Привітання своїми словами жінці на 60 років

Мила моя. Вітаю тебе з ювілеєм. Минуло чимало років з тих пір, як я тебе зустрів, а ти майже не змінилася. Тільки зморшок трохи додалося. Можливо, саме вони роблять тебе такий рідний і дорогий. Вони нагадують про те, що нам довелося пройти безліч випробувань. Завдяки твоїй мудрості, терпінню, турботі багато проблеми зникали, як по чарівництву. Бажаю тобі, тільки щасливих днів. У нас з тобою спільне світле майбутнє. Постараюся зробити все, щоб тобі зі мною було тепло, спокійно і надійно.

Від душі, хочемо привітати винуватця сьогоднішнього торжества. Незважаючи на солідну дату, вона енергійна, весела, бадьора і активна, а значить, нескінченно молода. Яскравість, життєлюбність, харизма – складові її характеру. Хочемо побажати багато сил і здоров’я для підтримки цього вогню. Ще бажаємо пісень, радості, сміху, веселощів, а всі перешкоди і негаразди обходити своїм легким кроком. Нехай дороговказна зірка освітлює дорогу життя рівним світлом, і ангел-охоронець захищає від бур і негоди.

У жінок, як відомо, віку немає. Особливо у сучасних. Дивлячись на кількість свічок на торті, не можна не захопитися Вашою молодістю. Багато здивовані тим фактом, що винуватиця торжества, завжди така свіжа, модна, бадьора і раптом такий солідний ювілей. Схиляючись перед Вашою чарівністю, дозвольте привітати з цією знаменною датою і побажати від усієї душі залишатися такою ж прекрасною, дотепною, мудру, чуйну, душевної, уважною і суворою. Нехай дорога Вашого життя буде довгою і комфортної, а доля буде добра і щедра.

У шістдесят років жінка вступає в щасливий життєвий період. Вона достойна найкращих імен іменників: мама, бабуся, дружина. Її характеризують зворушливі прикметники: ніжна, душевна, рідна, щира, мила, мудра. Дозвольте нам, Ваш розкішний ювілей, побажати найбільш потрібних і важливих дієслів, які так необхідні в житті: любити, радіти, відпочивати, подорожувати і не хворіти. А найголовніше, жити довго – довго, добре і щасливо.

«Золота осінь» у житті жінки, коли діти виросли, а кар’єра зроблена, приходить з шістдесятирічним ювілеєм. Нарешті настав час пожити для себе. Це прекрасна пора для кращої половини людства. Ви сповнені енергії і дуже привабливі. Палаючі очі, особливий шарм, і якесь неземне чарівність підкреслюють вашу молодість душі. Може бути, ви володієте якимось особливим секретом, але у вас просто неможливо не закохатися. Ми впевнені, що найкраще в особистому житті у Вас попереду. Нехай Вам зустрінеться гідний супутник, який володіє таким же життєлюбством і зробить Вас по-справжньому щасливою.