Поздоровлення в прозі молодому хлопцю з Днем Народження

Дорогий друже, вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі не знати печалі, бути завжди веселим, бадьорим і щасливим! Щоб другом був веселий сміх, щоб ваше життя супроводжували: здоров’я, щастя та успіх!

Ось і настав цей день, який, напевно, для кожного, хоч малюка хоч дорослого чоловіка, однаково прекрасний, у якому таїться чари й передчуття нових, найкращий звершень! З Днем народження! Нехай у твоєму житті завжди панує достаток всього самого кращого, а печалям і засмученням просто не знаходиться місця! Хороші люди, цілком заслуговують доброї долі, а ти гідний воістину чарівної!

Прийми від мене вітання з чудовим святом! Сьогодні я хочу побажати тобі прагнення до кращого, адже це так важливо для кожного, хто хоче досягти великих висот! Бажаю, щоб життя частіше посміхалася тобі, а ти усміхайся їй у відповідь, і тоді точно все буде просто чудово!

Люди бувають різні. Є сумно існуючі люди, є сіро існуючі люди. Є люди, у яких в душі якийсь заряд, вибуховий пристрій веселості, енергії т радості. Наш «новонароджений» являє собою саме такий тип людей. Він життєрадісний, і всі навколишні отримують від нього такий заряд. Так проголосимо здравицю нашому герою. Побажаємо йому міцного здоров’я, щастя, многих літ життя. Побажаємо завжди нести факел радісного світовідчуття і завжди гріти наші серця!

Бажаю щоб на наступний свій ювілей ти впевнено і гордо сказав: “Я маю все, чого праг і бажав, про що мріяв і що зробив, що втілював і чого досяг, кого кохав і з ким побрався, кого народив і виховав, що створив і що буду творити! І, чорт візьми, життя – прекрасне!”

Нехай у тебе буде стільки здоров’я, скільки бажає тобі мама! Нехай у тебе буде стільки сили, скільки бажає тобі дружина! І коли ти ввечері затримуєшся допізна, нехай станеться те, що подумала твоя дружина, але не те, що подумала твоя мама!

Сьогодні – твій День народження, і нехай ти дуже скромний і не терпиш суєти, але сьогодні ми не сміємо залишити тебе без свого щедрого уваги і міцних обіймів! Ми вітаємо тебе, гарненько запам’ятай, що ми бажаємо тобі щастя, і обов’язково будь щасливий! Люби свою прекрасну обраницю і ваших дітей, працюй старанно і пожинай заслужені плоди перемоги, насолоджуйся кожним неповторним миттю своєї довгої, прекрасної життя!

В котрий раз ми зібралися на твій День народження? Це траплялося багато разів, але кожне свято ми пам’ятаємо, адже якщо поруч з нами ти – день буде просто незабутнім! Прийми від нас разом з купою подарунків і стопкою листівок також велику жменю теплих побажань самої щасливого життя, в якій радість, достаток, добре здоров’я і удача сиплються упереміш з любовью і гарним настроєм, немов з рогу достатку!