Слова привітання на Водохреща

Подруга, вітаю з Хрещенням! Адже це свято важливе для всіх нас! Бажаю бути тобі здоровою, а для цього – пішли купатися в ополонці зараз!

Я вітаю тебе на честь хрещення! Здоров’я в цей день хочу тобі бажати. І не трохи, а дуже багато. Ну, скажімо так, вагонів десь п’ять.

Мороз водохресний не перешкода. Все в ополонку! Ну, хоча б, в душ… Здоров’я Вам! Любові! І сміху! І грошей цілий віз до того ж!

У свято Хрещення прийміть мої самі гарячі й щирі побажання! Нехай, подібно священної купелі, водохресний дух обмиє вас, знімаючи з плечей всі життєві турботи, нехай подарує щастя й радість, зміцнить віру, вселить надію. Бажаю любові, здоров’я, благополуччя і щастя на багато-багато років. Нехай світло Хрещення осяє ваш шлях!

Зі святом Богоявлення! Нехай хрещенська вода змиє з нас всі погані думки, все погане, всякий гріх. А ми будемо жити, як слід: оновленими і чистими.

Сьогодні не страшний січневий мороз і повітря, прохолодою згущений – нам свято Хрещення успіх приніс води своєї свяченої! Вітаю!

Хрещенські морози очищають душу, а крижана вода йордані загартовує тіло. І тому сьогодні людина стає чистішим у всіх відносинах. З Хрещенням Господнім!

Зі святом Водохреща! Нехай велика святість хрещенської води буде для тебе підтримкою і опорою в нових добрих починаннях, у повсякденній праці і в радості віри.

Вітаю вас зі світлим святом Хрещення Господнього! Хочу побажати вам, щоб Господь завжди відводив напасті і непогожі дні, і частіше дарував Вам приводи для посмішки і радість. Міцного Вам здоров’я і хай здійсняться всі Ваші бажання. Живіть у Господом у серці – ось запорука щастя і благополуччя.

Вітаю з Хрещенням Господнім! Водохреща – свято очищення й оновлення і в цей день, я хочу тобі побажати, що б твоє життя стало світліше і чистіше, щоб благодать зійшла на твій будинок і всі близькі були здорові і щасливі!

Як завжди, на Водохреща, вода стає святою. Не тільки від хрещення Іоанна – святої нашої віри і надії! З надією і вірою входь у Водохресний свято!

Дозвольте зробити мені сповіщення про те, що нині на дворі Хрещення. Нехай світле свято Божого знамення нам принесе любов і примирення!

Я від усієї душі вітаю тебе з Хрещенням – одним з найсвітліших свят у році! Сьогодні в природі відбуваються дивовижні речі. Розкриваються Небеса і виконують всі бажання людей. Звичайно, ти краще знаєш, про що попросити в водохресну ніч. А я бажаю тобі величезного щастя, здоров’я і радості. І щоб любов завжди жила в твоєму серці!

Бажаю тобі без страху і сумніву пірнути в водохресну ополонку і надовго зберегти в собі сили, набуті там, у святій свято Хрещення.

Хрещення – значимий російський свято. В цей день я хочу побажати тобі здоров’я, щастя і багатства. Щоб ти знав, як труднощі на життєвому шляху долати.

Прийми мої щирі вітання зі святом Хрещення Господнього! Тисячі років тому Ісус зробив в цей день обряд хрещення у святих водах річки Йордан! Я хочу, щоб цей урочистий, світлий день наповнив твою душу радістю і щастям, подарував тобі віру і надію. Нехай Хрещення виконає твої найсвітліші мрії! Бажаю тобі від усього серця!

Тріщать морози за вікном, і на календарі — Хрещення Господнє. Плюхнись сьогодні в ополонку або зроби у ванній скромний «Йордан», окропи тіло і душу водою, сьогодні вона свята. З Хрещенням!

На честь хрещення тебе хочу привітати. Бажати тобі здоров’я я поспішаю. І за традицією стародавньої руської, купатися тебе в ополонку я кличу.

Вітаю Вас з світлим святом Христового Хрещення! В цей день відбулося таїнство, подарував нам непохитну віру і благодать. То ж хай у Вашому серці завжди буде жити надія, нехай хуртовини запорошат всі негаразди, а з-під снігу, як весняний первоцвіт, зійде безмірна любов до Бога і людей. Щастя, здоров’я, миру в родині!

Коли під час хрещення Ісуса Христа Іоанном Хрестителем на плече Христа сів голуб, а голос з неба промовив: «це є Син Мій Улюблений», увірували і неверящие. Бажаю тобі віри без сумнівів.