Прикольні поздоровлення мужчині з Днем Народження своїми словами

Хочеться побажати тобі, щоб дівчата навколо завжди сприймали тебе як лицаря на білому мерседесі. Найгірше байдужість, тому бажаємо, щоб ти у людей викликав яскраві емоції, у жінок ідеалом чоловіка, а для чоловіків – предметом заздрості. Бажаємо, щоб сутички у тебе були тільки з удачею, а нападали тільки гроші, і в обох випадках ти не міг від цього врятуватися. В інших життєвих ситуаціях ти повинен бути першим при будь-яких обставин.

В цьому житті залишилося так мало цього. Підроблена їжа, силіконові красуні, нещирі посмішки, штучні квіти… А ти, наш дорогий іменинник, по праву називаєшся справжнім чоловіком! Ти мужній, рішучий, розумний і сильний. Тому бажаю тобі примножувати свої прекрасні якості і мати у своєму житті все тільки справжнє: справжню любов, справжню відданість і справжніх друзів.

Бажаємо, щоб ти завжди був популярний як парфуми від Шанель, щоб для дівчат ти був нарозхват як нова колекція Луї Віттон, а для чоловіків як новий Ланд Крузер. Щоб жінки не робили тобі неправильних подарунків, замість шкарпеток і гелю для душу дарували спінінг, щоб сигарети ніколи не закінчувалися, ключі не губилися, а всім будинком можна було керувати за допомогою одного пульта. Завжди гарного настрою і позитивного ставлення до життя.

Я побажаю тобі в день народження справжньої міцної чоловічої дружби. Щоб твої друзі йшли за тобою у вогонь і воду, на риболовлю та полювання, в гараж і на футбол. Щоб твоя жінка була для них сестрою і тільки. Щоб твої батьки і діти були такими ж рідними, як свої. Щоб вони ділили з тобою горе, радість і заначку. Щоб ти точно знав, що з ними можна йти в розвідку і при необхідності навіть летіти колонізувати Марс!

Кожна жінка знає, яким має бути ідеальний чоловік. Він повинен бути сміливим як Супермен, стрімким і спритним як Людина-Павук, красивим як Джонні Депп, чарівним, як Гаррі Поттер, розумним як Альберт Ейнштейн, брутальним як Джерард Батлер, справжнім джентельменом як Джеймс Бонд, володіти почуттям гумору як у Джека Горобця, і сексуальністю Йена Сомерхолдера. На жаль, мало хто бачив таких чоловіків, але зараз він переді мною.

Навіть якщо ти поки ще не побачив світ, ми хочемо побажати тобі поєднувати в собі якості різних країн. Хочемо, щоб ти був темпераментним як іспанці, веселим і безтурботним як цигани, витонченим і привабливим як французи, стриманим і стильним як англійці, красномовним і гарячим як грузини, здоровим і сильним як чукчі, розважливим і мудрим як японці і завжди щасливим як всі слов’янські люди. З Днем Народження!

У твій день народження я не буду бажати тобі мати розкішні автомобілі і вдома: вони можуть розбитися, зруйнуватися, згоріти. Не буду бажати тобі кохання красуні: вона може зникнути, охолонути, перетворитися на ненависть. Не буду бажати тобі молодості і здоров’я: тіло старіє, а роки йдуть. Я побажаю тобі того багатства, яке неможливо зруйнувати і вкрасти, яке завжди залишиться з тобою. Я бажаю тобі мудрості!