Прикольні поздоровлення в прозі мужчині з Днем Народження

Веселися та розважайся тільки не дуже захоплюйся є ще час для роботи, для сім’ї і для турботи грошей багато принось і на пиво у дружини ніколи не проси все одно вона не дасть скинь ти нервовий свій баласт з днем народження чоловік вітаю тебе за твою терпимість дуже поважаю!

У чому полягає мужність? В силі, міцності духу, великодушність, мудрість, дружелюбність і привітності, легкому характер і вміння по-справжньому любити близьких людей! Сьогодні ми вітаємо з Днем народження самого мужнього чоловіка і бажаємо йому самого щасливого щастя на всі його довгі роки і на кожен день!

Ти – чоловік, здатний на багато що! Енергійний, цілеспрямований і завжди досягаєш того, чого прагнеш. Нехай День народження подарує тобі багато позитивних емоцій, світлих побажань добра, благополуччя, достатку. Нехай будь-яке бажання збудеться, а поруч будуть ті, чия підтримка робить тебе ще сильніше!

Подарую тобі, дорогий чоловік, щастя безмежне, подарую в серці любов. Подарую, напевно, я тобі мрію наївну, що зробить тебе неповторним, щоб до небес підносить тебе. Бажаю я тобі, люблячи, щоб ти був подібний маяка, щоб завжди подавав руку, потребують твоєї підтримки. Ніколи не сумуй, не засмучуйся через дрібниці. Хай в день народження тебе оточують тільки близькі люди!

Іспанці люблять бажати своїм друзям і родичам в день народження доброго здоров’я, великої любові, прекрасних жінок, а головне-довголіття, щоб встигнути всім цим насолодитися. Побажаємо сьогодні і ми нашому імениннику того ж!

Від душі вітаю тебе з твоїм святом, який став найважливішим у житті – адже в цей день ти з’явився на світ! Хочу побажати тобі міцного здоров’я, вміння цінувати те, що маєш, але при цьому ніколи не зупинятися на досягнутому, частіше робити добро і любити своїх близьких людей!

Дивіться також:  Привітання своїми словами чоловіка з Днем Народження

Нехай у тебе буде стільки грошей, скільки тобі бажає твоя дружина. І стільки здоров’я, скільки тобі бажає твоя мама! А якщо ти не пізно повертаєшся додому, нехай це буде з тієї причини, про яку думає твоя дружина, а не твоя мама!

Щодня пробігає за мільйонами робочих обов’язків, і навіть у свій День народження нерідко доводиться працювати, так що наше побажання буде актуально кожен день. Від роботи вам нехай дістаються не тільки гроші, але ще й задоволення, причому щоб від грошей у вашому гаманці тріскалася застібка, а задоволення від того, що ви зайняті улюбленою справою нехай доповнюється дрібними життєвими радощами: від того, що рідні поруч з близькими і погода за вікном гарна.

Чим краще коньяк, тим більше зірочок на його етикетці. Чим старіше коньяк, тим вишуканішими і благороднішими його смак. Хочемо побажати тобі, щоб ти, як коньяк, з віком ставав міцнішим і витримані, м’якше і ніжніше і, як наслідок, дорожче!

Нехай ти помреш, але не зараз, а через 150 років. І не своєю смертю, а від удару ножем. Але не просто від удару, а нехай тебе заріже молодий ревнивець. І не просто так, а за справу!

Поспішаю тебе привітати і сказати кілька добрих слів: «На чоловіка завжди покладають великі надії. Бажаю тобі їх сповна виправдати! Бути опорою для своєї сім’ї, підтримкою батьків, надійним другом, чуттєвим партнером в любові і успішним кар’єристом! Нехай тобі легко вдається все це успішно поєднувати!»

Від усієї душі вітаю тебе з днем народження! Хочу побажати в це свято завжди і за всіх обставин залишатися справжнім чоловіком, щоб близькі та друзі пишалися тобою! Нехай в житті тобі зустрінеться справжня любов, яка триватиме все життя! Нехай матеріальне благополуччя ніколи не покине тебе!

Дивіться також:  Привітання з днем народження чоловікові зворушливі своїми словами

Сьогодні, в твій День народження, ми утомим тебе своєю увагою, завалимо яскравими привітаннями і побажаннями! Нам дуже хочеться сьогодні подарувати тобі цілий світ і те головне і чарівне, що є в ньому – щастя! Будь щасливий кожен день, не сумуй і посміхайся, мрій і сміливо йди по новим дорогам! Пам’ятай, що найкращі твої роки, події, звершення ще попереду! Так поспішай до них з запалом, а наші побажання добра тобі в цьому неодмінно допоможуть!

З Днем народження! Сьогодні нам випала честь привітати, піднести подарунки та теплі побажання нашому доброму знайомому – красивого, сильного чоловіка, справжнього богатиря і мудреця! Ми бажаємо вам жити довго і щасливо, а крім того, завжди мати вдосталь сил для виконання заповітних бажань!