Привітання своїми словами хлопця з днем Валентина

У День святого Валентина хочеться сказати безліч прекрасних слів про свої почуття. Але цього буде недостатньо, щоб висловити все те, що я відчуваю до тебе! Нехай краще це валентинка розповість про мою любов замість тисячі слів. А я лише подарую тобі свій солодкий поцілунок, щоб ти переконалася в моїй щирості!

О боже, який же класний чоловік зараз читає моє смс з мільйоном поцілунків і тисячею ніжних обіймів! Бажаю, мій герой, в День святого Валентина втілення всіх твоїх таємних бажань, життєвих перемог і відсутності поразок. Нехай ваша любов буде такою міцною, як хороший віскі.

Ніколи ще не було на цій Землі такої великої і чистої любові, як наша! Ніякі пристрасті і переживання з любовних романів не можуть зрівнятися з нашими почуттями! Це тому, що наша любов існує насправді! Коханий, хай святий Валентин допоможе нам зберегти це велике почуття на довгі роки!

З Днем святого Валентина, любий мій! Я люблю тебе всім серцем, і бажаю тобі щастя! З тобою я відчуваю тебе спокійно і ясно бачу майбутнє – наше майбутнє! Нехай на небі твого життя не буде хмар, і буде життя благополучної, довгої і виконує всі твої бажання!

З Днем Святого Валентина, любий мій! Я люблю тебе всім серцем і сьогодні вітаю з святом, бажаю щастя! З тобою я відчуваю тебе Поздоровлення в прозі коханому хлопцеві на День Закоханих спокійно і ясно бачу майбутнє, наше майбутнє! Нехай на небі твого життя не буде хмар, і буде життя благополучної, довгої і виконує всі твої бажання!

Коханий мій! У це світле свято я хочу знову і знову повторити, що моя любов до тебе не має меж і вимірювань! Для мене на цій землі існуєш лише ти! Жоден інший чоловік не може навіть порівнятися з тобою! Я хочу, щоб святий Валентин подарував нам щастя бути разом ще багато років!

У День святого Валентина тобі, мій коханий, я хочу подарувати найтепліші слова! Нехай твоє здоров’я буде міцним, як алмаз, а щастя безмежним, як океан! Нехай наша любов вирує, як лісова пожежа, але ніколи не обпікає, а тільки зігріває наші серця! І нехай прибуде з нами розуміння і взаємність

Вітаю з Днем Святого Валентина чудового хлопця, такого смішного, чарівного й привабливого. Коли ти зі мною, для мене більше нікого не існує, ти приносиш мені море радості і щастя. А натомість я дарую тобі свою ласку, турботу, ніжність. Величезне спасибі тобі, що ти є!

Коханий! Вітаю тебе з Днем закоханих і прошу святого Валентина про те, щоб він благословив нас і поєднав наші серця навіки! Моє щастя – це ти! Будь завжди зі мною і залишайся колишнім – люблячим, щирим, добрим і найбажанішим чоловіком у моєму житті. А я буду поруч і зроблю тебе щасливою.

Це свято нам подарував Святий Валентин. Ми йому безмежно вдячні і вдячні за це. Тому в цей день у мене є привід зізнатися тобі в любові і відкрити своє серце. Хочу сказати, що дуже сильно тебе люблю і розраховую на твою прихильність і взаємність.