Привітання своїми словами папи з ювілеєм 65 років

Що таке 65? Це всього лише цифра, для такого доброго люблячого молодого душею людини. Сьогодні я хочу сказати, що ти заслуговуєш нагороду «Самий чудовий тато у світі» за все, що ти зробив. Саме ти навчив мене ніколи не опускати руки. Своїм успіхом у житті я завдячую тобі. Я знаю, іноді я не була ідеальним дитиною, в той час, як ти завжди був ідеальним батьком. Я хотіла вирости і бути такою ж, як ти. У мене є прекрасний приклад любові і сили, і я намагаюся бути такою ж! Вважають, що розуміння мудрості прийде з віком. В цей день ти повинен бути мудрішим людиною з усіх, кого я бачила. Ти найважливіша людина в моєму житті, і я обожнюю тебе всією своєю душею. У мене не вийде відшукати подарунок, який міг би виміряти любов, що я отримала від тебе. З Днем Народження один мільйонний батько. Був би у мене шанс пережити якийсь час знову, я б вибрала будь-який день, з тих, які я провела з тобою.

З днем народження, самий чудовий батько в цьому світі. Ти головне натхнення і герой для мене. У тебе чиста душа, у тебе безцінне серце, а твоя мудрість безмежна. Ти виростив мене, ти показав мені, як сміятися, я хочу, щоб і ти сміявся від щастя сьогодні в цей особливий день. Я завжди прагнув стати таким же дивним батьком, як і ти. Батько, ти для мене герой, особлива модель для наслідування, той, на кого я дивлюсь, і живу мріями стати таким же. За твоїми плечима 65 років. І все це час, ти дарував оточуючим своє тепло і турботу, змушував всіх посміхатися і показував, що значить любити. Ніякі слова не можуть виразити почуття мого серця. Я бажаю тобі удачі, успіхів і міцного здоров’я, а також, щоб всі твої побажання і мрії виконувалися. Ти більше, ніж відмінний батько. Ти – натхнення, вчитель і друг. Мені пощастило, що я люблю мого батька всім своїм серцем. Мені дуже пощастило, що у мене є батько, який любить мене всією своєю душею. З днем народження.

Дивіться також:  Привітання своїми словами дідуся з ювілеєм 65 років

Хто б міг подумати, що тобі 65 років. Для людини, яка відчуває себе на 18, вік лише цифра, а сивина, лише ознака мудрості. Я щасливий, що ти не старієш душею, ти все так само сповнений сил, мрій і турботи. Я сподіваюся, що у тебе буде чудовий день народження, і що з кожним роком ти будеш не тільки старіти, але і ставати щасливішими. Любов і сміх – це дві речі, які ти мені дав. Дякую, що зробив мене багатим. Не з грошима, а з любов’ю, турботою і щасливою родиною. Залишайся таким же фантастичним. Супер герої – один з мільйона. Великі отці, подібні тобі, – єдині в своєму роді, таких можна побачити раз у житті. Дякую, що завжди був поруч зі мною. Твоя любов завжди допомагала мені відчувати себе тепло і безпечно. Твоя любов завжди давала мені можливість вірити в себе. Сподіваюся, ти знаєш, як сильно ти для мене значиш. Спасибі за все. З днем народження.

Сьогодні тобі виповнюється 65! Я сподіваюся, що сьогоднішній день буде щасливим і принесе тебе масу приводів для посмішки. І ще більше сподіваюся, що у твоєму житті буде ще багато таких же днів народження! Я завжди відчувала себе коханою, коли ти поруч всі округ ідеально. Нехай твій день народження, і роки попереду будуть наповнені любов’ю і благодаттю. Нехай Бог продовжує благословляти тебе. Велика частина мого щастя і успіху в житті – тільки твоя заслуга. Я люблю тебе більше, ніж я знаю, як це висловити. Дякую за віру в мене і за те, що дозволив мені бути собою. Ти людина, який надихнув мене мріяти й наполегливо працювати, щоб досягти всіх поставлених цілей. Без тебе тато, я не була б людиною, якою я є сьогодні. Спасибі за всі нерівності на моєму життєвому шляху, яких я ніколи не помічала, бо ти згладили їх для мене. Насолоджуйся цим днем!

Дивіться також:  Привітання своїми словами жінці з ювілеєм 65 років

З Днем Народження, найкращий батько в світі! Тобі 65, але незалежно від того, який твій вік, ти завжди будеш моїм героєм, моїм другом і людиною, чиї поради я слухаю! Я не можу повірити, як мені пощастило, що в моєму житті є ти. Дякую за любов, що ти даруєш мені кожен день! Я не забув уроки, які ти дав мені. Ти завжди був для мене найцікавішою людиною в світі. Поки я живу у цієї маленької частини цього гігантського світу, ти завжди був для мене гігантом в моєму маленькому світі. Спасибі за те, що завжди підтримував мої мрії і божевільні ідеї. Це означає багато чого. Ти завжди робив речі особливими, і я завжди відчував себе коханим. І я сподіваюся, що я зможу віддати тобі всю свою любов і турботу. І сподіваюся, що поруч з тобою завжди будуть люди, готові прийти на допомогу і бути щирими в будь-якій ситуації. Ти цього заслуговуєш!

Ти навчив мене, що завжди є за що дякувати. Сьогодні я вдячний Богу за те, що ти святкуєш свій 65-ий день народження. Я хочу, щоб у твоєму житті було безліч днів народження. І щоб кожен з них був наповнений теплом, любов’ю і турботою. Папа, в моєму житті скарбниця спогадів, ті, які ми розділили разом, це ті, які я люблю найбільше. Сьогодні вдалий час для мене, щоб сказати, як я вдячний за те, що ти завжди показуєш мені дорогу. Ти завжди мені у всьому допомагає. Люди труть лампочки, щоб знайти джинів, а я просто покликом ім’я мого батька. Я відчуваю себе сильнішим, знаючи, що мій батько вірить в мене, і я відчуваю себе щасливим, знаючи, що він любить мене більше всього на світі. Ні один дар не може зрівнятися з даром любові і прихильності, які ти дав мені за всі ці роки. Світ був би краще, якби було більше таких пап, як ти. З днем народження.

65 років! Не знаю, як так швидко летить час, знаю тільки одне, що моя любов до тебе, тато, безмежна. Я знаю, що ти нічого від мене не чекаєш, але я чекаю від себе, що буду найкращою донькою для такого дивного батька, як ти. Ти людина, яка навчила мене бути мудрою, навчив, як встати після невдачі і йти вперед. У цьому світі немає жодного подарунку на день народження, який міг би відобразити хоч частку того, як багато ти для мене значиш. Я всім зобов’язана тобі. Незалежно від того, чого я досягну в житті, я ніколи не буду багатшими, ніж багатство кохання у твоєму серці. Тато, спасибі, що ти дерево, яке дало мені тінь, але ніколи не очікував, що я буду жити під твоєю тінню. Не може бути кращого батька, що ти на цій землі. Спасибі, тату, за те, що дав мені таке дивовижне виховання. Ти мені найкращий друг, ти більше, ніж просто тато. Те, що у кожної дитини немає такого батька, як ти, змушує мене сумувати. З днем народження.

Дивіться також:  Привітання своїми словами бабусі з ювілеєм 65 років

Сивина в волоссі – лише ознака того, що ти дорослий. А цифра – 65 виходить рівним рахунком нічого, адже ти сповнений сил та енергії. І я хочу, щоб ти залишався таким завжди! Тато, ти подібний до великого дерева, яке приносить плід, тінь і квіти своїй родині. Незалежно від того, куди я йду, незалежно від того, що я роблю, незалежно від того, з ким я, ти завжди будеш скелею, яка тримає моє життя разом. Насолоджуйтеся всією любов’ю і увагою в свій день народження. Я можу вирости, вийти заміж і віддати своє серце іншому чоловікові. Але зрештою, воно завжди буде належати тільки тобі. Звичайна людина може закохатися, але лише видатний здатний бути відданим чоловіком. Звичайний чоловік може стати батьком, але лише видатний може стати люблячим татом. Людина, який може бути хорошим чоловіком і люблячим батьком є супер героєм. І я щаслива, що мій батько такий супер герой. З днем народження, тато.