Привітання своїми словами дівчині з днем Валентина

Кохана! У день святого Валентина нехай наші серця зіллються в одне, любов повноводною річкою умчить нас із зимової казки в країну вічно юної красуні весни, де взявшись за руки, ми затеряемся в саду щастя і радості між гіллястих дерев ніжності і ласки.

Кохана, мої думки – тільки про тебе! У День святого Валентина хочу подарувати тобі весь світ: небо, море, ліс, гори, квіти і зірки – нехай все це належить тобі! Нехай твоє серце завжди б’ється в унісон з моїм, а наші почуття надихають на теплі відносини і сміливі вчинки та інших. Будь поруч кожну хвилину!

В День святого Валентина я бажаю тобі яскравих емоцій, незабутньою любовної зустрічі і польоту душі! Адже життя вимірюється не кількістю вдихів, а моментами, коли перехоплює подих! Нехай у цей день у тебе постійно перехоплює подих від любові і ніжності!

Люба моя, ти найкраща на світі, сама добра і ніжна, ти подарувала мені любов, яка ніколи не вичерпається. І якщо хто-небудь коли-небудь зможе написати твоє ім’я шматочком льоду на сонці, то я повірю в те, що ця людина любить тебе більше, ніж я. З Днем святого Валентина, кохана!

У День святого Валентина хочеться сказати безліч прекрасних слів про свої почуття. Але цього буде недостатньо, щоб висловити все те, що я відчуваю до тебе! Нехай краще це валентинка розповість про мою любов замість тисячі слів. А я лише подарую тобі свій солодкий поцілунок, щоб ти переконалася в моїй щирості!

З Днем святого Валентина, рідна моя! Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на усьому білому світі, адже ти прекрасна і заслуговуєш цього. Моя любов до тебе не має меж, вона невичерпна. А в цей чудовий свято я обіцяю носити тебе на руках! Чекай сюрпризів, подарунків і квітів.

Для мене день закоханих – ще один чудовий привід розповісти про те, як я люблю тебе! Мої почуття щирі, чисті… Дивно, як ще пару десятків років ми нічого не знали про це свято? Не було «валентинок» – 14 лютого був звичайним днем… Але сьогодні тисячі «валентинок» знайдуть своїх адресатів, а стріли Амура вразять тисячі сердець! І я з задоволенням проведу цей день в твоїх обіймах, кохана!

З Днем Святого Валентина! Бажаю, щоб в цей день і весь наступний рік в твоєму серці пурхали метелики, а голова йшла обертом від любовної ейфорії, щоб очі сяяли від віри в щирість і силу почуттів. Нехай твоя любов долає всі перешкоди і дарує тобі безконечне, безмежне і безхмарне блаженство спільного перебування з твоїм єдиним і неповторним коханою людиною. І ще хочу побажати здібності та вміння зберігати в собі всю ніжність і теплоту разом прожитих днів і ніколи не розмінюватися на дрібні сварки по дурницях.

Мила моя, рідна! Не уявляю свого життя без тебе! У День святого Валентина прийми мої щирі зізнання в любові і вірності. До тебе я не знав, що таке справжня любов, а з тобою відкрив двері в прекрасний світ цього безмежного почуття і знайшов душевну рівновагу. Спасибі, що ти є!

З Днем святого Валентина, кохана! Ти зірка, сяюча мій шлях до щастя! Ти — троянда, пахощі якої наповнює мій світ солодкими ароматами! Коли я бачу тебе, мене охоплюють одночасно трепет і хвилювання! Я впевнений, що саме цей стан називається любов’ю! Ще раз зі святом, любов моя!

Я довго думав, краще зізнатися тобі в любові рано пізно пізно ввечері або рано вранці? І зупинився на першому. Тому зараз я відправляю тобі валентинку! Я люблю тебе! Люблю і рано пізно ввечері, і рано пізно вранці! Зі святом, кохана!

Ось вже багато років моя улюблена ми йдемо з тобою рука об руку по цьому житті! Як я щасливий з цього! І сьогодні, в День всіх закоханих, я, як наївний хлопчисько, знову готовий шепотіти тобі слова любові! Моя любов до тебе ні на йоту не зменшилася, а стала в тисячу разів сильніше! Вітаю, бажаю здоров’я і щастя!

Сьогодні день Святого Валентина – найкрасивіший і довгоочікуване свято всіх закоханих. Навколо посмішки, подарунки, веселий настрій і гарячі, ніжні поцілунки. Моє сонечко, я вітаю тебе з днем любові. Нехай це добре почуття триває ціле життя. Я люблю тебе дуже-дуже. Ти моя єдина на всій Землі. Заради тебе я готовий на все. У це свято я дарую тобі своє серце і сподіваюся на взаємність. Мені так добре завжди з тобою, я так люблю слухати твій дзвінкий і такий ласкавий голосок. Будь щаслива, моя кохана!

Мила моя, кохана моя. Середина останнього місяця зими — це ще один привід розповісти тобі і всьому світу про те, як же я тебе люблю. Красуня моя, радість моя. Дозволь в цей день побажати тобі зберегти свою доброту і красу, нехай сльози ніколи не торкнуться твоїх очей, а губки то і справа розпливаються в усмішці.

Кохана, я дякую вищі сили за те, що одного разу я зустрів тебе! З тих пір я знаю, що таке любов, що таке любити і бути коханим, завдяки тобі, щастя моє! З тобою сонце світить по-особливому, і гроза з тобою в обіймах непомітна, і море по коліно, і будь-які завдання по плечу! Лише б ти була поруч, лише б ти погодилася розділити зі мною життєву дорогу! Я хочу бути поряд з тобою кожен день, бачити тебе, цілувати, знати, що ти належиш тільки мені! З днем всіх закоханих, сонце моє!

Мила моя, рідна! Не уявляю свого життя без тебе! У День святого Валентина прийми мої щирі зізнання в любові і вірності. До тебе я не знав, що таке справжня любов, а з тобою відкрив двері в прекрасний світ цього безмежного почуття і знайшов душевну рівновагу. Спасибі, що ти є!