Привітання своїми словами сестрі від молодшої сестри

Хочу сказати, що для мене велика радість бути сестрою такої чудової дівчини. Ти просто неймовірна старша сестра, у якої можна багато чому навчитися, що я і роблю. Не хочеться привітати тебе з твоїм чудовим святом, з Днем народження, а також побажати тобі всього самого крутого і позитивного. Якщо чесно, то я не хочу, щоб ти виходила заміж і поїхала від нас, тому що мені так подобається бачити тебе постійно вдома. Але, з іншого боку, мені хочеться, щоб ти їхала, адже тоді я зможу зайняти твою кімнату, яка набагато більше і просторіше, ніж моя. Мені хочеться, щоб ти досягала всього самого кращого, досягала найвищих і значних результатів. Я хочу, щоб ти продовжувала працювати над собою, тому що ти вмієш досягати своїх цілей. Я хочу побажати тобі міцного здоров’я, щастя та успіхів у всіх твоїх справах.

Сьогодні День народження у моєї старшої сестрички, без якої я не можу уявити жоден свій день. Мені хочеться привітати тебе з твоїм знаменною подією, а також побажати всього самого найкращого, що лише є в цьому світі. Ти – найкраща і крутецька старша сестра в цьому світі, тому що саме ти можеш підняти мені настрій і налаштувати на позитивний результат подій. Я дуже рада тому, що народилася через кілька років після тебе, тому що зараз вже не можу уявити, як би я жила без старшої сестри, в якої завжди можу попросити советик. Я хочу побажати тобі здійснення всіх твоїх бажань, а також реалізації всіх планів і ідей. Мені неймовірно пощастило з тобою, а батькам пощастило зі старшою дочкою. Я дуже хочу, щоб ти була щаслива, тому що ти цього дійсно гідна. Нехай це свято буде найкращим для тебе!

Сьогодні День народження в однієї милої дівчини, яка припадає мені старшою сестрою моєю близькою подругою. Я завжди знала, що саме на тебе можу розраховувати, що саме ти підкажеш, якщо буде потреба. Іноді мені було незручно розмовляти з мамою, тому що є речі, про які варто розмовляти з подружками, а ось у мене є сестричка, яка в усьому може допомогти. Ти багато разів давала мені корисні поради, за що я тобі неймовірно вдячна. Я хочу побажати тобі крутого настрою протягом усього твого життя. Я хочу побажати тобі міцного здоров’я, а також удачі і успіхів у всіх справах. Я хочу сказати, що батьки тобою пишаються, бо ти завжди радуєш своїми успіхами, своєю поведінкою і ставленням до життя. Будь самою щасливою, моя дорога і найулюбленіша старша сестричка. Вдалого дня тобі!

Сьогодні День народження у моєї найулюбленішої старшої сестрички, яка завжди і в усьому мене підтримує, яка допомагає і підказує, якщо виникає необхідність. Мені хочеться привітати тебе з твоїм чудовим святом, а також побажати всього самого крутого і позитивного, що лише є в цьому світі. Найголовніше для мене те, щоб ти була здорова, а все інше вже не так важливо. До того ж всього іншого ти зможеш сама добитися, бо ти неймовірно сильна і працьовита дівчина, яка знає, що їй потрібно від життя. Дякую тобі за всі твої поради, за допомогу і підтримку, яку ти мені невпинно надаєш. Я дуже хочу, щоб ти ніколи не сумувала і не переживала. Знай, що ми з батьками завжди пишаємося і захоплюємося тобою, бо на тебе дійсно можна рівнятися. Зі святом!