Привітання своїми словами сестрі від старшої сестри

Моя улюблена сестричка, я хочу привітати тебе з твоїм чудовим святом! Сьогодні ти стала ще на один рік старше, а це означит, що я можу сміливо довіряти тобі більш серйозні та відповідальні справи. У цей знаменний день мені хочеться сказати тобі, що я пишаюся тим, що у мене є молодша сестричка. Що б я не говорила, я все одно сильно люблю мою малечу, яка, щоправда, часом псує мені життя. Сеструля моя, я хочу побажати тобі безмежного щастя, а також міцного здоров’я. А всього іншого ти сама зможеш досягти. Знай, що я завжди буду поруч, щоб допомогти і підказати тобі. Сьогодні ти є іменинницею, а значить, що вся увага буде прикута саме до тебе. Я готова поділитися сьогодні краплею уваги, бо ти у нас зірка вечора. Зі святом тебе, моя улюблена сеструля!

Я хочу привітати з Днем народження свою молодшу сестричку, яка стала моєю близькою подругою. Я пам’ятаю той день, коли ти народилася. Я була неймовірно щаслива, бо мріяла про молодшої сестрички, яку буду вчити фарбуватися, одягатися, робити зачіски. Мені хочеться привітати тебе з твоїм святковим днем, а також сказати, що я пишаюся тобою, тому що ти навіть перевершила мене за своїм навичкам. Я хочу, щоб ти була завжди здорова, а все інше вже не так важливо. Якщо ти будеш здорова, то всього іншого неодмінно доб’єшся самостійно. Мені хочеться, щоб твої очі завжди блищали, а якщо і плакали, то тільки з-за радісних і щасливих подій і новин. Я хочу, щоб ти і далі залишалася такою ж світлою, доброю і милою дівчинкою, яка в усьому слухається свою старшу сестричку. Вдалого тобі дня!

Моя улюблена малявка, я хочу привітати тебе з Днем народження і побажати тобі всього самого яскравого і цікавого, прямо, як і ти сама. Мені хочеться, щоб ти завжди залишалася такою ж веселою, доброю і милою дівчиною, яка у всьому допомагає своїм батькам, слухається їх, а також свою старшу сестричку. Мені дуже подобається той факт, що у мене є молодша сестра, тому що мені є чому навчити тебе. Я готова поділитися з тобою усіма своїми знаннями, бо мені хочеться, щоб ти всього досягла в цьому житті. Повір, що найголовніше для людини, крім здоров’я, це, звичайно ж, знайти своє місце в цьому світі. У тебе є ще достатньо часу, щоб зробити вибір професії, але я прошу тебе, щоб ти вже зараз почала розглядати різні варіанти. Ти повинні зрозуміти, що тобі цікаво, чим ти хочеш займатися.

Сьогодні День народження у одного милого і світлого створення, яке щоранку наповнює наш дім радістю і сміхом. Мені хочеться привітати тебе, моя молодша сестреночка, зі святом і побажати тобі всього самого чудового, доброго й світлого. Ти заслужила того, щоб стати найщасливішою дівчинкою. Навіть не сумнівайся в тому, що твої батьки і твоя старша сестра зроблять для тебе все, щоб всі твої мрії й бажання здійснилися. Незважаючи на свій юний вік, ти вже неймовірно розумна і відповідальна дівчина. Я пишаюся тобою, моя дорога. Навіть варто зізнатися в тому, що я частенько беру з тебе приклад. Раз вже сьогодні твій день, то я можу сказати, що неймовірно захоплююся тобою. Мені завжди хочеться бачити тебе щасливою. Тільки намагайся якомога менше користуватися моєю косметикою. Щасливого святкування тобі!