Привітання своїми словами старшій сестрі від сестри

Я старшу сестру дуже сильно люблю і справді дорожу. Дорога моя сестричка, я хочу привітати тебе з Днем народження. Тільки щирі слова хочу сказати. Нехай у твоєму житті все складається на 100%. Ти – найкраща сестра в світі. Ти завжди готова підтримати і дати особистий рада, надати підтримку, допомогти впоратися з будь-якими труднощами. Знаю і вірю в те, що наші родинні відносини ніколи не пізнають смутку і печалі, не пройдуть через випробування. Мила, я хочу бачити тебе справді щасливою з блискучими оченятами і яскравою посмішкою. Прийми вітання від мене, адже ти справді заслуговуєш тільки найкращих слів. Хочу обійняти і поцілувати тебе, показати свою сестринську любов. З Днем народження, з найкращим святом. У тебе все буде ідеально, адже я вклала в побажання максимум своїх почуттів і впевненість у тому, що слова збудуться!

Сестричка, з Днем народження тебе вітаю. Ти для мене – найкращий приклад. Наші відносини радують розумінням і підтримкою, ніжністю і добротою. Ми можемо повеселитися і посумувати, обговорити все на світі. Знаєш, я так тобою дорожу і знаю, що ми можемо бути кращими сестрами і подругами все життя. Сонечко, ми обов’язково відзначимо твій День народження удвох. Хочу побажати тобі справжнього щастя і радості мирського життя. Хай сонце освітлює життєвий шлях, а буря ніколи не наздожене. Бажаю тобі здоров’я і енергії, позитиву і сил. Нехай ти відкриваєш будь-які перспективи перед собою, виконуєш заповітні мрії. Рідненька, я сама буду щасливою, якщо буду знати, що мої найщиріші, найпотаємніші побажання на твій День народження збуваються. Вітаю і міцно обіймаю, намагаючись висловити сестринську любов! Дорога, будь щаслива.

Дорога сестричка, ти завжди служиш для мене прикладом. Ти опиняєшся підтримкою. Наскільки ми близькі і дороги складно насправді описати. Ми встигли вирости, але родинні відносини продовжують залишатися воістину міцними. Хочу привітати тебе з Днем народження, адже це свято насправді виявляється важливим. Дорога, мені насправді доля зробила цінний подарунок. Знаючи, що ми з тобою – рідні сестри, я знаходжу відразу ж свою другу половинку. Дорога сестричка, будь щаслива по-справжньому і цінуй кожен прожитий мить. Бажаю тобі ставати сильніше, радіснішим і щасливішим з кожним днем. Впевнена в тому, що ти обов’язково будеш проявляти цілеспрямованість, і пройдеш по потрібній дорозі життя. Прийми мої щирі вітання з Днем народження, адже це свято насправді виявляється важливим для нас обох!

Дорога сестричко, я хочу привітати тебе з Днем народження. Нехай моє привітання зігріє тобі серце і душу. Я вірю в те, що ангел-зберігач обов’язково буде зберігати і захищати тебе від будь-яких неприємностей і труднощів, сварок і образ. Бажаю тобі легкою і щасливою життя, активного просування до поставленим цілям. Нехай дорога веде тебе тільки до справжнього щастя, адже прекрасні миті треба цінувати, але треба йти далі, не звертаючи марно. Бажаю тобі сонця і мирного неба, впевненості у добрості світу. Прийми з Днем народження найщиріші вітання, адже я хочу показати тобі, наскільки ти виявилася для мене дорогим, рідним чоловічком. Знаєш, ми з тобою обов’язково відзначимо День народження по-особливому і, звичайно, я завжди буду поруч, рассмешу тебе порадую, а ти мені даси цінну пораду. Обожнюю тебе, сестричко.