з найбільш найміцніших у світі. Але наші з тобою стосунки не просто сестринські – нас об’єднує душевний єдність. Не буває такого дня, щоб у моєму розумі не проносилися думки про тебе, а серце не охоплювала безмовна ніжність. Сестричка не просто вірний друг і “підступний” свідок всіх юнацьких витівок, але і найбільш відповідальний слухач і порадник. Привітати тебе з твоїм черговим торжеством особливо приємно, адже хочеться побажати житейського щастя і вселенської удачі, які тобі так необхідні сьогодні! Нехай кожен твій новий день буде по-хорошому епічним, значущим і благополучним, щоб твої рученята ніколи не опускалися, а крильця за спиною лише набирали свою міць! Також хочу побажати твоєму серцю ніколи не відати спокій, щоб теплом і добро завжди рвалися з неї назовні, радувати оточуючих!

Привітати власну сестричку – понад важлива місія, адже наша родинна зв’язок для нас не пусте слово! Ти мені не просто напарник по життю або премудра порадниці, ти – вірний Санчо Панса і наші з тобою вітряні млини ніколи не будуть марною затією! Ти світиш мені провідною зіркою в цій сирої і часом прісної життя, але тобі я хочу побажати зовсім небагато. Нехай у твоїй затишною, але такий безмежно теплій квартирці ніколи не буде чути вітер невдач, втрат або так часто зустрічається зради! Я хочу, щоб у твоєму домі завжди цвіла доброта, всесвітнє щастя і неперевершена краса! Нехай у гості до тебе щодня заходить людське розуміння і повагу. Нехай вона посідає всі вільні квадрати і виживає всі проблеми і складності!

Ростити молодшеньку сестрицю не просте заняття, а часом і зовсім невдячна! Але я хочу зазначити, що за стільки прожитих, може навіть даремно розтрачених днів, мені ніколи не було шкода того часу, що витратила на твої витівки, хвороби і образи! Ти – справжній клубок щастя і віри, адже ти ніколи не втрачала цього приставучего ентузіазму, заражала них усіх у поле зору і давала стусанів нам “старшеньким”! В цей неперевершений день, я хочу тобі хоча б однієї мільйонної віддати за твоє тепло! Нехай у кожному мігу твоєму ніколи не настає сіра реальність, хай щомиті світ буде кольоровим і хаотичним і веселим! Я щиро вірую і намагаюся це вселити всім оточуючим, що в твоїй душі ніколи не проросте жорстока людська заздрість і буденність, і ти будеш і далі підбурювати нас на нові звершення і бажання!

Сестричка, тільки з тобою єдиною ми пройшли всю казкову землю, побачили часів великого і похмурого Шекспіра, сміливого і шалено привабливого Конан Дойля і пройшли всі твори Бальзака. Ти завжди була нестримно вразлива, по-справжньому дрімучої захисницею любові й благородства! Наше дитинство завжди буде відгукуватися всередині кожної моєї клітинки нечуваним для людини теплом і вдячністю! В твій День Народження, я хочу перевершити всі мислимі очікування і побажати тобі безмежного терпіння, щоб всі навколишні складності ніколи не порушували твій внутрішній світ! Я хочу, щоб з кожним новим роком ти не зациклювалася на дати і ювілеї, а тільки розквітала і залишалася вірним стражем всього прекрасного! Нехай твої дітки радують колосальними успіхами і перспективами, що відкриваються, а чоловік не просто носить на руках, а залишає з кожним днем у своєму серці трішки більше території для тебе!