Побажання своїми словами сестрі від сестри з Днем Народження

Бути гранично відвертою і не закладати щось “для себе про запас” досить складно навіть родичам. З віком багато власне благо вважають єдиною метою свого існування, тому інтереси родини, далекої рідні і приятелів падають в рейтингу на темне дно. Ти ж, сестра, завжди залишаєшся найчистішої жилеткою для кожної живої істоти: завжди делікатно прослухаєш симфонію образи і безвиході, обіймеш і наллєш самого смачного, навіть чарівного чаю. Побажати в цей світлий і безмежно цінний для всіх день настільки емоційно багатому людині хочеться, щоб твоє серце ніколи не замерзало від почутих бід! У ньому з кожним роком ще сильніше нехай розгорається фантастичний вогнище розуміння і розширюється простір для всіх нас, твоїх рідних і найбільш вірних товаришів.

Сестричка, ми прожили разом стільки яскравих і навіть ураганних юнацьких років! Ділили перші колготки, позичали сукні і фарбували губки однією помадою! Не існувало ніяких таємниць між нами або дитячих сопливих образ. Ти не просто молодша або дрібна сестричка, ти – справжній чолов’яга, йти з яким за життя одна радість! Привітати тебе з Іменинами для мене дуже приємно, адже я бачила тебе зовсім крихітною, з синіми венами і зморщеним носиком! А тепер ти справжня фатальна красуня, завжди з палаючим поглядом і незворушним обличчям аристократки! Я хочу побажати, щоб у твоєму житті ніколи не траплялося бур або побутових негараздів! Нехай кожен день ллється подібно тихій річці, наповнює твою душу теплом і впевненість! Я хочу, що б твій запал, не рідко нервує оточуючих, ентузіазм і веселощі не вичерпалися під натиском буденності і одноманітності!

Вітати старшу сестру з Днем Народження для молодшої дуже відповідальна місія, адже на мене дивляться всі твої знайомі та друзі! Хочеться побажати, що б твої діти теж змогли колись також радіти прожитому дитинству, як ми зараз! Ти завжди захищала мене і вчила справедливості, ніколи не перебивала і слухала мої юнацькі вірші про нерозділене кохання! Я щиро вдячна тобі за твою внутрішню толерантність і просто нелюдську лояльність, з якою ти ставишся до всіх оточуючих! Нехай у твоєму житті завжди зустрічаються тільки самі відкриті і милосердні люди, які б підтримували тебе і наповнювали твоє життя новими феєричними фарбами! Щастя тобі, наша завжди юна іменинниця, нехай твої бездонні очі завжди переливаються непідробною радістю, чарівним добром і вдячністю!

Сестричко, не журися, що промайнув ще один рік, адже ти не просто дорослішаєш з кожною миттю, а проходиш нові етапи власного становлення! Я помічаю, як ти стаєш більш дорослою, терпимою і навіть твій гумор і іронія стає більш лояльними для оточуючих! Ти настільки внутрішньо стала багатою і багатогранною, що аж дух перехоплює! Нехай День Народження принесе у твою нестримно насичене життя побільше свят та людського тепла, щоб тобі ніколи було оглядывать тому або продумувати можливі варіанти! Живи зараз, випивай цю життя як самий екзотичний коктейль і радуй нас, адже нам так хочеться бачити ці ямочки на твоїх щоках і саму чарівну із посмішок! Не відкладай свої мрії, дитячі мрії та навіть жартівливі бажання на майбутні дні, твори і втілюй їх у дійсність негайно, адже саме ці моменти будуть гріти тебе в старості!