Привітання своїми словами папи з ювілеєм 65 років

Що таке 65? Це всього лише цифра, для такого доброго люблячого молодого душею людини. Сьогодні я хочу сказати, що ти заслуговуєш нагороду «Самий чудовий тато у світі» за все, що ти зробив. Саме ти навчив мене ніколи не опускати руки. Своїм успіхом у житті я завдячую тобі. Я знаю, іноді я не була ідеальним дитиною, в той час, як ти завжди був ідеальним батьком. Я хотіла вирости і бути такою ж, як ти. У мене є прекрасний приклад любові і сили, і я намагаюся бути такою ж! Вважають, що розуміння мудрості прийде з віком. В цей день ти повинен бути мудрішим людиною з усіх, кого я бачила. Ти найважливіша людина в моєму житті, і я обожнюю тебе всією своєю душею. У мене не вийде відшукати подарунок, який міг би виміряти любов, що я отримала від тебе. З Днем Народження один мільйонний батько. Був би у мене шанс пережити якийсь час знову, я б вибрала будь-який день, з тих, які я провела з тобою.

З днем народження, самий чудовий батько в цьому світі. Ти головне натхнення і герой для мене. У тебе чиста душа, у тебе безцінне серце, а твоя мудрість безмежна. Ти виростив мене, ти показав мені, як сміятися, я хочу, щоб і ти сміявся від щастя сьогодні в цей особливий день. Я завжди прагнув стати таким же дивним батьком, як і ти. Батько, ти для мене герой, особлива модель для наслідування, той, на кого я дивлюсь, і живу мріями стати таким же. За твоїми плечима 65 років. І все це час, ти дарував оточуючим своє тепло і турботу, змушував всіх посміхатися і показував, що значить любити. Ніякі слова не можуть виразити почуття мого серця. Я бажаю тобі удачі, успіхів і міцного здоров’я, а також, щоб всі твої побажання і мрії виконувалися. Ти більше, ніж відмінний батько. Ти – натхнення, вчитель і друг. Мені пощастило, що я люблю мого батька всім своїм серцем. Мені дуже пощастило, що у мене є батько, який любить мене всією своєю душею. З днем народження.

Хто б міг подумати, що тобі 65 років. Для людини, яка відчуває себе на 18, вік лише цифра, а сивина, лише ознака мудрості. Я щасливий, що ти не старієш душею, ти все так само сповнений сил, мрій і турботи. Я сподіваюся, що у тебе буде чудовий день народження, і що з кожним роком ти будеш не тільки старіти, але і ставати щасливішими. Любов і сміх – це дві речі, які ти мені дав. Дякую, що зробив мене багатим. Не з грошима, а з любов’ю, турботою і щасливою родиною. Залишайся таким же фантастичним. Супер герої – один з мільйона. Великі отці, подібні тобі, – єдині в своєму роді, таких можна побачити раз у житті. Дякую, що завжди був поруч зі мною. Твоя любов завжди допомагала мені відчувати себе тепло і безпечно. Твоя любов завжди давала мені можливість вірити в себе. Сподіваюся, ти знаєш, як сильно ти для мене значиш. Спасибі за все. З днем народження.