Прикольні поздоровлення в прозі мужчині з Днем Народження

Веселися та розважайся тільки не дуже захоплюйся є ще час для роботи, для сім’ї і для турботи грошей багато принось і на пиво у дружини ніколи не проси все одно вона не дасть скинь ти нервовий свій баласт з днем народження чоловік вітаю тебе за твою терпимість дуже поважаю!

У чому полягає мужність? В силі, міцності духу, великодушність, мудрість, дружелюбність і привітності, легкому характер і вміння по-справжньому любити близьких людей! Сьогодні ми вітаємо з Днем народження самого мужнього чоловіка і бажаємо йому самого щасливого щастя на всі його довгі роки і на кожен день!

Ти – чоловік, здатний на багато що! Енергійний, цілеспрямований і завжди досягаєш того, чого прагнеш. Нехай День народження подарує тобі багато позитивних емоцій, світлих побажань добра, благополуччя, достатку. Нехай будь-яке бажання збудеться, а поруч будуть ті, чия підтримка робить тебе ще сильніше!

Подарую тобі, дорогий чоловік, щастя безмежне, подарую в серці любов. Подарую, напевно, я тобі мрію наївну, що зробить тебе неповторним, щоб до небес підносить тебе. Бажаю я тобі, люблячи, щоб ти був подібний маяка, щоб завжди подавав руку, потребують твоєї підтримки. Ніколи не сумуй, не засмучуйся через дрібниці. Хай в день народження тебе оточують тільки близькі люди!

Іспанці люблять бажати своїм друзям і родичам в день народження доброго здоров’я, великої любові, прекрасних жінок, а головне-довголіття, щоб встигнути всім цим насолодитися. Побажаємо сьогодні і ми нашому імениннику того ж!

Від душі вітаю тебе з твоїм святом, який став найважливішим у житті – адже в цей день ти з’явився на світ! Хочу побажати тобі міцного здоров’я, вміння цінувати те, що маєш, але при цьому ніколи не зупинятися на досягнутому, частіше робити добро і любити своїх близьких людей!

Нехай у тебе буде стільки грошей, скільки тобі бажає твоя дружина. І стільки здоров’я, скільки тобі бажає твоя мама! А якщо ти не пізно повертаєшся додому, нехай це буде з тієї причини, про яку думає твоя дружина, а не твоя мама!

Щодня пробігає за мільйонами робочих обов’язків, і навіть у свій День народження нерідко доводиться працювати, так що наше побажання буде актуально кожен день. Від роботи вам нехай дістаються не тільки гроші, але ще й задоволення, причому щоб від грошей у вашому гаманці тріскалася застібка, а задоволення від того, що ви зайняті улюбленою справою нехай доповнюється дрібними життєвими радощами: від того, що рідні поруч з близькими і погода за вікном гарна.

Чим краще коньяк, тим більше зірочок на його етикетці. Чим старіше коньяк, тим вишуканішими і благороднішими його смак. Хочемо побажати тобі, щоб ти, як коньяк, з віком ставав міцнішим і витримані, м’якше і ніжніше і, як наслідок, дорожче!