Офіційні поздоровлення чоловікові в прозі з Днем Народження

Дорогий наш іменинник, у вас (тебе) попереду – ще буде безліч ювілеїв, але мені хочеться, щоб саме цей особливо запам’ятався. Класик говорив, що найкращий спосіб відзначити ювілей – це самовіддана праця на благо батьківщини. Тому сьогодні я весь вечір самовіддано піднімаю свій келих за процвітання рідної країни, так і за здоров’я, добробут, і довгі роки життя нашого шановного іменинника! З Днем Народження!

Що побажати людині, у якої все є? Адже ти досяг всього, чого хотів: у тебе відмінна робота, любляча сім’я. Ти самодостатній, реалізувався як професіонал, і цілком успішний. Бажаю, щоб ріка життя і надалі несла тебе рівно і гладко – без дрібних тривог і великих проблем! Щоб кожен прожитий день приносив з собою тільки позитивні емоції, а всі турботи були б в радість. А ще – бажаю величезного, неосяжного щастя, багато-багато сонячних днів, і удачі у всіх починаннях. Зі святом!

Дорогий іменинник! Я хочу… Ні, я наполягаю! Щоб сьогоднішній день став тією знаменною точкою відліку, коли все погане відтепер залишилося позаду. Щоб попереду чекали тільки позитивні емоції, відмінні враження, й радісні, щасливі дні. Щоб кожен прожитий момент був яскравим і насиченим! Щоб робота приносила задоволення і гроші, діти радували успіхами, а гармонія в душі ніколи не кінчалась.

На Сході вважають, що чоловік, який дожив до ХХ років, набирається необхідної зрілості і мудрості. Адже до цього часу він вже пізнав і горе, і щастя. Він втрачав близьких людей, і знаходив нових друзів. Він займається тією справою, яка подобається. Він знайшов любов, і навчився слухати своє серце. Так побажаємо ж нашому імениннику, щоб радощів у нього було багато, а бід і втрат – як можна менше! І щоб мудрість його прибувала виключно від позитивних емоцій, з Днем Народження!

Як зрозуміти, чи поважають людини у суспільстві? А все дуже просто: достатньо просто подивитися на ту кількість людей, яка приходить привітати іменинника, і висловити йому свою любов і повагу душевними тостами, і добрими побажаннями. А у нашого іменинника кількість гостей завжди зашкалює всі мислимі і немислимі норми! І кількість подарунків не піддається перерахунку, а теплі слова, сказані на адресу ювіляра, ллються рікою. Шановний Іван Іванович, ми вас дуже любимо! З Днем Народження.

Є люди, поруч з якими спокійно і надійно. І наш іменинник – один з них! І тому в цей святковий день – у Ваш День Народження, навколо будуть лише рідні та близькі люди, і найвірніші друзі. Бажаємо, щоб не тільки в свято, але й у звичайній круговерті буденних днів, поруч з Вами були надійні, віддані люди, готові до важкої ситуації підставити своє плече, або дати слушну пораду. А так само – щоб усе в цьому житті вдавалося і виходило, і в усьому щастило. З Днем Народження!